Астрология. Езотерика > Астрология

Цикъл Венера/Уран

(1/6) > >>

Сафо:
Венера съвпад Уран в 10*на знак телец стартира на 23.04.21.

Рени:
АСЦ Водолей, Сатурн в 12 ти,  акцент 2-ри дом.

Люба:
При мен този съвпад включва управление на 12 дом и се случва при задвижване на натала ми от транзити с много участници, чувам гласове от миналото и от далеч :D :D
Тези дни изобщо се връщам към дейности, срочни, правени и преди, днес "писма" от преди, дотук 3.
Разкрития, припомняне, отворен е домът на изолираното (не)затворено.
Все пак засега съм от бялата страна на символа само с капчица горчилка вътре. Амин!
О, ето и докато пиша става ясно от Рени, че и на небето е същата ситуация. В синхрон съм. И настоявам за успешност.

starinthenightsky:
Венера в схемата Уран - Сатурн. Предполага емоционално ръководена промяна. Метафорично казано е с афинитет да си направи нов гардероб. Или с възможност да прекрои, надгради с нещо ново стария.
В случай, че този цикъл Венера/Уран има отношение към наталната карта, то може да има пряко отношение с въпросите на Венера и Марс в нея. В стил хвърлих яснота за нещо, което досега съм смятал за опорна точка, решавам се и казвам каквото съм насъбрал да кажа и променям коренно ситуацията. Транзитното Слънце попада на мидпойнтите Луна/Марс, Плутон/Уран, Венера/Плутон и Меркурий/Плутон. Венера - Уран на мидпойнта Марс/Нептун.

romantica:
При мен на градус от съвпад с дир. Слънце, Юпитер ::)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия