Автор Тема: Новолуние на 11 май 2021 г.  (Прочетена 18794 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7236
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #30 -: Май 12, 2021, 04:01:44 pm »
Новолуние в 6ти дом-здраве,здравеопазване,домашни животни,Луната в сх.квадрат с Юпитер у1,у4 домове-няма доволни,няма решение.Меркурий у10,у7 дом е ъглов,силен по знак ,но не и по дом-в напрегнат аспект с Нептун,но тригон Сатурн,някой/нещо ще му помага.Новините не са добри.Марс на к8 какво показва,в падение,у5 ,у12 домове в картата и в точен аспект с Уран в 5ти.Лунацията е напрегната,няма хармония с последен аспект квадрат Юпитер.
К3/К9 в градуса на лунацията и квадрат към нея,или тя към домовете.

Стрелбата в метрото до летище София днес .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7236
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #31 -: Май 12, 2021, 04:28:32 pm »
Ами Сафо толкова трае действието на една лунация. Аз съм имала такава която задейства съвпад на прогресивен марс със слънце
Около 7 октомври има една кофти лунация съвпад Марс във везни(новолуние),опозиция на наталния ми Марс.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #32 -: Май 12, 2021, 05:01:30 pm »
Отмени ми се едно пътуване до град в северна България и не знам дали скоро време ще може да се състои. Тъй като новолунието е в 3 дом, предполагам и това също е по него.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #33 -: Май 12, 2021, 07:28:03 pm »
Пъпчасването е по Марс, не по Венера. ;)
И аз така мисля- от три дни имам цирей в зоната на слабините, такова чудо ми е излизало в тийн годините.
Този път знаменателно мина през АЦ и Луна.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #34 -: Май 12, 2021, 08:01:45 pm »
Пъпчасването е по Марс, не по Венера. ;)

Защо да е по Марс ,Рени?Марс нищо не ми аспектира в момента.Но съм забелязала аспект към Венера,или тя на асц. винаги обриви и пъпки ми излизат.Венера ми е у6 дом.Миналата година спря стационарна на асц.и обрив по двете ръце получих незнайно от какво,премина ,когато Венера тригна директна.
Пъпчасване при мен се изразява в 2/3 червени петна по бузите,или челото.

Пъпките са резултат от някакво възпаление/Марс/, а са провокирани от хормони, инефекции и т.н. върху кожата /Венера и Сатурн/ . И аз имам Венера у6, пъпки нямам, при положение, че Венера не е със силен статус.
Не е задължително Марс да ти прави нещо в периода към наталната карта, разглеждаш какъв му е статуса мунданно. В момента е предимно "сух" Марс, неаспектиран, слаб есенциално, а сега разгледай наталния си Марс- как и за какво ползваш, какво ти управлява, какъв му е статуса.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #35 -: Май 12, 2021, 08:20:20 pm »
Ако не е  измежду Велико Тръново, Русе, Варна - нищо не губиш. :)
Точно във Велико Търново смятах да ходя.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #36 -: Май 12, 2021, 08:48:26 pm »
Дано да съм жив и здрав дотогава!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #37 -: Май 12, 2021, 11:32:10 pm »
Новата Луна ще изгрее в компанията на диспозитора си. А какво по-хубаво по началото на цикъл :) Луна- Венера по новолуние ?!

Не знам, Рени. Сещам се и за по-хубави новолуния. Точно на 11 ми беше отвратителен, хаотичен, нервен, припрян ден.
Обикалях по лекари половината град, не бях спала цяла нощ. Имах дело в Асеновград, за което си забравих пълномощното и го установих 20мин преди делото. По време на обедната почивка. Едвам намерих колега в офиса, който да го сканира и прати по мейла. А аз в еда адв. кантора се примолих на колежка да го разпечати.
Объркаха се едни документи за вписване в регистър в София, та познай как от Пловдив се оправят документи през нотариуси, че да се протят в Сф до 16ч, че регистърът тогава затваря.
После пак по лекари....
На приятеля ми му гръмнал газов бойлер в лицето.  Добре е, леко се е разминал.
Ние сме с почти еднаква домихикация. НЛ ни е на К8.
Аз се сещам за по-добри цикли на Венера и Луна....

Като капак,  утре ще ми правят гастроскопия. Само знам, че е гадно да ти мушкат маркуч в гърлото.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7236
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #38 -: Май 13, 2021, 12:06:55 am »
Пъпчасването е по Марс, не по Венера. ;)
И аз така мисля- от три дни имам цирей в зоната на слабините, такова чудо ми е излизало в тийн годините.
Този път знаменателно мина през АЦ и Луна.
Цирей е по Марс,съгласна съм,но при мен са 2 петна просто,без връх и гной.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7236
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #39 -: Май 13, 2021, 12:13:22 am »
Пъпчасването е по Марс, не по Венера. ;)

Защо да е по Марс ,Рени?Марс нищо не ми аспектира в момента.Но съм забелязала аспект към Венера,или тя на асц. винаги обриви и пъпки ми излизат.Венера ми е у6 дом.Миналата година спря стационарна на асц.и обрив по двете ръце получих незнайно от какво,премина ,когато Венера тригна директна.
Пъпчасване при мен се изразява в 2/3 червени петна по бузите,или челото.

Пъпките са резултат от някакво възпаление/Марс/, а са провокирани от хормони, инефекции и т.н. върху кожата /Венера и Сатурн/ . И аз имам Венера у6, пъпки нямам, при положение, че Венера не е със силен статус.
Не е задължително Марс да ти прави нещо в периода към наталната карта, разглеждаш какъв му е статуса мунданно. В момента е предимно "сух" Марс, неаспектиран, слаб есенциално, а сега разгледай наталния си Марс- как и за какво ползваш, какво ти управлява, какъв му е статуса.  ;)
Нямаш пъпки,защото не ти е на асц в момента.
Марс през асц по транзит получавам травми предимно.
След като мунданно Марс е слаб,неаспектиран,това ще означава,че всеки,който е с нат.Марс у12,като моя и в овен,ще има същите проявления.Не мога да се съглася.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #40 -: Май 13, 2021, 10:44:05 am »
Сафо, прочети пак какво съм написала. Днес и утре, докато новата Луна е в Близнаци, употребата на изолирбанд при акцент подвижен кръст е наложителна. Добре ее днес, утре да се говори, само ако наистина има какво да се каже и то аргументирано. Една дума може да е повод за война. Аз ще се оттегля, все пак съм с Меркурий квадрат Марс  в подвижни знаци.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4518
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #41 -: Май 13, 2021, 11:29:46 am »
Да вметна за циреите- пропуснахте Плутон. По време на негови транзити, следствие на вътрешните изживявания ,трансформации ,изчистване на емоционално ниво се проявяват циреи, като прочистване на външно ниво. Те не са мимолетно физичиско проявление, а следствие на започнало емоционално освобождаване. За пъпките освен венера трябва и Сатурн.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #42 -: Юни 08, 2021, 08:15:43 am »
Във 2 дом, в съвпад с Марс/У2, квадрат Венера/У3,8

Наложи се да помагам на котката, цяла нощ не ме остави да спя. Срязах пъпната връв на 2 от котенцата, тъй като се беше омотала около лапичките им. Това не ми се беше случвало и се чувствам много горда...

Само едно оцеля, от общо 8.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #43 -: Юни 08, 2021, 10:19:20 am »
Моята е във везни, но едва към средата на знака, при аспект с диспозитора си се прояви по отношение на венерините теми за стил и външност.
Заменям практичното износване и тоталното черно с масова чистка, оставих макс една седма от гардероба, всичко старо аут.
Влече ме сега много бледо сиво-зелено, зелена пепел, измита с вода и избеляла на Слънцето :D Може синьо. Синьо, да. За пръв път в живота ми харесвам и искам синьо. Черно не. Освен двата почти чисто нови черни панталона и една такава блуза. Но само докато се сдобия с мишите цветове. Сиво.
След десетгодишна мания по златото сега искам само бяло. Дори сребро, но бяло, минималистично.
Купих си сребърен пръстен с малък миши камък, сиво-зелен. И пак ме дразни, че двата му милиметра обръч не е 1 мм, но камъкът ме предаде.
Светло, измито, избеляло, фино, деликатно.
Истинско поражение ще е, ако някога пронося розово. Може ли луната да ме срази до ниво розово? 😄

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 11 май 2021 г.
« Отговор #44 -: Юни 08, 2021, 11:38:47 am »
Ако Луната има управление над АСЦ, има връзка с у1- може да участва в цветовото усещане и предпочитания.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“