Автор Тема: Пълнолуние 28 март 2021г.  (Прочетена 24365 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #45 -: Март 30, 2021, 07:32:51 pm »
Опозицията във фигурата хвърчило е по Луна- Венера. Луната е фокусната точка,. И двата планетарни принципа не носят динамика, действие, а точно това иска тази фигура и е в мъжки знаци. Намеса на трето лице ще активира действието на хвърчилото по оста 5-11. 5-ти дом е 8 ми от 10-ти, някой изхвърча или опасност за управляващия държавата ?
Луната е  упр на АСЦ в картата на Пролетното равноденствеи, а Венера има управление над МЦ в същата. Квадратурата от таиз карта сега е стигнала до опозиция. Каквато корекция е направена в тези 14 дни, такъв ще е сега резултата. Венера пак е била изгорена , но източна, сега е в своята секта, западна, значи има промяна на интереса и ситуацията..Сга Венера упр 7 ми. В натална карта опозиция Луна - Венера в женска карта много често дава тенденция майка или дъщерята да се ревнуват една друга. В мъжка карта мъжа трудно може да побере в един образ съпруга- любовница. На светско ниво- опозиция по оста 11-5, последният е и дом на скандалите. Би трябвало жени да определят фона на това, което ще се случва. Темата от Новолунието или Прлетното равноденствие е Луна/СЛВ, Луна-Юпитер/САтурн.  Сега същите се повтарят.
Театър, изкуство, музеи, културни ценности, спорт  срещу  жилищни проблеми, "дребните/ малки, оборотни" средства.
Овен-Везни оста винаги търси споразумения, договорености, изгода.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #46 -: Март 30, 2021, 09:01:34 pm »
Обаче у1 Марс е в 8 ми и у8, Меркурий му хвърля квадрат, разходящ. Значи вече е прекъсната връзката 1-8. Аз не знам как да го формулирам и тълкувам правилно. От една страна как нацията се справя с критични ситуации, значи вече се е справила с някоя, поради корегиране, чрез инвестиции. От друга страна 8 ми дом е свързан с разпад на правителство, унищожаване на държава/държавни структури. В подвижните знаци, е по-скоро на хартия. Но знакът Риби се свързва с изолирани места, затвори ? Тук Меркурий стимулира Марс, как и за кого да действа. Меркурий говори за всичко по 8 и 11 дом, който е свързан, цитирам " парламента,  камарата на представителите, нещата като продължение на 10 дом. Споразумения и договори с чуждестранни правителства, съюзи с чужди страни, националната монетна хазна, посланици делегирани в чужди държави, заместник-председател, национални цели и задачи, националните планове, съюзници, международни отношения, ползите от други народи, ползи отмеждународна търговия, кооперации, законодателството.
Значи няма да се чуват нация, народ 1 -ви , Марс  с изброените по Меркурий. Много ще се бърбори, бърбори..
Хвърчилото от лунацията с фокусна точка Луна попада в 4-10 домове на сезонната карта. А у1, Марс, попада в 12 дом , значи все пак ще бъдат нанесени удари, макар и не така явни върху държ. управление. Марс върху възел - вятър на промяна ще има, макар и лек.
 Луна  в 4-ти в сезонната карта , фокуса е в : мини,  бедняшки квартали, хотелиерство, метеорологични условия, свлачища, аварии в мини, земетресения, наводнения, училища, колежи и образователни институции, родина, патриотизъм, опозиционни партии, демократични движения, общинско управление,  търговия и селско стопанство.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #47 -: Март 30, 2021, 11:24:52 pm »
При мен е в 12д, съвпад с дирекционен Мерк, У6+7.
Тайни по партньорските въпроси излизат наяве.
Тези тайни са точно по дома, в който попада лунацията- твоя 12д.
Мерка ти по дирекция в 18ти градус на Овен, а Пълнолунието на 8 (осем) градуса Везни, може би си имала предвид Марс, който натално е У6,7 а по дирекция е 8* Везни

Да, Акрукс, Марс имам предвид, благодаря.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #48 -: Април 06, 2021, 12:57:22 pm »
В картата на пълнолунието ,освен точната опозиция Слънце/Венера,Луната има сходящи аспекти ,тригон Сатурн у3,у4 домове,тригон Марс у1,у6,тригон Юпитер у3,у5 дом ,опозиция Уран у4 и квадрат Плутон у1 е последния аспект.
Как мислите,дали скандала с Македония ще  ескалира,или всичко ще приключи "всяко чудо за три дни".Ще има ли балотаж?Ще "падне ли главата"на царя слънце?
Тригона на Луната със Сатурн у3 дом дали указва/показва,че повечето гласоподаватели ще са по-възрастната част от населението,пенсионери.Тригон с Юпитер,българите в чужбина също ще са активни.
Ще има ли пожар?Инцидент с оръжие?
Стелиум в 5ти дом от картата.Деца,забавления,хора на изкуството,спорт.К5 е в риби,Юпитер във водолей.Футболни неволи.
Бихте ли ме ориентирали с посоките в картата,моля.Може ли да се каже,че стелиума,или к5 от картата се отнася за югозападната част на столицата,или греша.В тази част,риби,възможно ли е да се отнася за кв.Дружба,там има езеро.Река Искър също минава в тази част на София.
Тук имах предвид друго,а то "Царя е мъртав!Да живее царя"И с координатите на Пловдив,Слънцето е у10 и е в 5ти дом,или 8ми от 10-цар Киро ,циганския бос се спомина.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #49 -: Април 06, 2021, 04:19:23 pm »
Този не е цар или владетел .Български циганин е .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #50 -: Април 06, 2021, 05:17:21 pm »
Този не е цар или владетел .Български циганин е .
Ребека,знам .Но в медиите е известен така.
Освен това лъв на к10 ,обаче като нямаме владетел,кой да набедя.....Слънце в 5ти дом ,овен екзалтирало.....сам се е обявил човека за цар.Може някоя кралица на красотата ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #51 -: Април 06, 2021, 11:45:28 pm »
Този не е цар или владетел .Български циганин е .
Ребека,знам .Но в медиите е известен така.
Освен това лъв на к10 ,обаче като нямаме владетел,кой да набедя.....Слънце в 5ти дом ,овен екзалтирало.....сам се е обявил човека за цар.Може някоя кралица на красотата ::)
при монархията главнокомандващ е царят/кралят, а при нас тази роля се изпълнява от президента!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #52 -: Април 07, 2021, 05:40:04 am »
Пълнолуние на к12 в картата, опозиция Венера/Хирон. Асц. скорпион, Марс в 8 дом, близнаци,квадрат Меркурий. Сатурн на к 4.Предизборни машинации, тайно споразумение. Марс в 8ми - катастрофа, може и буквално, може и преносно.
Сатурн на К4 - ще са затруднени хората по населени места, а задкулисни игри си има редовно, не само в изборния ден
Марс не знам защо го катастрофира, защото е в Близнаци ли? По този знак са бели дробове, а Марс - вирус с температура, спринцовки, скалпел, интервенциите са по тази планета, може да е свързано с ваксините, в напрегнат аспект е с Меркурий У8 в 5д, май наистина ще затворят детските градини- днес четох, че обсъждат това да стане до седмица
Марс е у1 и е в 8ми дом-инциденти,смърт,секс,банки,данъци.....в квадрат с диспозитора си Меркурий,който е в риби.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #53 -: Април 07, 2021, 05:41:03 am »
В картата на пълнолунието ,освен точната опозиция Слънце/Венера,Луната има сходящи аспекти ,тригон Сатурн у3,у4 домове,тригон Марс у1,у6,тригон Юпитер у3,у5 дом ,опозиция Уран у4 и квадрат Плутон у1 е последния аспект.
Как мислите,дали скандала с Македония ще  ескалира,или всичко ще приключи "всяко чудо за три дни".Ще има ли балотаж?Ще "падне ли главата"на царя слънце?
Тригона на Луната със Сатурн у3 дом дали указва/показва,че повечето гласоподаватели ще са по-възрастната част от населението,пенсионери.Тригон с Юпитер,българите в чужбина също ще са активни.
Ще има ли пожар?Инцидент с оръжие?
Стелиум в 5ти дом от картата.Деца,забавления,хора на изкуството,спорт.К5 е в риби,Юпитер във водолей.Футболни неволи.
Бихте ли ме ориентирали с посоките в картата,моля.Може ли да се каже,че стелиума,или к5 от картата се отнася за югозападната част на столицата,или греша.В тази част,риби,възможно ли е да се отнася за кв.Дружба,там има езеро.Река Искър също минава в тази част на София.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #54 -: Април 07, 2021, 05:45:56 am »
Този не е цар или владетел .Български циганин е .
Ребека,знам .Но в медиите е известен така.
Освен това лъв на к10 ,обаче като нямаме владетел,кой да набедя.....Слънце в 5ти дом ,овен екзалтирало.....сам се е обявил човека за цар.Може някоя кралица на красотата ::)
при монархията главнокомандващ е царят/кралят, а при нас тази роля се изпълнява от президента!
Акрукс,може би е по-идейно да тълкуваш собствените си тълкувания по картата.
Мисля също ,че нямаш чувство за хумор.
За мен астрологията е хоби,не бизнес. :)
« Последна редакция: Април 07, 2021, 06:06:10 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #55 -: Април 07, 2021, 11:08:35 am »
Сафо тълкуването ти е интересно и правилно защото точно този, който се изявяваше за Царят Слънце меко казано му "падна главата ". Освен това в България "царе Слънце" колкото искаш. А за Цар Киро, забавно включване в играта.
Освен това влиянието на Пълнолунието е 14 дни, 6 месеца, 4 г.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #56 -: Април 07, 2021, 07:30:09 pm »
Акрукс,може би е по-идейно да тълкуваш собствените си тълкувания по картата.
Мисля също ,че нямаш чувство за хумор.
имам си достатъчно силно развито чувство за хумор, но не намирам за уместно шегуването с починал човек, още повече измислен цар
и пак да напомня, че министър председателят не е по Слънце, макар някои да виждат в неговия образ царят-слънце
По Слънце е Президентът, на когото се срина партията, която го коронова

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #57 -: Април 08, 2021, 07:17:13 pm »
Акрукс,може би е по-идейно да тълкуваш собствените си тълкувания по картата.
Мисля също ,че нямаш чувство за хумор.
имам си достатъчно силно развито чувство за хумор, но не намирам за уместно шегуването с починал човек, още повече измислен цар
и пак да напомня, че министър председателят не е по Слънце, макар някои да виждат в неговия образ царят-слънце
По Слънце е Президентът, на когото се срина партията, която го коронова
Ясно.
Не съм се шегувала с починал човек,бях напълно сериозна.
А ти нямаш никакво чувство за хумор по -принцип,не по казуса кой цар,кой плъх
« Последна редакция: Април 08, 2021, 07:19:51 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #58 -: Април 08, 2021, 07:24:35 pm »
Сафо тълкуването ти е интересно и правилно защото точно този, който се изявяваше за Царят Слънце меко казано му "падна главата ". Освен това в България "царе Слънце" колкото искаш. А за Цар Киро, забавно включване в играта.
Освен това влиянието на Пълнолунието е 14 дни, 6 месеца, 4 г.  :)
[/color]Рени,благодаря!Не знаех това,нещо ново(за мен),изключително полезно. :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #59 -: Април 08, 2021, 08:40:40 pm »
Премиера е по-скоро цар Ивайло- свинаря, потомствен животновъд от кочината.