Автор Тема: Обмените Слънце/Юпитер-колко забележими сме в света  (Прочетена 6278 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Сафо, синът ти е забележим, но това не е повод да бъде известен в света.
Нощна карта, гледаш първо нощните планети.
Юпитер в Козирог няма сила, ще го управляват Сатурн или Марс. Изгорен.  С какво ще е забележим в света , според теб ?  :)

Рени,той е дневна карта,но аз не твърдя ,че ще е забележим.Мисля,че Слънцето като управител на негов 9ти дом,ще му е в помощ за професионално израстване например,когато завърши висше образование.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Сафо, щом е дневна картата, статуса на Юпитер е важен.
Слънцето е в пасивен знак, значи ще зависи от диспозитора си. Ако е в кардинален дом, може да окаже влияние, иначе- защо ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Рени, благодаря!

Малко самохвално, но моят съвпад носи ли късмет и на другите около мен?

Какво съм забелязала.
Когато се нуждая от нечия помощ, помоля се на другия и той безрезервно откликне на човека му се случва винаги нещо хубаво. И обратното, когато остана разочарована, в следствие на това, че съм подло излъгана - на отсрещния му се случва нещо неблагоприятно.

Преди време една приятелка ми беше споделила клипче на известен индийски астролог, в който се разказваше как една жена се е молила в храм за други жени да имат деца и жените са заченали. Ставаше въпрос за Накшатра Шатабхиша, както е и моята.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Романтика, ако твоя има връзка с 5 ти и/или 7 ми дом, много е вероятно. Но, по принцип огнените Слънца, Слънце съвпад Юпитер, АСЦ Стрелец, Юпитер към АСЦ, Юпитер в огнени знаци- носят късмет и на другите, стига не ги контрира силна Дева, Козирог, Скорпион.

Цитат
Когато се нуждая от нечия помощ, помоля се на другия и той безрезервно откликне на човека му се случва винаги нещо хубаво. И обратното, когато остана разочарована, в следствие на това, че съм подло излъгана - на отсрещния му се случва нещо неблагоприятно.
Тук са намесени воден елемент и водни домове.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Сафо, щом е дневна картата, статуса на Юпитер е важен.
Слънцето е в пасивен знак, значи ще зависи от диспозитора си. Ако е в кардинален дом, може да окаже влияние, иначе- защо ?
Да, диспозитор на Слънце е Меркурий, в кардинален дом-10ти,везни заедно със северен възел.