Автор Тема: 13 март, новолуние в Риби  (Прочетена 25310 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #15 -: Март 16, 2021, 10:34:20 am »
Акрукс, имат 70% спад в световен мащаб на парфюмерийната промишленост за 2020 г. Парфюмерийно-козметичната промишленост използва естествени суровини за производството си,  най-често -  рози, жасмин, мащерка, портокали, розмарин, резеда, теменужки, лавандула, мимоза и др. Миналата година беритба на посочениет нямаше, поради познати обстоятелства, един път. Втори път, човек като е затворен   у дома, парфюм и козметика не са му от първоначална нужда. Затворени летища, там най-много се продават парфюми и скъпа козметика.
Мокрите кърпички и дезифектанти не правят парфюмерийно-козметичната промишленост.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #16 -: Март 16, 2021, 10:54:40 am »
Втори път, човек като е затворен   у дома, парфюм и козметика не са му от първоначална нужда. Затворени летища, там най-много се продават парфюми и скъпа козметика.
Мокрите кърпички и дезифектанти не правят парфюмерийно-козметичната промишленост.
Рени, ти до летището ли ходиш всеки път за дезодорант? Развесели ме, благодаря!
И не съм била затворена сама у дома, а със семейството на дъщеря ми- купувала съм си дезодоранти и парфюми, кремове- дневен и нощен, с нищо не е било по-различно потреблението в тази насока...
https://www.investor.bg/novini/346/a/prihodite-na-estee-lauder-zapisaha-pyrviia-si-skok-ot-nachaloto-na-pandemiiata-321484/

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #17 -: Март 16, 2021, 02:49:38 pm »
Акрукс, ти мен още повече ме развесели как си разчела коментара ми. Но, важното е да сме живи и здрави. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #18 -: Март 16, 2021, 04:45:04 pm »
Изгоряха едни с милиони фалшиви долари.......печатари. :-\

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #19 -: Март 16, 2021, 04:47:13 pm »
Кой е университета- къде може да има подходяща техника за това?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #20 -: Март 16, 2021, 05:06:23 pm »
Това се случва периодично в България/тук са топ/. Каналът е България- Сърбия- Албания.
Знаят се и къде са в страната "пррофесионалистите" и техниката.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #21 -: Март 17, 2021, 08:19:40 am »
Това се случва периодично в България/тук са топ/. Каналът е България- Сърбия- Албания.
Знаят се и къде са в страната "пррофесионалистите" и техниката.

Всичко се знае, от мвр и службите. Когато трябва да се изпълни поръчка или някой сгафи някъде ги "хващат".

Лошото е, че не само нашите институции така работят - по поръчение, отгоре, от масоните, от рептилите или от илюминатите ;D. Целият свят така функционира, правата и свободите са само на хартия, хубави думи...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #22 -: Март 17, 2021, 10:50:33 am »
Това се случва периодично в България/тук са топ/. Каналът е България- Сърбия- Албания.
Знаят се и къде са в страната "пррофесионалистите" и техниката.

Всичко се знае, от мвр и службите. Когато трябва да се изпълни поръчка или някой сгафи някъде ги "хващат".

Лошото е, че не само нашите институции така работят - по поръчение, отгоре, от масоните, от рептилите или от илюминатите ;D. Целият свят така функционира, правата и свободите са само на хартия, хубави думи...

Точно.
+1
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #23 -: Март 17, 2021, 07:24:29 pm »
Изгоряха едни с милиони фалшиви долари.......печатари. :-\
Канадци открили злато за милиони в находище в Кърджалийско.
Венера е силна ,Нептун също.В картата на новолунието ,не е с координатите на Кърджали,но Юпитер и Венера са в един градус цифрово.Слънце-злато.
« Последна редакция: Март 17, 2021, 07:30:32 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #24 -: Март 17, 2021, 08:13:56 pm »
Сафо, с какво е силна Венера в периода ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #25 -: Март 17, 2021, 08:22:29 pm »
Канадци открили злато за милиони в находище в Кърджалийско.
Венера е силна ,Нептун също.В картата на новолунието ,не е с координатите на Кърджали,но Юпитер и Венера са в един градус цифрово.Слънце-злато.
Това злато там не е открито сега, а отдавна и то от български геолози. Но от 2018г Горубсо- Кърджали си партнира с канадската фирма, която вчера е обявила на страницата си какъв добив ще има след около 2г от тези мини, когато започнат да вадят рудата.
https://bodil.bg/2020/11/18/velocity/

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #26 -: Март 17, 2021, 09:23:31 pm »
Сафо, с какво е силна Венера в периода ?
Рени,есенциално е силна,в знак на екзалтация,ъглова е в картата на новолунието.
Това,че  два поредни дни в новините чета тези заглавия,свързвам с ингреса на Меркурий в риби,който е в терма на Венера,Юпитер сега във водолей също в терма на Венера.
Твърде вероятно е тази информация да не е точна,но е целенасочена-целта оправдава средствата.Нещо такова си мисля.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #27 -: Март 17, 2021, 10:00:35 pm »
Сафо, дневна карта. Венера е нощна планета и не се чувства комфортно точно по обяд, на припек горе на МЦ. Да, силна е  защото е ъглова и в своята екзалтация,т.е. е в  позиция хем да действа със своята естествена същност, хем да причини събитие, но е изгорена. Тя не може да понесе "огънят " на Слънцето, макар Слънце в Риби да няма достойнства, но е дневно . Такава Венера доукрасява, прекалява в изявите си и с негативните си характеристики. В периода, Венера върви към сърцето на Слънцеро, което е по-слаба позиция за нея, отколкото ако Слънцето я изоставя. Така че, тя сега е силна , но със негативните си прояви. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #28 -: Март 18, 2021, 06:14:02 am »
Ключово от гледна точка на астрокартографията, е че на територията на БГ са в своеобразен аспект новолунието, Венера/Нептун и Плутон. Комбинация Венера - Плутон - прекрояване, моделиран избор посредством натиск - буквално.
В картата за София оста Телец и Скорпион няма излаз на куспида - включени знаци. Хем може да има известна трудност да се изрази символиката на Телец (стабилност, законност, надеждност) и Уран, който е в Телец, същото важи и за Скорпион (въздействие на субтилно ниво), хем позицията по дом на Венера и Плутон предполага, че са в позиция да го направят и да намерят такъв. Везни се намира в пети дом на новолунната карта. Нептун - У10. Луна управлява изгряващият знак, а Слънцето - втори и трети дом. Венера в Риби "държи" четирите кардинални оси като триплицитен управител.
« Последна редакция: Март 18, 2021, 06:44:34 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: 13 март, новолуние в Риби
« Отговор #29 -: Март 18, 2021, 01:02:42 pm »
Колко много изписахме гръмки думи, а пък не видяхме измамата с толкова много Риби в лунацията.
Пишман астролози. Аз си слагам голяма черна точка. Пфу. :o
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“