Автор Тема: Композити  (Прочетена 7827 пъти)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Композити
« -: Март 12, 2021, 09:50:54 pm »
Асцендентът в композита, а също знакът и домът на управителя на асцендента в композита показват как и при какви обстоятелства са се срещнали за първи път двама души.

Можете да си направите композит в astro.com, като изберете midpoint method. После отдолу на chart drawing style изберете Liz Greene style.

Можете ли да кажете, че с ваши настоящи и предишни партньори, приятели или други, по асцендента в композита се вижда ясно как и при какви обстоятелства сте се запознали?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Композити
« Отговор #1 -: Март 13, 2021, 06:20:01 am »
В композита с мъжа ми асц е овен, с Марс ретроград във Везни, пълен 7 дом, Венера съвпад луна в 11, срещнахме се на общ рожден ден на моя приятелка и мъжа й, братовчед на мъжа ми, които са родени на една дата. Беше нещо като малка сватба. И много други подробности има по композита, но най-общо, да, потвърждавам тезата ти.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Композити
« Отговор #2 -: Март 13, 2021, 07:03:21 am »

но най-общо, да, потвърждавам тезата ти.

Това не е моя теза, а нещо, което астролозите са забелязали.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Композити
« Отговор #3 -: Март 13, 2021, 08:17:05 am »
асц риби,Юпитер в скорпион ,9ти дом,Нептун в скорпион на к10,къде сме се срещнали?

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Композити
« Отговор #4 -: Март 13, 2021, 08:49:44 am »
асц риби,Юпитер в скорпион ,9ти дом,Нептун в скорпион на к10,къде сме се срещнали?

По асцендент Риби - на бар, на духовно събитие или място.

По Нептун като управителна асцендента в 10-ти дом - на работа.

По Юпитер в 9-ти - в чужбина или в университета.


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3343
Re: Композити
« Отговор #5 -: Март 13, 2021, 08:56:45 am »
Бившия ми съпруг - асцедент в рак, луната в дева точен съвпад с ИЦ. Юпитер на асцедента на композита. Нещо не ми отговаря на мястото и начина на срещата, освен, че беше близо до неговата къща.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Композити
« Отговор #6 -: Март 13, 2021, 09:44:06 am »
Бившия ми съпруг - асцедент в рак, луната в дева точен съвпад с ИЦ. Юпитер на асцедента на композита. Нещо не ми отговаря на мястото и начина на срещата, освен, че беше близо до неговата къща.
Асц.рак-хранителен магазин,близо до детска градина,кухня,ресторант,китайски,Луна в дева-тръгнал е до аптека,до майка си,по дребна работа,на пазар....

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Композити
« Отговор #7 -: Март 13, 2021, 09:51:49 am »
асц риби,Юпитер в скорпион ,9ти дом,Нептун в скорпион на к10,къде сме се срещнали?

По асцендент Риби - на бар, на духовно събитие или място.

По Нептун като управителна асцендента в 10-ти дом - на работа.

По Юпитер в 9-ти - в чужбина или в университета.
познаваме се от деца,летните ваканции прекарвахме на село при бабите си....той ме помни от 4-5 ти клас някъде,може и по-рано да е било.Бабите ни имаха градини до една река и копаеха картофи там.До тяхната градина има изворче на реката,баба ме пращаше да налея вода.Израснахме заедно.Така че точно запознанство няма,като по риби-мъглявина ;D
« Последна редакция: Март 13, 2021, 09:53:53 am от Сафо »

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Композити
« Отговор #8 -: Март 13, 2021, 10:00:18 am »

познаваме се от деца,летните ваканции прекарвахме на село при бабите си....той ме помни от 4-5 ти клас някъде,може и по-рано да е било.Бабите ни имаха градини до една река и копаеха картофи там.До тяхната градина има изворче на реката,баба ме пращаше да налея вода.Израснахме заедно.Така че точно запознанство няма,като по риби-мъглявина ;D

Понеже Нептун, 12-ти дом е вътреутробното развитие, а бабите ви се познават, дали когато майките ви са били бременни с вас, да са се познавали, дори и едната да е била бременна, а другият да е бил роден, ако са се срещнали, това си е на практика познанство и е по Риби?



Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Композити
« Отговор #9 -: Март 13, 2021, 10:06:42 am »
Ом,възможно е да са се срещали/виждали.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Композити
« Отговор #10 -: Март 13, 2021, 10:10:56 am »
Ом,възможно е да са се срещали/виждали.

Има ли как да разбереш това?


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Композити
« Отговор #11 -: Март 13, 2021, 10:16:05 am »
трябва да ги попитам просто :)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Композити
« Отговор #12 -: Март 13, 2021, 10:17:12 am »
трябва да ги попитам просто :)

Ако го направиш, това ще потвърди или не предположението ми и ще допълни проучването. Даже много ми е иска да попиташ и да научим истината.



starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Композити
« Отговор #13 -: Март 13, 2021, 10:21:57 am »
Композитът не е реална карта, за да е индикация за реални обстоятелства, на фона на които са се срещнали двама човека.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Композити
« Отговор #14 -: Март 13, 2021, 10:41:02 am »
Аз също не намирам съвпадения в два мои композита.
АЦ Овен, Марс в Овен в първи дом- какво предполага да е запознанството?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...