Автор Тема: Пълнолуние 28 март 2021г.  (Прочетена 24288 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #60 -: Април 08, 2021, 09:31:52 pm »
А ти нямаш никакво чувство за хумор по -принцип,не по казуса кой цар,кой плъх
по принцип не ме познаваш, за да правиш подобно категорично заключение
дори имам сатирични стихове и разкази, но са за хора с усет и мисъл

« Последна редакция: Април 09, 2021, 08:55:57 pm от akruks »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #61 -: Април 09, 2021, 08:19:14 pm »
Принц Филип, съпругът на английската кралица е починал. На 99 години. Сигурно е интересно да гледаш прогресивна карта на такива хора...слънцето сменило 3 знака, венера и тя, луната колко пъти и обиколила натала.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #62 -: Април 10, 2021, 03:57:18 am »
На мен малко ми е мъчно за него и съчувствам на Кралицата. В смисъл след 74 години да се разделиш с другарчето... Забавно е, че буквално е имал луна в Лъв, Кралицата  ;)
Съвпад Слънце-Венера имат в телец, помогнал й е в монархичното постоянство и устойчивост, фиксирани женски планети, браво, макар той да е с предимно подвижна карта. Съвпад слънце Марс в близнаци, сега Марс на мидпойнта, Луна натисна спусъка. Двойна опозиция Сатурн-Нептун, накрая вероятно е дал фира и с главата, но можем да го оправдаем. Тежки времена за нея.  :( двамата са със съвпад луна Нептун в Лъв. Интересното е, че за нея събитието идва при точен възврат на Юпитер, но това задвижва фиксираното й Тао. Въобще кака е устойчива, колко подходящ натал за монархия и традиции има, съвпад скънце-хирон
Sun conjunct Chiron represents the instinct of the human spirit to manifest itself and leave something immaterial behind.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #63 -: Април 10, 2021, 06:16:08 am »
На мен малко ми е мъчно за него и съчувствам на Кралицата. В смисъл след 74 години да се разделиш с другарчето... Забавно е, че буквално е имал луна в Лъв, Кралицата  ;)
Съвпад Слънце-Венера имат в телец, помогнал й е в монархичното постоянство и устойчивост, фиксирани женски планети, браво, макар той да е с предимно подвижна карта. Съвпад слънце Марс в близнаци, сега Марс на мидпойнта, Луна натисна спусъка. Двойна опозиция Сатурн-Нептун, накрая вероятно е дал фира и с главата, но можем да го оправдаем. Тежки времена за нея.  :( двамата са със съвпад луна Нептун в Лъв. Интересното е, че за нея събитието идва при точен възврат на Юпитер, но това задвижва фиксираното й Тао. Въобще кака е устойчива, колко подходящ натал за монархия и традиции има, съвпад скънце-хирон
Sun conjunct Chiron represents the instinct of the human spirit to manifest itself and leave something immaterial behind.
А при принц Филип,възврат на Марс.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #64 -: Април 10, 2021, 11:01:56 am »
Значи затъмнението от декември е било в опозиция на марса му.

Бай дъ уей той имал някакво изказване, че ако има прераждане иска да се прероди в смъртоносен вирус, за да намали свръхпопулацията на земята. Казана дума хвърлен камък има една поговорка.
Особено пък за кралските личности.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #65 -: Април 10, 2021, 12:06:50 pm »
Впрочем да, рептил си падаше. Тя е по-обрана и премерена. Някои негови реплики издават или изкукване, или демонстрация на високомерно превъзходство, или самозабравяне.
« Последна редакция: Април 10, 2021, 12:21:57 pm от Люба »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #66 -: Април 11, 2021, 10:02:05 am »
Рапърът DMX също е починал, втора известна личност за 2 дена. Според сестрата на Майкъл Джексън илюминатите правят така, че по трима известни личности да умират по едно и също време. Да видим някой трети ще има ли

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/ilyuminati-predizvikali-smyrtta-na-dzhordzh-majkyl-kari-fishyr-i-debi-rejnolds-1635179
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #67 -: Април 11, 2021, 10:12:02 am »
Жертвите са популярни личности, които вероятно получават славата след тайно позволение да изпълняват мисията за монарх програмиране . А Филип, ако имаш предвид за втора смърт си е от другата страна -на рептилите https://www.parallelreality-bg.com/statii/control/470--mk-ultra-.html Но според мен ,това са дрънканици на сестрата, защото именно принц Филип не се вързва. Или има друг?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #68 -: Април 11, 2021, 10:26:44 am »
Да, принц Филип е от рептилите и не се връзва, ама знам ли им илюминатските жертвоприношения...може да са решили заради пандемията да променят нещо ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #69 -: Април 12, 2021, 06:16:34 am »
Рапърът DMX също е починал, втора известна личност за 2 дена. Според сестрата на Майкъл Джексън илюминатите правят така, че по трима известни личности да умират по едно и също време. Да видим някой трети ще има ли

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/ilyuminati-predizvikali-smyrtta-na-dzhordzh-majkyl-kari-fishyr-i-debi-rejnolds-1635179
Петър Келнер на 27.03.21г.загина при катастрофа с хеликоптер.Или трябва да са в един ден?!Ди Ем Екс почина само няколко часа след принца.
« Последна редакция: Април 12, 2021, 06:59:49 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #70 -: Април 17, 2021, 09:53:09 pm »
Пълнолуние във Везни с пълнолуние на Венера-Cherchez La Femme‪. :)

Колко, какво  и какви  жени бяха "открити ", "откриха" и "открихме"?!
Никога толкова близка и разпозната не ми е била Венера.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #71 -: Април 18, 2021, 05:27:41 am »
Пълнолуние във Везни с пълнолуние на Венера-Cherchez La Femme‪. :)

Колко, какво  и какви  жени бяха "открити ", "откриха" и "открихме"?!
Никога толкова близка и разпозната не ми е била Венера.  ;)
Рени,ти какви нови венерини качества откри у себе си?Соларът ти стартира с у1Слъце съвпад Венера мисля.За първи път ли се случва?
В моя солар Венера във водолей ,5 сол,10 натален-открих едно момиче в соц.мрежи,пише стихове и ме впечатли.
От тази Венера в картата на пълнолунието съм разочарована,в опозиция нат.Уран в 5ти дом,не ми е любовно,не ми е романтично,напротив,напрегната съм,жените ме изнервят,мъжете също.
« Последна редакция: Април 19, 2021, 06:05:08 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #72 -: Април 18, 2021, 01:50:23 pm »
Сафо, фазата на Венера в периода не е "нова", а зряла. Усетих какво  съм усвоила по Венера, какво ме интересува по Венера. Не за първи път имам солар със Слънце/Венера, но за мен не е прецедент, защото Венера по това на годината около моя рожден ще е почти винаги фазова. Не съм проверявала, дали има повторение на у сол1 съвпад Венера.
Аз имам друго предвид с коментара си, който потвърди предположението ми за "търсете жената" като проява на Пънолуние с пълна Венера. И тепърва това ще се случва защото предстои да се осъщестява Венериното. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #73 -: Април 19, 2021, 06:10:05 pm »
Сафо, фазата на Венера в периода не е "нова", а зряла. Усетих какво  съм усвоила по Венера, какво ме интересува по Венера. Не за първи път имам солар със Слънце/Венера, но за мен не е прецедент, защото Венера по това на годината около моя рожден ще е почти винаги фазова. Не съм проверявала, дали има повторение на у сол1 съвпад Венера.
Аз имам друго предвид с коментара си, който потвърди предположението ми за "търсете жената" като проява на Пънолуние с пълна Венера. И тепърва това ще се случва защото предстои да се осъщестява Венериното. :)
[/color]не му е дошло времето все още......Рени,мунданно ли разглеждаш лунацията в опозиция на новата Венера?Търсете жената в световен мащаб?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 март 2021г.
« Отговор #74 -: Април 20, 2021, 04:03:01 pm »
Сафо, да, жената като определящ фактор в обществените събития, но и като " за всичко е виновна жената", търсете проблема в жената, в основата на проблема е  жената. Както навремето са набедили "Хубавата" Елена като повод за Троянската война, което въобще не е така.Жената е имала ключова роля в изграждането на различните видове общества и обществени структури и във всички съдбовни събития.
Ето, от днес ще изгрее като Афродита, вече мъдра, с желание да си сътрудничи, но не н всяка цена. Тук или по-скоро сега цената ще играя много голяма роля.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“