Автор Тема: Кармична/Съдбовна любов  (Прочетена 7206 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #15 -: Юли 05, 2021, 09:41:23 pm »
birliban, прочетете пак коментара ми. Например :"
Цитат
Създавате впечатление на жена, която е готова да си сътрудничи с другия, да е приспособима, покорна
 
За мен е без значение, дали сте съгласна или не.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #16 -: Юли 05, 2021, 10:17:18 pm »
birliban, прочетете пак коментара ми. Например :"
Цитат
Създавате впечатление на жена, която е готова да си сътрудничи с другия, да е приспособима, покорна
 
За мен е без значение, дали сте съгласна или не.  :)


Позволих си да дам пояснение относно разчитане Ви, тъй като е забуждаващо и без което създава впечатление за истиност.

Наталната карта, ако не е така простете за невежеството, е същността/персоналността на индивида, а не впечатление - защото всички очи виждат различно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #17 -: Юли 05, 2021, 10:25:01 pm »
1) Не съм покорна, напротив опърничава съм, също така не страдам от чувство за малоценност. Не съм романтична. Да, важно е човекът до мен да е на моята емоционална вълна и връзката да е стабилна, противното на това били се нарекло връзка?
 2) Да, била съм прекалено всеотдайна за другия човек, и тази връзка ме научи - че непоискано добро не е добро. Емоциите и чувствата не са потискани в мен, дори и с цената на конфликт, споделям мислите и усещанията си. Да, вкопчвала съм се в предишни връзки, но... 
3)точно поради тази причина се разведох - исках моята свобода, исках моята независимост. В момента, този мъж, който е до мен ме прави ментално зависима и контролирана чрез вменяване на вина, страх какво ще каже, какво ще направи, всяка дума и действие което не му хареса е последвана от жестокост, но не във физическия смисъл. Той е доминантен. Не съм го ограничавала, както не съм и бившия си съпруг.
Всичко написано отговаря за 1. АС в Овен, 2. Сатурн в 5-ти дом и 3. Уран в партньорския дом 7-ми
Та този непокорен и свободолюбив  АС и Уран в 7ми трудно могат да задържат партньорства, колкото и Сатурн да внася стабилност в сърдечните дела. Марс/Венера със Сатурн за връх и Уран заформят напрегната конфигурация, тъй наречената Тау квадратура и всеки пък когато има транзит около 15-тия градус на Водолей, Тау-квадратурата се активира заедно с всички участници в нея, както и управляваните домове. В настоящия период транзитната Тау квадратура- Мерс Лъв, Сатурн Водолей и Уран в Телец са задействали споменатата Тау квадратура в твоя рожден хороскоп. И понеже предстои Уран по транзит да премине над твоя у-л на асцендента- Марс в 1-ви дом, то бъди предпазлива по отношение на инцидент с остри и метални предмети, с електричество, от травми и счупвания, най-вече през юли,август 2022 и април,май 2023г.
Иначе всяка връзка е съдбовна, дори мимолетният флирт е част от пътя

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #18 -: Юли 05, 2021, 10:56:34 pm »
1) Не съм покорна, напротив опърничава съм, също така не страдам от чувство за малоценност. Не съм романтична. Да, важно е човекът до мен да е на моята емоционална вълна и връзката да е стабилна, противното на това били се нарекло връзка?
 2) Да, била съм прекалено всеотдайна за другия човек, и тази връзка ме научи - че непоискано добро не е добро. Емоциите и чувствата не са потискани в мен, дори и с цената на конфликт, споделям мислите и усещанията си. Да, вкопчвала съм се в предишни връзки, но... 
3)точно поради тази причина се разведох - исках моята свобода, исках моята независимост. В момента, този мъж, който е до мен ме прави ментално зависима и контролирана чрез вменяване на вина, страх какво ще каже, какво ще направи, всяка дума и действие което не му хареса е последвана от жестокост, но не във физическия смисъл. Той е доминантен. Не съм го ограничавала, както не съм и бившия си съпруг.
Всичко написано отговаря за 1. АС в Овен, 2. Сатурн в 5-ти дом и 3. Уран в партньорския дом 7-ми
Та този непокорен и свободолюбив  АС и Уран в 7ми трудно могат да задържат партньорства, колкото и Сатурн да внася стабилност в сърдечните дела. Марс/Венера със Сатурн за връх и Уран заформят напрегната конфигурация, тъй наречената Тау квадратура и всеки пък когато има транзит около 15-тия градус на Водолей, Тау-квадратурата се активира заедно с всички участници в нея, както и управляваните домове. В настоящия период транзитната Тау квадратура- Мерс Лъв, Сатурн Водолей и Уран в Телец са задействали споменатата Тау квадратура в твоя рожден хороскоп. И понеже предстои Уран по транзит да премине над твоя у-л на асцендента- Марс в 1-ви дом, то бъди предпазлива по отношение на инцидент с остри и метални предмети, с електричество, от травми и счупвания, най-вече през юли,август 2022 и април,май 2023г.
Иначе всяка връзка е съдбовна, дори мимолетният флирт е част от пътя

Благодаря, akruks, което внесе яснота. Ще си отбележа споменатите дати за повишено внимание, а относно тау квадрата - е страшно за мен, доколкото разбирам не е благоприятна и той ли разрушителната сила?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #19 -: Юли 06, 2021, 08:15:12 am »

Предварително моля за извинение, ако Ви засегна със следващото - Моята натална карта ли тълкувате?, защото не се съгласявам с написаното. Не припознавам себе си и то в сегашния момент. Не съм покорна, напротив опърничава съм, също така не страдам от чувство за малоценност. Не съм романтична. Да, важно е човекът до мен да е на моята емоционална вълна и връзката да е стабилна, противното на това били се нарекло връзка? Да, била съм прекалено всеотдайна за другия човек, и тази връзка ме научи - че непоискано добро не е добро. Емоциите и чувствата не са подтискани в мен, дори и с цената на конфликт, споделям мислите и усещанията си. Да, вкопчвала съм се в предишни връзки, но...  точно поради тази причина се разведох - исках моята сбовода, исках моята независимост. В момента, този мъж, който е до мен ме прави ментално зависима и контролирана чрез вменяване на вина, страх какво ще каже, какво ще направи, всяка дума и действие което не му хареса е последвана от жестокост, но не във физическия смиъл. Той е доминантен.


"На война като на война". - Разведена съм, окончатело спряхме да живеем заедно от м. 12.2017, а разводът е 5 години преди това. Катализатор за края на съвместното съжителство, дори и след развод, е въпросният мъж, който е семеен. ТОЙ НИКОГА НЯМА ДА СЕ РАЗВЕДЕ, НИКОГА, ако ще от любов да умре по мен. Но и аз няма и не искам да градя щастие върху чуждо нещастие, затова искам да си тръгна. За семейния му статус, разбрах няколко месеца след като връзката ни беше започнала и той случайно. Оттогава до ден днешен е моята епична борба за раздяла. Знам, че всеки заслужава щастие на тази земя - семеен или не, но ако знаех преди това, тази връзка НЯМАШЕ ДА СЪЩЕСТВУВА. Не знам на него какво му е, но моята душа гори в ада. И тук не става въпрос за мен като любовница (темата не искам да се измества) и търсене успокоителни/оправдателни думи, а за моето състояние и отношенията ни с този мъж, който прониква в същността, чрез манипулация наречена обич. Какво ще се случи с НАС, с него и с мен, дали ще има ли някога друг до мен, или ще се превърне в хронично прогресиращо разстройство, неконтролируемо от моята сила и желание.

Транзитът го приемам за руска рулетка - ще оцелея ли или "отвъдното" ще ме призове. Какво се случва по време на този тразит, какъв би бил резултатът, отминавайки? Това, да знам, е предупрещение за връхлитащото неизвестно. Относно психолога, за да търсиш помощ е необходима воля за живот и сила, при мен има само тъга, умора и безсилие. За мен самата си, искам да знам, какво предстои и затова се нуждая от вашата светлина, която да озари пътя.

връзката ви е плутонова,водещ е асп. тр.Плутон в т -каре към оста на ваимоотношенията Асц.-Дсц./предполагам при точен час,традус на асц./
точен става лятото 06/2022г. кулминация
всичко през което преминаваш/преживяваш е с цел трансформация,тотална,неприемането също е част от цялостната картина и само задълбочава страданията и болката,не физическата,променя живота из основи
"не искаш да разчистваш нищо в живота си"- тр.плутон носи промени доброволно или доброзорно,първото е осъзната промяна агирано от самият човек,а второто е принудително,продиктувано отвън чрез обкръжението ти  или събитие,което те вкарва в ситуация ,с емоции като безсилие,безпомощност ,криза на личността,страх,фатални ситуации,принуда,трудности,конфликт с властимащи хора,важните промени настъпват след стрес и напрежение
при плутон всички обстоятелства са тежки и болезнени,темите са  вината, огорчението,обсебването, желанието за контрол, злобата или отмъщението,манипулиране  на тема честност, лоялност и доверие в брак,партньорства на к7
транзита е дълъг,действа подмолно,усеща се на около 5гр.преди точния асп.,натално Плутон везни в т-каре със светилата,у4,5 семейството и любовта,там е урокът за теб

1) Не съм покорна, напротив опърничава съм, също така не страдам от чувство за малоценност. Не съм романтична. Да, важно е човекът до мен да е на моята емоционална вълна и връзката да е стабилна, противното на това били се нарекло връзка?
 2) Да, била съм прекалено всеотдайна за другия човек, и тази връзка ме научи - че непоискано добро не е добро. Емоциите и чувствата не са потискани в мен, дори и с цената на конфликт, споделям мислите и усещанията си. Да, вкопчвала съм се в предишни връзки, но... 
3)точно поради тази причина се разведох - исках моята свобода, исках моята независимост. В момента, този мъж, който е до мен ме прави ментално зависима и контролирана чрез вменяване на вина, страх какво ще каже, какво ще направи, всяка дума и действие което не му хареса е последвана от жестокост, но не във физическия смисъл. Той е доминантен. Не съм го ограничавала, както не съм и бившия си съпруг.
Всичко написано отговаря за 1. АС в Овен, 2. Сатурн в 5-ти дом и 3. Уран в партньорския дом 7-ми
Та този непокорен и свободолюбив  АС и Уран в 7ми трудно могат да задържат партньорства, колкото и Сатурн да внася стабилност в сърдечните дела. Марс/Венера със Сатурн за връх и Уран заформят напрегната конфигурация, тъй наречената Тау квадратура и всеки пък когато има транзит около 15-тия градус на Водолей, Тау-квадратурата се активира заедно с всички участници в нея, както и управляваните домове. В настоящия период транзитната Тау квадратура- Мерс Лъв, Сатурн Водолей и Уран в Телец са задействали споменатата Тау квадратура в твоя рожден хороскоп. И понеже предстои Уран по транзит да премине над твоя у-л на асцендента- Марс в 1-ви дом, то бъди предпазлива по отношение на инцидент с остри и метални предмети, с електричество, от травми и счупвания, най-вече през юли,август 2022 и април,май 2023г.
Иначе всяка връзка е съдбовна, дори мимолетният флирт е част от пътя

а как обича непокорните Плутон-целта му е да те научи на смирение.Плутон винаги нещо елиминира, отстранява ненужното, но преди това те връща към  същото от преди време, изживяваш криза(та) и  с онова, което е оцеляло правиш промяната-необратима.
Приеми всичко случващо се и премини през него без да се изгубиш,обвиняваш и страхуваш,защото главните букви в един от постовете ти показват това,след като премине транзита те очаква -ново начало - задължително, но следствие от външен натиск защото е квадратура
връзката е урок,а мъжът-учител,колкото по-добра ученичка си,толкова по-безболезнено ще премине
Плутон чрез въвличане във фатални обстоятелства, дори на пръв поглед безизходни ситуации, които за всеки човек може да са различни, но тези обстоятелства по един или друг начин сме ги преживявали в по-кратки транзити и ако не сме ги разбрали, при Плутоновите транзити вече няма начин да избегнем урока, невъзможно е да „избягаме от час”.Когато става въпрос за унищожаване на модели, структури и същности, които никога вече няма да са същите, това е сферата на Плутон
Не съм ви гледала хороскопите ,но виж твоята Нодалната ос,Плутон,Сатурн какви аспекти има с негови планети и обратното,там се крият отговорите защо сте се срещнали,а осъзнаването  е началото на приемането :)

"Плутоновите сили - да подтиска другите, да бъде подтискан или да се бори срещу подтисничество.

 Именно позицията на Марс в хороскопа ще покаже по какъв начин успяваме да се справим с плутоновите енергии в живота - дали чрез власт, потискане и мачкане волята на другите, дали чрез груба, безцеремонна арогантност и дебелокожие или чрез съзерцателност, отстраненост, безсилие или философски нихилизъм. В последния случай гневът и обидата, които системно се потискат и набутват в личното несъзнателно, могат да се превърнат и в най-големия ни враг и в един неочакван момент да изригнат със страшна сила или да предизвикат други, странични последици...
Марс в Телец реагира чрез
задържане -> запазване на статуквото -> контрол на ситуацията"

« Последна редакция: Юли 06, 2021, 08:20:35 am от strelicka »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #20 -: Юли 06, 2021, 09:46:29 am »
Ти пък може да си емоционално манипулираща. Да оказваш емоционално надмощие. Освен ни се води, ни се кара. Доминацията си служи при различните хора с различни средства. По-чувствителните хора доминират с емоционални похвати, манипулация. Налагаща се - Козирог, до степен на агресия - Луната ти попада на мидпойнта Марс/Плутон и Слънце/Марс. Луна в Козирог държи да изглежда на положение. Емоционално дистанцирана и контролираща. Луна в Козирог обаче попада на мидпойнта точка на Овена/Плутон -  външни условия и обстоятелства, които е възможно да те изваждат с хастара наопаки, ще ги усещаш през емоционален филтър, на ниво чувства - емоционална метаморфоза, безсилие, липса на контрол. Ако този ти е часа на раждане, Марс пък бил в статичен знак - Телец, се намира на мидпойнта Уран/МС и Плутон/Сатурн. Колкото и да ти е в стила да градиш дълго и търпеливо нещо камъче по камъче, заради дълг, отговорност, чувство за вина, склонна си на постоянство в действията си, толкова и си в състояние да сринеш заради партньор, взаимоотношения - Уран в седми, съграденото, вложените усилия в един едничък момент.
« Последна редакция: Юли 06, 2021, 11:23:06 am от starinthenightsky »

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #21 -: Юли 06, 2021, 11:22:14 am »
strelicka,... вцепених се. Дали ще съумея "как да отделя житото от плявата" или "с уши ще чуя, и няма да разбера; с очи ще гледам, и няма да видя". Отрезвяването е болезнено, когато видиш списък със своите лоши и отрицателни черти, както и осъзнаването, че всяко мое дейстие за отстояване на "моето аз" е бумеранг, който се връща към мен.

strelicka, благодаря за "диагностицирането" на моето заболяване "учителя", за което е допринесло моето негативно и лошо отношение към другите. Познанието е светлина!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #22 -: Юли 06, 2021, 11:27:06 am »
birliban, прочетете пак коментара ми. Например :"
Цитат
Създавате впечатление на жена, която е готова да си сътрудничи с другия, да е приспособима, покорна
 
За мен е без значение, дали сте съгласна или не.  :)


Позволих си да дам пояснение относно разчитане Ви, тъй като е забуждаващо и без което създава впечатление за истиност.



Наталната карта, ако не е така простете за невежеството, е същността/персоналността на индивида, а не впечатление - защото всички очи виждат различно.

Още в първия си коментар, споменах, че няма как картите ви да бъдат разтълкувани, тук, обясних защо и второто е , заради  : " Това не се отнася за мен". Направи ли ви впечатление кога се включиха хора от форума да тълкуват картата/-ите ви ?
Благодаря, за обратната връзка. По картата, която сте задали като данни, аз стоя зад прочита си, в сферата, която тълкувах. Аз не се вълнувам от емоцията, която влагате във вълнуващата ви тема, това пречи на прочита на картата.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #23 -: Юли 06, 2021, 11:35:29 am »
Ти пък може да си емоционално манипулираща. Да оказваш емоционално надмощие. Освен ни се води, ни се кара. Доминацията си служи при различните хора с различни средства. По-чувствителните хора доминират с емоционални похвати, манипулация. Налагаща се - Козирог, до степен на агресия - Луната ти попада на мидпойнта Марс/Плутон и Слънце/Марс. Луна в Козирог държи да изглежда на положение. Емоционално дистанцирана. Луна в Козирог попада на мидпойнта точка на Овена/Плутон -  външни условия и обстоятелства, които е възможно да те изваждат с хастара наопаки, ще ги усещаш на емоционално и инстинктивно ниво - емоционална метаморфоза, безсилие, липса на контрол. Ако този ти е часа, Марс пък бил в статичен знак - Телец, се намира на мидпойнта Уран/МС и Плутон/Сатурн. Колкото и да си склонна да градиш дълго и търпеливо нещо камъче по камъче, заради дълг, отговорност, чувство за вина, склонна си на постоянство в действията си, толкова и си в състояние да сринеш заради партньор, взаимоотношения - Уран в седми, съграденото, вложените усилия в един едничък момент.

Благодяра и на теб, starinthenightsky. Дам, точно в целта е всичко написано. Въпреки, че не е приятно усещането да прочетеш какво ужасно същество си всъщност, се радвам искрено, че чрез чуждите очи, видях неща, за които съм била сляпа.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #24 -: Юли 06, 2021, 12:00:35 pm »
Няма само добри или само лоши хора. Идеалите са стремеж да станем по-добри, да се развиваме, но истинските неща са несъвършени. Човек е такъв какъвто е с всичките си предимства и недостатъци. Астрологията може да ти помогне да осъзнаеш някои неща, ако наистина ги усещаш на инстинктивно ниво - твои. Написаното обаче от един астролог не би трябвало да приемаш задължително за чиста монета. Един вид щом той е казал, значи е точно така. Еднозначно. Астрологичната символика е многопластова.
« Последна редакция: Юли 06, 2021, 03:02:16 pm от starinthenightsky »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #25 -: Юли 06, 2021, 12:56:10 pm »
birliban,

Четох темата по диагонал, нямам време да задълбавам, но след като усещаш, че толкова си "потънала" в тези отношения защо не се отделиш за кратко, за да преосмислиш живота си? За всеки човек е полезно да остане известно време сам със себе си. Нямаш ли свой личен живот извън другия?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #26 -: Юли 06, 2021, 05:38:17 pm »
Дали е сексапилна тази жена ,ъглови планети.И използва думи и изрази ,за да разчувства. :)
Рени,сигурно и благодарности не очакваш,но благодаря,че построи картите. :-*

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #27 -: Юли 06, 2021, 09:46:12 pm »
Иска ми се да споделям с някой методите, които ползвам, и да спрем да си губим времето с тъпотии.
Затова трябва да ви науча как да прочитате животът на човек от-до.

Ж - 01.07.1977/00:55
М - 11.12.1979/ часът е неизвестен
Събитие - 08.09.2016/преди обяд

За да видим какво преживява тази жена не ни трябва картата на мъжът/приятелят ѝ, нито на събитието... Трябва ни само нейната карта, гледаме нейният живот. Нейният живот се отключва от взаимодействието на Слънцето на небето и Земята... тоест средната точка на Земя и Слънце е животът на човека.

Точката на Земята е обща за всички, затова един локдаун се отразява на животът на всички ни, ние на 50% живеем общ живот! Останалите 50% са личното ни Слънце и каквото ни се е "паднало". Ето през какво минава тя:



Средната точка на Слънце и Земя (0 градуса Овен) нацелва полусумата на Марс и Сатурн, на 360, 180, 90 .. и.н. градуси... чак до 12-та резонансна хармоника. Тоест тя изпитва негативното влияние на Сатурновите същества (да, там живеят паднали духове) върху нейното физическо тяло Марс. Тя се чувства сякаш умира, а не е умряла и няма да умре. Ще страда и ще го преживее.

Ползвайте този метод и ще се радвам да ви споделя за другите неоткрити планети в Слънчевата система.
« Последна редакция: Юли 06, 2021, 09:48:25 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #28 -: Юли 06, 2021, 10:48:50 pm »

Не съм ви гледала хороскопите ,но виж твоята Нодалната ос,Плутон,Сатурн какви аспекти има с негови планети и обратното,там се крият отговорите защо сте се срещнали,а осъзнаването  е началото на приемането :)

"Плутоновите сили - да потиска другите, да бъде потискан или да се бори срещу подтисничество.

 Именно позицията на Марс в хороскопа ще покаже по какъв начин успяваме да се справим с плутоновите енергии в живота - Марс в Телец реагира чрез задържане -> запазване на статуквото -> контрол на ситуацията"
Стреличке, като истинска плутонианка как си описала нещата  :)

 Също не съм им гледала картите на двамата, понеже на мъжа я няма- Рени е построила само женската и на срещата им, за което благодаря! И пиша тук когато имам време и възможност, а не защото някой преди това е писал нещо, на което да удрям контра. Сега, като са ме блокирали за месец във Фейсбук, ще имам повече време за форума тук, моята страница ще мине без новолуние, пълнолуние и други неща, които бях подготвила, да сме живи и здрави!
В крайна сметка е добре да има различни мнения, всеки е с различен опит и поглед на нещата,

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #29 -: Юли 06, 2021, 11:02:21 pm »
Иска ми се да споделям с някой методите, които ползвам, и да спрем да си губим времето с тъпотии.
Затова трябва да ви науча как да прочитате животът на човек от-до.

Ж - 01.07.1977/00:55
М - 11.12.1979/ часът е неизвестен
Събитие - 08.09.2016/преди обяд

За да видим какво преживява тази жена не ни трябва картата на мъжът/приятелят ѝ, нито на събитието... Трябва ни само нейната карта, гледаме нейният живот. Нейният живот се отключва от взаимодействието на Слънцето на небето и Земята... тоест средната точка на Земя и Слънце е животът на човека.

Точката на Земята е обща за всички, затова един локдаун се отразява на животът на всички ни, ние на 50% живеем общ живот! Останалите 50% са личното ни Слънце и каквото ни се е "паднало". Ето през какво минава тя:



Средната точка на Слънце и Земя (0 градуса Овен) нацелва полусумата на Марс и Сатурн, на 360, 180, 90 .. и.н. градуси... чак до 12-та резонансна хармоника. Тоест тя изпитва негативното влияние на Сатурновите същества (да, там живеят паднали духове) върху нейното физическо тяло Марс. Тя се чувства сякаш умира, а не е умряла и няма да умре. Ще страда и ще го преживее.

Ползвайте този метод и ще се радвам да ви споделя за другите неоткрити планети в Слънчевата система.

Благодаря за въдворяването на ред, AlphaTauri, с което се предотврати полемиката, защото оста на темата беше започнала да се измества.  Тя се чувства сякаш умира... и това ден след ден..