Автор Тема: Сезонни карти  (Прочетена 29763 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сезонни карти
« Отговор #90 -: Декември 06, 2022, 06:08:54 pm »
Карта на зимното слънцестоене.
Нощна карта. Слънце и Юпитер  в квадрат и начални 0*.Нововъведения,но неефективни.
Асц.дева-женски,подвижен ,земен и човешки знак,Меркури упр.на 1ви и 10ти домове е в 4ти дом,козирог.Луната е с Антарес и опозиция Марс по оста 3/9ти домове.
Слънце,Меркурий,Венера в 4ти,Юпитер в 7ми-четири ъглови планети.
Луната е извън секта,но в дом на радост.
Подвижни главни оси предполагат много промени,движение,непостоянство.Планетите в козирог-кардинални промени.Ще има ли избори в предстоящите 3 месеца?
Плутон е на к5.Сигурно е важно да се отбележи.Какво е значението на 5ти дом в такава карта?Артисти,забавления,деца,сцена,представления,хобита,спорт.Възможно е "драмите"в актьорското съсловие да се задълбочат.
Освен струпването на планети в 4ти дом-домът на края,опозицията по оста 3/9 е тревожна.

« Последна редакция: Декември 06, 2022, 06:32:29 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сезонни карти
« Отговор #91 -: Февруари 11, 2023, 06:39:45 am »
Луната на Антарес в 3ти дом дали е указание за земетресението с огромен брой жертви при нашите съседи?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сезонни карти
« Отговор #92 -: Февруари 11, 2023, 02:02:45 pm »
Луната на Антарес в 3ти дом дали е указание за земетресението с огромен брой жертви при нашите съседи?
Антарес е на 10гр. 05' в Стрелец, а Луната няма 9 градуса
Но може да се провери зимната карта с локация на епицентъра, там какво има на IC  и в 4д. , на К8 и други

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сезонни карти
« Отговор #93 -: Февруари 11, 2023, 04:22:53 pm »
Акрукс, какво да проверя постфактум, вероятно има указания, ако се направи карта. Идеята ми е, по сезонната карта за София, България, нали можем да разглеждаме съседи.... Съседите по 3ти дом, а Луната е там, опозиция Марс.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сезонни карти
« Отговор #94 -: Февруари 12, 2023, 09:21:48 am »
Карта на пролетното равноденствие с координати на София-20.03.23г.,23:25ч.
Бях качила карта на новолунието ,което следва след равноденствието.Изтрих.
Това е правилната.
« Последна редакция: Февруари 12, 2023, 09:26:40 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сезонни карти
« Отговор #95 -: Февруари 12, 2023, 05:27:44 pm »
Акрукс, какво да проверя постфактум, вероятно има указания, ако се направи карта. Идеята ми е, по сезонната карта за София, България, нали можем да разглеждаме съседи.... Съседите по 3ти дом, а Луната е там, опозиция Марс.
Е да де, ама то съседи са ни и сърби, и румънци, и макета, и гърци, и всички черноморски държави. И дори да приемем, че Луната в 3д съвпада с Антарес, това не означава земетресение. Звездата се свързва с военни, с оръжие – при мен е съвпад с Иц и бащата беше началник поделение, свързано с производство на оръжие

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сезонни карти
« Отговор #96 -: Февруари 12, 2023, 05:34:27 pm »
Карта на пролетното равноденствие с координати на София-20.03.23г.,23:25ч.
Бях качила карта на новолунието ,което следва след равноденствието.Изтрих.
Това е правилната.
Много вода в картата – Луната в Риби съвпада с Нептун в 4д. , Марс на К8 в Близнаци – вирус, белите дробове, катастрофи

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сезонни карти
« Отговор #97 -: Февруари 12, 2023, 07:04:36 pm »
Управителите на 8,9,10 домове са ъглови-ще има видимост по техните управления и сигнификации.Марс е взаимна рецепция с Меркурий,който е изгорен.Марс ,освен упр.на 1ви ,също е упр.и на 5ти дом в картата.8ми е 4ти от 5ти,тоест ъглов ,края на нещо/някой по 5ти-видимост.
Много притеснително.Много внимание при пътуване на деца/ученици на екскурзии.Удавяния,натравяния.
По 8ми дом са и чуждите пари,банки,данъци,секс,вероятно  скандали по тези теми.
Близнаци е знак,който указва учебни заведения,превозни средства,мостове и бентове,високи сгради.
В картата на България,ректифицирана от Левин,нат.Марс е в същия градус,тоест,има Марсов възврат.
Марс е сигнификатор на оръжия и огън(пожар).
Луна и Венера взаимна рецепция по екзалтация.
« Последна редакция: Март 15, 2023, 06:30:17 am от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сезонни карти
« Отговор #98 -: Февруари 12, 2023, 07:44:58 pm »
Десцендента е в Плеядите,съвпад Алгол и Алциона.Не звучи добре.Кой е по 7 дом-политическите ни и военни партньори ,откритите ни врагове,като Македония?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сезонни карти
« Отговор #99 -: Февруари 13, 2023, 04:33:07 am »
Да.Картата е в сила до следващото равноденствие,пролетно(2024г)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сезонни карти
« Отговор #100 -: Февруари 16, 2023, 07:37:10 pm »
Луната на Антарес в 3ти дом дали е указание за земетресението с огромен брой жертви при нашите съседи?

За земетресение указание, по 4-ти дом от 3 ти. Но Марс по оста Антарес- Алдебаран, е показател за заплаха от насилствена смърт, може от природни бедствия, но и поражения от човешка ръка. Марс е в човешки знак, а Юпитер у 6 в Овен, в критичен градус.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сезонни карти
« Отговор #101 -: Март 28, 2023, 05:02:33 pm »
Управителите на 8,9,10 домове са ъглови-ще има видимост по техните управления и сигнификации.Марс е взаимна рецепция с Меркурий,който е изгорен.Марс ,освен упр.на 1ви ,също е упр.и на 5ти дом в картата.8ми е 4ти от 5ти,тоест ъглов ,края на нещо/някой по 5ти-видимост.
Много притеснително.Много внимание при пътуване на деца/ученици на екскурзии.Удавяния,натравяния.
По 8ми дом са и чуждите пари,банки,данъци,секс,вероятно  скандали по тези теми.
Близнаци е знак,който указва учебни заведения,превозни средства,мостове и бентове,високи сгради.
В картата на България,ректифицирана от Левин,нат.Марс е в същия градус,тоест,има Марсов възврат.
Марс е сигнификатор на оръжия и огън(пожар).
Луна и Венера взаимна рецепция по екзалтация.

Ами започна се, не съм сигурна дали ще има нещо повече от напрежение, страх, паника.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сезонни карти
« Отговор #102 -: Март 28, 2023, 05:06:25 pm »
Вероятно някой иска да съботира изборите.
Не в "събота", а саботира имах предвид  🙊
« Последна редакция: Март 28, 2023, 05:17:54 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сезонни карти
« Отговор #103 -: Май 02, 2023, 01:50:15 pm »
В сезонната карта к8 е в близнаци, двоен знак. Дали ще има втори опит.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сезонни карти
« Отговор #104 -: Май 02, 2023, 02:59:33 pm »
В сезонната карта к8 е в близнаци, двоен знак. Дали ще има втори опит.
Меркурий е рерто в момента, може да има връщане