Автор Тема: Астрология и политика  (Прочетена 56079 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрология и политика
« Отговор #345 -: Юли 02, 2023, 09:35:20 am »
Стар, не разбирам какво толкова видя в коментара на Рени, че да скачаш, зададе ти въпроси, вярно-в неподходящата тема, но пък ти първа започна с това как липсва признание на очевидните попадения - това си е лирично отклонение и не му е мястото при анализ на политическа обстановка. А “трол” си е обида, и както личи-не мислиш да се извиниш. Най-лесно-всичко да се затрие и чиста работа. Но преди това помисли-ти тези коментари за кой ги пишеш-нали в крайна сметка астрологията има за цел да помага на хората да се ориентират, да вземат решения в подходящото време и т.н. И ако на някого си помогнала, значи работата е свършена. Същото важи и за коментарите на Рени. Ако пък вземеш да си отговориш на нейните въпроси, може да извлечеш полза за себе си, защото всъщност тя и затова ти ги зададе, не за да й отговориш или да те напада. Не всеки час от живота е битка, не всеки коментар е атака.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрология и политика
« Отговор #346 -: Юли 02, 2023, 09:46:20 am »
А, и за акрукс-не знам какво става на фб страницата ти, Стар, но това тука е като разчистване на стари сметки. В съвсем различни астрологични дялове се изявявате, и ако единият посочи грешка на другия, първият не става автоматично спец в новата област. И изобщо-наистина ли мислиш, че част от хората около теб живеят, за да те хейтят и тролят?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрология и политика
« Отговор #347 -: Юли 04, 2023, 10:42:49 am »
Благодаря за съвета, но професионализъм йок, калпав, без достойнства, мижав интерес, толкова, никога, не би трябвало да съществуват в речника на един астролог. На един добронамерен човек. Това са квалификации. Тролски коментар.

И, според мен, не би трябвало да съществуват в речника на един астролог. Аз за теб не съм астролог. Значи отпада изискването. Но, къде в коментари ми
Цитат
Стар, в картата ти, пише ли, че ще получаваш (очакваното) признание от това, с което си ангажирана професионално  ? И ако да, колко като количество и качество ?
прочете не добронамереност ?  Ти защо поставяш квалификации ? Зададох ти въпрос, провокиран от твой предходен коментар, ти не отговори, което не е задължително. Не давам съвети, споделих астрологическа информация, така, както искам аз да я поднеса, по моя начаин.
Има една такава сентенция : " Както давате, така и ще получавате ".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Астрология и политика
« Отговор #348 -: Юли 04, 2023, 03:56:56 pm »
Всеки астролог е астролог, независимо дали е нечий консултант. В случай, че ти правиш някакво разграничение. Имаш и прилагаш някакви двойни стандарти. Подходът ти различен ли е по отношение на спазване конфиденциалността на информацията ? За тези, на които си консултант, я спазваш. За тези, които не си - нямаш проблем да обсъждаш с други хора споделената ти информация ?
Аз не прилагам двойни стандарти. Такива думи не би трябвало да съществуват не само в речника на професионалния астролог, но и на човекът, който непрофесионално се занимава с астрология и анализира нечия карта. Щом си астролог, при това професионален и това са твоите изразни средства, твоят начин, а се позоваваш на сентенции. Какво очакваш да получиш ?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрология и политика
« Отговор #349 -: Юли 04, 2023, 06:01:35 pm »
Всеки астролог е астролог, независимо дали е нечий консултант. В случай, че ти правиш някакво разграничение. Имаш и прилагаш някакви двойни стандарти. Подходът ти различен ли е по отношение на спазване конфиденциалността на информацията ? За тези, на които си консултант, я спазваш. За тези, които не си - нямаш проблем да обсъждаш с други хора споделената ти информация ?
Аз не прилагам двойни стандарти. Такива думи не би трябвало да съществуват не само в речника на професионалния астролог, но и на човекът, който непрофесионално се занимава с астрология и анализира нечия карта. Щом си астролог, при това професионален и това са твоите изразни средства, твоят начин, а се позоваваш на сентенции. Какво очакваш да получиш ?

Някой, с коментари, към мен, без да използва името ми е меко казано неуважително. Няма как  да имаш претенции.
Ти как завъртя мача от мой зададен въпрос, ти ми изсипа цял килограм такива към мен ?! Ей, на това му се вика политика. Ха, ха . :) :) :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Астрология и политика
« Отговор #350 -: Юли 04, 2023, 07:42:15 pm »
От политиката на хора, които се държат като тролове, какво друго може да произтече ?  Задълбочен анализ на политическата ситуация ? Да потекат реки от мед и масло ? Сладкопойни чучулиги да припяват ? Идилия ! Какви претенции ? Как ще имам претенции ?! Нали влезе в темата, за да разясниш и разрешиш таз дилема ? На един човек с калпав потенциал, професионализъм йок, към когото поради тази причина има мижав интерес.
« Последна редакция: Юли 04, 2023, 07:50:53 pm от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрология и политика
« Отговор #351 -: Юли 04, 2023, 08:15:20 pm »
От политиката на хора, които се държат като тролове, какво друго може да произтече ?  Задълбочен анализ на политическата ситуация ? Да потекат реки от мед и масло ? Сладкопойни чучулиги да припяват ? Идилия ! Какви претенции ? Как ще имам претенции ?! Нали влезе в темата, за да разясниш и разрешиш таз дилема ? На един човек с калпав потенциал, професионализъм йок, към когото поради тази причина има мижав интерес.

Венсеремос. Пийс. И Хепиенд. :):))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрология и политика
« Отговор #352 -: Юли 05, 2023, 07:11:43 am »
Я да се върнем на темата-ще спечели ли Васил кметското място?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Астрология и политика
« Отговор #353 -: Юли 05, 2023, 10:00:12 am »
Ако разглеждаме въпроса ти на принципа на хорарите като текущо зададен въпрос, спрямо небесната ситуация/ мунданна конфигурация, то в момента от целия хороскоп няма по-неудачен знак от Водолея. Нищо не му е ок.

Разбира се, нещата могат да променят спрямо момента на обявяването на кандидатурата, както и личния хороскоп на Васил,а Ко имаме сведения за тях.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Астрология и политика
« Отговор #354 -: Юли 05, 2023, 11:58:29 am »
Я да се върнем на темата-ще спечели ли Васил кметското място?
Папи, но, но, но....

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрология и политика
« Отговор #355 -: Юли 06, 2023, 01:28:15 am »
Не като хорарна де, пък и аз не съм в София, нали имаше официално представяне на 27 юни към 7-8 часа?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Астрология и политика
« Отговор #356 -: Юли 06, 2023, 04:47:46 am »
Хм, че кой работи вечер, за да обявява кандидат!? ;)
Освен астролозите, разбира се.

Тази карта е обещаваща. Изглежда нагласяна. Въпреки изтичането на инфо, в БТА има анонс за официалното събитие на ПП. Да вземем нея. Диалогична луна, в Зенит, приемана от другите, в предстоящ положителен аспект с у4,11,12.
Работа от, с и за пари. Новият знак на Меркурий вероятно показва смяната на попрището на кандидата в мътни води и неспецифична за него среда. Проблемният 4 дом можем да свържем с произхода на кандидата и моменталните атаки в тази посока-не, че онези, които го калят са по-често откъм произход. Но определено с Васил се възроди отдавна прашлясала тема и първо тук го удрят.

А сега да видим какво му е дадено на Васил
Освен, че е слънчеви близнаци, Меркурий е прогресирал до Марс - ще ни убеди.
Юпитер е активен по всички фронтове, секстил на транзитен, съвпад на прогресивен и дирекционен. Слънце прогресия в нов знак, тронов. Сатурн ще сменя знак. Нептун също, а той оцветява близнашките.

Много неща ще ни каже Васил и ще му повярваме.
« Последна редакция: Юли 06, 2023, 05:27:36 am от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Астрология и политика
« Отговор #357 -: Юли 06, 2023, 09:52:35 am »
Люба,писах за Венера и нейната ретроградност в другата тема ,та тя ще му задейства съвпадът Марс/Сатурн,и прогресивен Меркурий е там,като диспозитор на Слънцето.
Въздух,вода,огън... ;)
« Последна редакция: Юли 06, 2023, 09:54:10 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Астрология и политика
« Отговор #358 -: Юли 06, 2023, 10:06:03 am »
Не като хорарна де, пък и аз не съм в София, нали имаше официално представяне на 27 юни към 7-8 часа?
Папи,нищо де.Пробвам. ;)Прочетох ти въпроса и направих карта,аз съм в София.
Питащият(тоест аз,заради теб)е представен от знак рак.Луната е във водолей-аз 7ми дом,не вижда дсц,тоест Васил.Не се интересувам от него.Аз съм в колата с телефона.Ти си представена от Венера,упр.на рак в дневна карта.Венера е в лъв,някъде на топло местенце ,или около печка(незнам).
Васил е птредставен от знак козирог-сериозен,кардинален,кариерист,традиционалист и т.н.
Но Сатурн е в риби,ретрограден в негов 2ри дом.Не му е комфортно там.Венера е дневният управител на козирог,а тя е в лъв и скоро ще сменя посока.Не виждам да в тази карта.Освен това Сатурн и Венера са упр.на неговият 10 дом(везни),статус.
Това са моите аргументи. :)
2/8 ми домове са активни при него.
« Последна редакция: Юли 06, 2023, 10:07:47 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #359 -: Юли 06, 2023, 06:14:42 pm »
Хм, че кой работи вечер, за да обявява кандидат!? ;)
Освен астролозите, разбира се.
Пресконференцията е с предварително обявен час за 20ч. на 27 юни 2023г. София

В картата на събитието Луната У8 високо горе в 10д. във Везни , с последен аспект квадрат с ретро Плутон на К2 - става дума за едни големи пари, то винаги парите са в основата на всичко  :)

Лично на мен не ми допада този, мига като царя докато говори, типични близнаци
https://bnr.bg/post/101843974
реално не мога да гласувам за кмет на столицата, мога но за Мадрид  :)