Автор Тема: Астрология и политика  (Прочетена 54719 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #195 -: Януари 25, 2022, 08:49:25 pm »
Няма дата на раждане, за да го видим астрологично  ::)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Астрология и политика
« Отговор #196 -: Януари 26, 2022, 03:31:15 am »
Абе те всички в новия кабинет са едни нереални, твърде успешни, животът им низ от връх след връх, всяка обиколка на Венера ги изстрелвала в нова орбита, няма лабаво, от малки супер съдби. На мен ми свети червена лапичка. Не знам за културата, защото не следя новини, но разни други взех да ровя и стигнах до извода, че или Киро е направил баси-подбора сред някакви изключителни личности, които освен собствени качества, всеки път са се радвали и на късмет, и на способност да попадат на точното място и време, или пак имаме работа с номенклатурни отрочета с дирижиран път и напудрено СиВи.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Астрология и политика
« Отговор #197 -: Януари 28, 2022, 08:37:46 am »
Няма дата на раждане, за да го видим астрологично  ::)

3 април 1990

Без час трудно бих се хванала за нещо в тази карта.
Неуспява в спорта, неуспява в киното и театъра, единствено постижение реновиране на читалище на село и хоп става министърче :) има нещо дето не ни известно, иначе ще излезе голям късметлия. Може да е бил гадже на Кокорчо, чувам, че си ги намества насам натам :)
« Последна редакция: Януари 28, 2022, 11:35:54 am от Satin »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрология и политика
« Отговор #198 -: Януари 28, 2022, 12:01:57 pm »
Разгледайте 5 дом на сезонните карти от декември и март 2021 г и какво е движението на управителите му, във връзка с Министърът на културата- защо  ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #199 -: Януари 28, 2022, 03:08:00 pm »
Понеже не му знаем часа на раждане, ако поставим Слънцето за АС, то Южния възел попада в 5д, на градус от К5
Диспозитор на Южния възел е Слънцето, с което са в тригон.
Нептун в 10д. на МС, диспозитор на Слънцето е Марс, който е на Северния възел в 11д. на К11
Марс на Северния възел - действията са хармонични с окръжаващата среда, отвсякъде получава признание, сътрудничество. Неправилното разбиране на патриотизма може да го превърне в защитник на войната или в нейна жертва.
Марс (диспозитор на Слънцето) във взаимна рецепция по екзалтация с Нептун на МС, броено от Слънцето;
 изкуствата - изящно, филмово, танцово, музика, поезия, фотография са все по Нептун


« Последна редакция: Януари 28, 2022, 03:09:35 pm от akruks »

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Астрология и политика
« Отговор #200 -: Февруари 02, 2022, 07:43:15 am »
Интересно би било за мен като любител, начинаещ, лаик... да прочета вашите мнения за последния пост във Фейсбук на Силва Дончева, която споделя своите астрологични прозрения за Конвоя на свободата. Предварително благодаря на отзовалите се. И още нещо... Аз лично смятам, че когато някой интерпретира нещо е редно да сподели и астрологичната карта, която разглежда. Или може би греша?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Астрология и политика
« Отговор #201 -: Февруари 02, 2022, 07:58:24 am »
Интересно би било за мен като любител, начинаещ, лаик... да прочета вашите мнения за последния пост във Фейсбук на Силва Дончева, която споделя своите астрологични прозрения за Конвоя на свободата. Предварително благодаря на отзовалите се. И още нещо... Аз лично смятам, че когато някой интерпретира нещо е редно да сподели и астрологичната карта, която разглежда. Или може би греша?
А какво е написала,защото нямам фейсбук и не чета прогнози.

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Астрология и политика
« Отговор #202 -: Февруари 02, 2022, 08:25:49 am »
Цитирам от страницата на Силва Дончева във Фейсбук:
"Протестът на “Конвоят на свободата”, започнал в Канада, може би на 25 януари, е силно вдъхновяващ и вероятно много полезен. Той е доказателство, че на всяко действие винаги има противодействие.
Въпросът, който ме смущава обаче е, кой финансира това огромно движение и сериозна маса от хора и машини. Никога, ама никога в човешката история революциите не са започвали просто ей така, защото на някой му е писнало от несправедливост. Винаги зад всяка революция е имало мощни групировки, които застават срещу съществуващото статукво, преследвайки свои властови и финансови интереси./ обикновеният човек тук няма място, освен като изпълнител/.
Мисля, че ще сме свидетели на поредна битка между атовете на световната сцена. Битката има продължение.
Смущаваме е и фактът, че “Конвоят” започна на разпад на Луната, Слънцето е в квадрат с Уран в Телец - сблъсък на мощни финансови интереси, на пътя му е Сатурн - държавната машина в лош аспект с Марс в Козирог, който също е силно държавно оторизиран.
Смятам, че става въпрос за битка между два или повече мощни клона на т.нар. дълбока държава.
С Новата Луна във Водолей и дори Лунната китайска година, цикълът може да се завърти още по-силно и сблъсъкът между Сатурн и Уран да стане драматичен.
Не се лъжете обаче, че това е народно движение."
Има много коментари. Едни я подкрепят, други оборват фактите - че конвоя е започнал на 15 януари, че средствата се събират от дарения, трети - откровено не са съгласни...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Астрология и политика
« Отговор #203 -: Февруари 02, 2022, 09:58:36 am »
Квадратурата Сатурн- Уран е сред акцентите в световен план. Понастоящем и до около 20 март.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрология и политика
« Отговор #204 -: Февруари 02, 2022, 10:21:10 am »
Добре, че беше Силва  Дончева, че да направи епохалното разкритие- виждате ли, революциите, войните са спонсорирани мероприятия ? ;)
Аз, лично, я попитах, миналата година, месец май, какво я мотивира, да прави прогнозите си. Отговор :" Как, какво- пътят ми ?!" Няма повече въпроси. Видях и с какво "пътува" по пътя си.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Астрология и политика
« Отговор #205 -: Февруари 02, 2022, 10:36:36 am »
С книжка на Петър Дънов под мишка. Въоръжена със словото и мъдростта на Учителя, вероятно това е и поводът да смята, че е нещо като последна инстанция и затова ги говори така на ангро.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Астрология и политика
« Отговор #206 -: Февруари 02, 2022, 10:42:05 am »
Това е жена,която превръща водата във вино.Взима и нашепва-арника,вино,коняк и водата оживява.Евала на икономичното решение,омагьосвам буре със зелев сок от година. ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрология и политика
« Отговор #207 -: Февруари 02, 2022, 11:00:01 am »
Интересно би било за мен като любител, начинаещ, лаик... да прочета вашите мнения за последния пост във Фейсбук на Силва Дончева, която споделя своите астрологични прозрения за Конвоя на свободата. Предварително благодаря на отзовалите се. И още нещо... Аз лично смятам, че когато някой интерпретира нещо е редно да сподели и астрологичната карта, която разглежда. Или може би греша?
Астрологична карта във форума по астрология или във фейсбук група, предназначена за астролози. В моята страница във фейсбук рядко публикувам карти, понеже пиша за масовия потребител. Аргументирам се астрологично на максимално разбираем език за хората, които не владеят астрологични термини. Та карта в случая не е нужна, хората са ѝ го писали, че Конвоя на свободата е започнал по-рано от посоченота дата от нея. Квадратурата на Уран и Сатурн я има от миналата година, точна беше в края на декември, сега е разходяща. Бунтове за ограниченията имаше на различни места още миналата година, протестираха хотелиери в Австрия, декември пък в Холандия, а пък дали са умишлено дирижирани и спонсорирани може само да гадаем. Ето какво съм писала за Новолунието в Скорпион:
Цитат
  Борбата за независимост може да бъде свързана с борба за изразяване на вашата индивидуалност и личност. Може да очаквате да се случи нещо ново и от това да се чувствате нервни. Възможни са внезапни промени и събития, към които е трудно да се адаптирате, да се чувствате неспокойни и тревожни. Това не е ново усещане, защото промяната е основната тема на новолунията през последните 3 месеца, тъй като са в аспект с Уран. Всъщност трудната промяна е основна тема през цялата година заради напрегнатия аспект между Сатурн и Уран. Това е основният планетарен аспект на 2021 г. и последният техен квадрат е на 24 декември.
А за Новолунието в Козирог съм написала следното;
Цитат
Съединението на Плутон и ретроградна Венера в Козирог, по време на това Новолуние в същия знак, ще се прояви като обновяване и трансформация на вътрешно ниво. На външно ниво, в глобален мащаб, още през първия месец на 2022г. може да има промени във финансовата и материалната сфера на живота. Политическите и икономически структури на властта ще започнат да се трансформират. През лунния месец, който започва вечерта на 2 януари, кармичните елементи- лунните възли, сменят зодиакалните знаци и влизат в оста на ресурса- започва нов икономически цикъл. Точното време е 18 януари в 21ч.-  лунните възли преминават в зодиакални знаци Телец и Скорпион, където ще се намират през следващите 18 месеца. И през този период, в началото на август 2022г., Северният лунен възел ще се съедини с Уран и с Марс в Телец- неочаквани промени в социалните отношения, професионално- неочаквани шансове от въвеждането на нови технологии, бърза промяна, съпътствана от изненади, пренебрегване на последствията от импулсивния масов ентусиазъм.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Астрология и политика
« Отговор #208 -: Февруари 02, 2022, 11:36:07 am »
Не мога да разбера защо всички астролози, които ги дават по телевизията, изглеждат налудничаво. И мъже, и жени. Даже при мъжете е по-зле, на една лелка й отива да има потресаващ вид. После що астрологията се счита материя за кукувци. Аз лично не гледам, слушам или чета нищо от тях, толкова са плоски и конвенционални, медийно-сензационни, елементарни клишета, вероятно нарочно, стойностното идва след кеша. Тук може да се прочетат доста по-смислени и задълбочени писания. Е, кажете, чували ли сте нещо просветително по телевизията, което половината тук да не могат да кажат?
« Последна редакция: Февруари 02, 2022, 11:41:44 am от Люба »

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Астрология и политика
« Отговор #209 -: Февруари 02, 2022, 11:59:41 am »
Цитат
После що астрологията се счита материя за кукувци.
Точно! И мен понякога ме е срам да споделям, че се интересувам от астрология понеже хората имат предразсъдъци породени от най-различни "астролози".

Основно в нета намирам читави видеа, наскоро попаднах на това: https://www.youtube.com/watch?v=UMLu9s1k60E :)
What you know about rolling down in the deep?