Автор Тема: Астрология и политика  (Прочетена 55929 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Астрология и политика
« Отговор #60 -: Април 05, 2021, 11:38:25 am »
Да сме живи, да сме здрави, 2032 г сезонната карта на лятното слънцестоене, ще бележи "да започнем всичко отначало" с пълна Венера  ;)
Ей,това е приказка вече.Ще съм на 62г.ако устискам до тогава. 8)
2033г.картата на пролетното равноденствие стартира Слънце/Венера в цикъл.  ;)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Астрология и политика
« Отговор #61 -: Април 16, 2021, 12:11:06 pm »
Новият Парламент

Липса на консенсус - краткотраен Парламент. С много изненади. Изненадващи изявления. Меркурий в Овен попада на мидпойнта точка на Овена/Уран. Идеалистично вдъхновен. С водеща цел - първи стъпки към промяна и реконструкцията на някакви досегашни модели на организация и управление. Марс в Близнаци се намира на мидпойнта Сатурн - Уран. Няма да липсват конфликти, остри противоборства, различия в гледни точки и интереси, разединение.
Предполагам, до края на април, пълнолунието по оста Скорпион - Телец, ще създаде условия и обстоятелства, на фона на които картите ще бъдат раздадени по нов начин.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Астрология и политика
« Отговор #62 -: Април 16, 2021, 04:04:27 pm »
Напрегната е обстановката между САЩ и Русия,на "нокти".Аз съм за братушките по душа.
Онзи изкуфял старец да не спретне некоя война,че се бъркат навсякъде,но за тях няма да е добре.Възврат на Плутон в картата на САщ.
« Последна редакция: Април 16, 2021, 04:07:28 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #63 -: Април 16, 2021, 06:37:39 pm »
Напрегната е обстановката между САЩ и Русия,на "нокти".Аз съм за братушките по душа.
Онзи изкуфял старец да не спретне некоя война,че се бъркат навсякъде,но за тях няма да е добре.Възврат на Плутон в картата на САщ.
сефте се дърлят :)
и едните, и другите са хора, Християни, работят заедно по космически програми, един сериозен конфликт между двете страни не е добре за никого!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #64 -: Май 03, 2021, 06:54:31 am »
КАРТА за началото на изборния ден, което съвпада с ингреса на Меркурий в Овен
Луната У4 (народа) заточена в Козирог в 10д- хората са затруднени в своя избор, по една или друга причина, а в крайна сметка ще изберат човек с голяма власт, който разполага с чуждите пари- последен неин аспект е съвпад с Плутон У8 в 10д, на К11, по 11д са обединенията, съюзите, в случая ЕС и парите от него
Така, изборите от 4 април отминаха и всеки за себе си може да си направи равносметка- астрологично, разбира се, че много забравят какво са писали и казали, а доста глупости се изприказваха преди и след изборите...

Идва ред на новите, предсрочни избори, насрочени за 4 юли КАРТА

Луната този път е в екзалтация и в хармоничен аспект със Слънцето, скрито в 12д. Като се има предвид, че Слънцето управлява финансовия дом 2, а Луната е господар на хороскопа и символизира народа, ще има тайно раздаване на пари и купен вот от властимащ. Ще има и много измами при вота от чужбина, с този ретро Нептун У9 в 9д. в сходящ напрегнат аспект с Меркурий У3, У12 ; Луната в сходящ съвпад с Уран- народа ще гласува машинно, няма начин, нали е прието вече... Луната с Уран са връх на Тао-квадратура с основа Венера У4 , У11 и Сатурн, У7, У8 . Луната с последен аспект тригон с Плутон У5 на ДС, всичко е предрешено, сбогом демокрация!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Астрология и политика
« Отговор #65 -: Май 03, 2021, 09:06:34 am »
Има ли вече указ на президента за 4 юли?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Астрология и политика
« Отговор #66 -: Май 03, 2021, 11:25:39 am »
Моето мнение е че вероятно Герб нямат да имат достатъчно гласове, за да има тяхната партия решаваща роля. За да е възможен ББ4. В един бъдещ Парламент. За БСП ще гласуват повече, отколкото за Герб. БСП или "Има такъв народ" с най-много гласували за тях. По-скоро "Има такъв народ" с едни гърди напред.
Ето една изключително точна прогноза.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #67 -: Май 03, 2021, 04:29:13 pm »
Моето мнение е че вероятно Герб нямат да имат достатъчно гласове, за да има тяхната партия решаваща роля. За да е възможен ББ4. В един бъдещ Парламент. За БСП ще гласуват повече, отколкото за Герб. БСП или "Има такъв народ" с най-много гласували за тях. По-скоро "Има такъв народ" с едни гърди напред.
Ето една изключително точна прогноза.
И кое му е точното, като пише, че за БСП ще гласуват повече, отколкото за Герб, а то не е така- Герб са с над 10% повече гласове от вторите И Така Нататък, а че нямаше да се сформира кабинет ББ4 се знаеше още от миналата година, когато Борисов заяви, че се оттегля след изборите и ще се заеме с партията си, да ѝ стегне редиците.
Почти точно е познал още януари Божидар Караджов, в интервю кои ще са следващите в парламента е казал, че втори ще са ИТН, трети БСП, ДПС, пропуснал е само мутрите вън, явно тогава не е била сформирана партията на Манолова или не са му я продиктували "отгоре", нали е ясноводец  :)  :) :)
На моята страница във фейса съм написала, че животът на 45 НС ще е твърде кратък, че никоя от партиите няма да състави правителство, там разглеждах картата за деня и часа на свикване на НС. И други неща написах, но не е за повърхностни или чипирани  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Астрология и политика
« Отговор #68 -: Май 03, 2021, 07:41:37 pm »
Моето мнение е че вероятно Герб нямат да имат достатъчно гласове, за да има тяхната партия решаваща роля. За да е възможен ББ4. В един бъдещ Парламент. За БСП ще гласуват повече, отколкото за Герб. БСП или "Има такъв народ" с най-много гласували за тях. По-скоро "Има такъв народ" с едни гърди напред.
Ето една изключително точна прогноза.
И кое му е точното, като пише, че за БСП ще гласуват повече, отколкото за Герб, а то не е така- Герб са с над 10% повече гласове от вторите И Така Нататък, а че нямаше да се сформира кабинет ББ4 се знаеше още от миналата година, когато Борисов заяви, че се оттегля след изборите и ще се заеме с партията си, да ѝ стегне редиците.
Почти точно е познал още януари Божидар Караджов, в интервю кои ще са следващите в парламента е казал, че втори ще са ИТН, трети БСП, ДПС, пропуснал е само мутрите вън, явно тогава не е била сформирана партията на Манолова или не са му я продиктували "отгоре", нали е ясноводец  :)  :) :)
На моята страница във фейса съм написала, че животът на 45 НС ще е твърде кратък, че никоя от партиите няма да състави правителство, там разглеждах картата за деня и часа на свикване на НС. И други неща написах, но не е за повърхностни или чипирани  :)
Разгледала си карта за деня и часа на свикване на НС.Стар е написала прогноза за нещо(избори)преди да се състоят и преди да се сформира тъй нареченото НС.А повърхностни и чипирани за мен ли се отнася,че трудно схващам.
В тема за новолуния бях писала,че ще има балотаж,което вероятно ви звучи смешно,но не зная думата за това,което искам да кажа-няма да има печеливш и ще се наложи повторно гласуване.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Астрология и политика
« Отговор #69 -: Май 03, 2021, 07:42:29 pm »
Моето мнение е че вероятно Герб нямат да имат достатъчно гласове, за да има тяхната партия решаваща роля. За да е възможен ББ4. В един бъдещ Парламент. За БСП ще гласуват повече, отколкото за Герб. БСП или "Има такъв народ" с най-много гласували за тях. По-скоро "Има такъв народ" с едни гърди напред.
Така добре ли е?   И "Герб няма да имат достатъчно гласове,за да има тяхната партия решаваща роля"
« Последна редакция: Май 03, 2021, 08:00:35 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Астрология и политика
« Отговор #70 -: Май 03, 2021, 08:22:50 pm »
Когато един човек е направил точна прогноза,трябва да се похвали,поощтри,подчертае и да му се благодари.Така съм устроена.Не ме интересува кой какъв е ,колко е велик,или не,дали е популярен ,или не е.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Астрология и политика
« Отговор #71 -: Май 03, 2021, 08:27:47 pm »
Когато един човек е направил точна прогноза,трябва да се похвали,поощтри,подчертае и да му се благодари.Така съм устроена.Не ме интересува кой какъв е ,колко е велик,или не,дали е популярен ,или не е.
Така е. Аз не се интересувам от политика, изпитвам лека погнуса и не следя особено темата. Но Браво Стар !

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #72 -: Май 03, 2021, 10:16:06 pm »
Разгледала си карта за деня и часа на свикване на НС.Стар е написала прогноза за нещо(избори)преди да се състоят и преди да се сформира тъй нареченото НС.
В тема за новолуния бях писала,че ще има балотаж,което вероятно ви звучи смешно,но не зная думата за това,което искам да кажа-няма да има печеливш и ще се наложи повторно гласуване.
Качила съм тук картата и коментар за предните избори на 3 април, преди да се състоят, сега ги цитирах и добавих нова карта и коментар за предстоящите на 4 юли, поне тази дата спомена президента онзи ден, когато беше в гр. Първомай за празника на града.
До балотаж се стига само на мажоритарни избори- за президент и за кмет, на парламентарни няма балотаж, но може по законен път резултатите да се обявят за невалидни и да се повторят изборите.
Всичко добро и бъдете здрави със Стар!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #73 -: Май 03, 2021, 10:27:01 pm »
Чудя се дали коментарът на Акрукс е провокиран от "за мен е чест" или зад този дразнеж, за който вероятно е важно да омаловажи написаното от мен, прозира някаква завист ... астрологична. Или и от двете по малко.  ;)
Не се чуди и не ми приписвай качества, гледано от огледалото ти! Аз не ти преча да си почитател на "за мен е чест", тъй че не ми натрапвай и не ме задължавай да харесвам твоя избор, моля!
На кое да ти завиждам астрологично, на изявите в бегемамата или за изявите ти тук, заменени с емотикон  :)
Че аз даже не знам кой/коя си, за мен си анонимен потребител и толкоз!

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Астрология и политика
« Отговор #74 -: Май 04, 2021, 09:18:58 am »
Каквато и дата да бъде избрана, предсрочните избори вероятно ще се случат на фона на слънчево затъмнение в Близнаци. През призмата на зодиакален знак Дева - изгряваща Дева. Управител на слънчевото затъмнение и изгряващия знак е Меркурий в Близнаци. Долен съвпад на Меркурий в Близнаци. Периодът около и по време на слънчевото затъмнение, вероятно ще даде старт на кардинални промени в организационния модел - намира се на на мидпойнта Плутон/Уран и Сатурн/Плутон. Най-точен аспект на нодалната ос е с ретрограден и като такъв по-изразен Плутон в Козирог. Скорпион се намира на върха на трети дом. Слънчевото затъмнение и Меркурий споделят градус през оста на слънцестоенията с Венера (антисия). Мидпойнт слз/Венера и Уран/Сатурн се намират на една ос. Квадратурата между Уран и Сатурн е точна. Слънчевото затъмнение и Меркурий са в квадратура с Нептун в Риби. Вероятно няма да липсва и хвърляне на прах в очите.

Нагласи и настроения, които може да се осъществят, прокарат чрез по-голяма яснота, прецизност, точност - Дева,  принципите на един метафорично казано узрял за това Меркурий в Близнаци (гласуване).  Венера е на мидпойнта слз/ Марс. Венера и слз, Меркурий споделят градус чрез антисия - изборът, да дадеш своя глас може да е мотивиран от промяна в ценностната идентификация и усещане за принадлежност. Венера е в зодиакален знак Рак - като принцип е възможно да е катализатор, рупор на натрупано емоционално напрежение - мидпойнт Марс/Уран - Марс в последния градус на зодиакален знак Рак. В квадратура на градуса на горния съвпад на Меркурий.
« Последна редакция: Май 04, 2021, 11:41:29 am от starinthenightsky »