Автор Тема: Хороскопите на популярни астролози  (Прочетена 16214 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #165 -: Март 19, 2021, 02:04:58 pm »
Освен да срича глупости по битивото, вече една уранова квадратура, винаги е благославяла Бойко. Личи, че и в двете направления я поощряват, ама не вярвам някой просветен да я взима на сериозно.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #166 -: Март 19, 2021, 02:18:14 pm »
Много ме кефи мен Аленчето, как си вярва какъв астролог е. Също като Мара Отварачката дето си вярва, че е дама, а то...едната шав...ия, другата куку ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #167 -: Март 19, 2021, 02:32:11 pm »
Ще си позволя да перифразирам един твой коментар:
Цитат
Коментарът ми е точно на мястото, това че, ти не можеш да го разчетеш не го прави безсмислен.

Това, че ти не можеш да го разбереш от опит това, което съм написала, не означава че е тирада. :)
Не правя разлика между астролози и лозари. Професионалистът е на първо място човек. Професионализмът може да е само следствие на това какъв е като човек. Най-общо казано.

Няма връзка .
Ти нямаш лични наблюдения и опит на човек, който е бил консултиран от астролози. Имаш предположения, хипотези,  на база споделено от други, статистика. Била си само от едната страна -на човек, който консултира. Няма лошо.
Всеки е човек, преди  да е майка, баща, дете, професионалист.
"Какъв човек си" не те прави професионалист задължително.
Астрологът може да е популярен, но да не е професионалист. Може да е професионалист и да не е популярен. 

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #168 -: Март 19, 2021, 05:33:03 pm »
Може да си мислите, че пишете умнотии, но не сте прави.

СПАМ СПАМ СПАМ

Човек, който пише такива неща, що за астролог може да бъде!

Представям си какви ли локуми разтягате на клиентите си и как им губите времето.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #169 -: Март 19, 2021, 07:31:22 pm »
Тази статия се чудех, къде да я пусна.  Астролог ли да обсъждаме или нещо друго. 26/01/1955 г.
Алена: Радев остава без втори мандат, освен ако Борисов не му го подари
като астролог сме я обсъждали много пъти в този и предшестващи форуми, като нумеролог е добра- на предишни избори само по номера на бюлетината беше направила много точна прогноза да всяка една партия. А  Радев няма да има втори мандат- така ми показа хорар, който построих на 1 септември и споделих в друга тема тук.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #170 -: Юни 01, 2021, 12:14:02 pm »
В астро.ком се изчисляват транснептуновите.
Стар,благодаря.И какво сега,в ураническата използвате всички богове.Аполон на 2*везни тригон нат.Меркурий.Не го чувствам,не го рабирам,не го умея.Прочетох,че е свързан с музика,танци.....балетиска бях във втори клас за една година,свиря с уста силно и дотук с танците и музиката. ;D

Оь Сафо с глас и сълзи съм се смяла. Не можеш да отречеш остроумието ти, което е видно и астрологичните умения не е малко  :-*. Моя Аполон е в съвпад с Меркурий и Уран във Везни.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хороскопите на популярни астролози
« Отговор #171 -: Юни 01, 2021, 05:10:33 pm »
Клео,щом е Аполон,някой около теб по (Меркурий),да се занимава с изкуство?Танци,песни,рисуване,театър.
Имаш ли красиви ръце,или пръсти?Хубав ли ти е почеркът-краснопис?Хубав глас?Говор.Хубава коса?Има ли нещо в теб,изумително красиво? :)