Автор Тема: Пълнолуние 24 юли 2021г.  (Прочетена 14630 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #30 -: Юли 24, 2021, 07:38:07 am »
Съвпада ми с К4.
При сина  ми е в опозиция със Слънцето. И в солара. Той утре има РД.
Yaya,имаш ли спомен 2012г,нещо по-съществено да се е случило?
Стискам ти палци ! :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #31 -: Юли 24, 2021, 07:40:17 am »
//Сафо, имаме съвпад на Меркурий и Венера<3

в 9д, върху Венера (у6, су12), тригон с АСЦ.
Слънцето ми е върху ДЦ на лунацията.
сигурно ще посетя пореден лекар
Зная,да. :-*

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #32 -: Юли 24, 2021, 08:27:16 am »
Пълнолуние на 1° 26' Водолей


активира мундо съвпада Сатурн-Юпитер в 1 гр.Вд. от 21.12.2020г.
домът ,където попада знака Вд.,както и домовете,който упр.Сатурн-Юпитер,ако нещо е започнало през 12.2020 ще търпи развитие

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13480
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #33 -: Юли 24, 2021, 12:11:56 pm »
Повече за това Пълнолуние от мене тук

Пълнолунието квадрати Марс на внука, в 12д Телец на няма и 2*, от сутринта бръмчи около мен и не се спира, а по време на точното Пълнолуние се измъкнал от неговото легло и дошъл при мен на спалнята, мъчеше се да влезе под завивката, че му е станало студено, а след като го завих спа сладко до 8ч. Той е пълнолунен като мен и съм забелязала, че много е чувствителен към лунациите още от бебе.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13480
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #34 -: Юли 24, 2021, 12:42:54 pm »
Обмислям да ходя в Турция да се лекувам, евентуално с лъчетерапия.
Гледам да избягам от операция. Ще се опитам.  :) Въпреки че май е дадена такава преди новия ми солар, след нова година.
Истината е, че Плутон още веднъж догодина есента ще ми налази Луната - в стационарен градус. След това планирам да ме отпусне ;) тоест, планирала съм го за тази есен,  ама астрологията показва, че и догодина Плутон и Уран ще ми натискат картата. Та, имам още битки. Но първоначалният шок отмина. Нямам време за шок и паника.
ЯЯ, ще се оправиш, вярвай! Лъчетерапия може да правиш и тук- тр Уран У4 върху Венера У1, 8,12

Луната ти е в Овен, моята също, но на близо 8* и Плутон отдавна я прегази, още като беше на 4-5 градуса и го усетих- тежки битки с жени от фамилията- изпокарах се с братовчедка ми, с майка, с на племенника тази, която роди от него- приемах много надълбоко всяка казана/написана дума от тях. Наскоро попаднах на чат от 2011, от на племенника неговата по онова време (отдавна са разделени, така и не се събраха да живеят заедно) и се чудех как съм могла да се връзвам на шантавите ѝ приказки, да треперя от нерви и да плача (по това време тр Уран беше сходящ съвпад с Луната=сълзи), а братовчедката и майка починаха 2017г, ако знаех тогава нямаше така тежко да приемам приказките им, а да приема по-смирено и философски всичко, и да прекарвам повече време с тях, сега ми липсват...
Та бавните планети оказват влияние няколко градуса преди точен аспект, което за Плутон специално са поне две0три години. След точния аспект остават само спомените.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #35 -: Юли 25, 2021, 12:00:33 am »
При мен беше в 8- ми дом , мисля, че се засегна опозицията ми Мерк У4- Сатурн У7,8.
Снощи изненадващо получих покана за обяд в гурме ресторант от мой фото фен в Инстаграм, с когото от седмица си пишем общи приказки , обаче утре очаквам гости и трябваше цял ден да чистя и подготвям терена. При добро желание щях да намеря време и за двете, но никога не съм харесвала спонтанните случки и изненади.
Яя, кураж и бързо оздравяване ти желая!❤️
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #36 -: Юли 25, 2021, 12:22:14 am »
Благодаря ви, момичета!  :-* Трябва да се оправя, имам дете да гледам.
Сафо, през 2012 смених работата. След 6.5г на старата. Отидох на по-добра, но така и не свикнах там. Взимах по-добри пари, но и в солара имах Юпитер върху Венерата.  Напуснах 8 месеца по-късно и смених града с новата работа.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #37 -: Юли 25, 2021, 08:16:17 am »

Положителното е, че съм 1ви стадий. Ходя на химиотерапия, имам още 2 курса и после ще видим как съм се повлияла. Обмислям да ходя в Турция да се лекувам, евентуално с лъчетерапия.
Гледам да избягам от операция. Ще се опитам.  :) Въпреки че май е дадена такава преди новия ми солар, след нова година.
Истината е, че Плутон още веднъж догодина есента ще ми налази Луната - в стационарен градус. След това планирам да ме отпусне ;) тоест, планирала съм го за тази есен,  ама астрологията показва, че и догодина Плутон и Уран ще ми натискат картата. Та, имам още битки. Но първоначалният шок отмина. Нямам време за шок и паника.
Сега прочетох за случващото се при теб,ще се оправиш,силна и борбена е марсовата луна
ще бъдеш в мислите ми ,когато посещавам святи места и се моля за здраве
моята скорпионска луна ,пак марсова,я прегози плутон в съвпад преди има няма три юпитерови обиколки
тогава родих двете си деца,син и дъщеря,три години разлика имат
не беше лесен период,мама се разболя и трябваше да се грижа и за нея години,
три пъти сменяхме жилища,деца ,местене,лудост някаква-луна в 3 дом опозе юпитер у4
виках си не мога повече,а плутон -може ,може и още да понесеш...
та изкарах и шофьорски курсове тогава-луна секстил плутон у3
почнах да шия гоблени,икони, да туширам стреса,получи се добре арт терапията-венера+луна опозе юпитер

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #38 -: Юли 26, 2021, 10:33:40 am »
Благодаря ти, Стреличка  :-*
При мен аспектите мужду Луна и Плутон, вкл Венера У на АЦ са доста показателни в момента. Но да не спамя темата тук :)
Иначе съм добре засега. Надявам се да се оправят нещата, все пак съм ранен стадий.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #39 -: Юли 26, 2021, 07:26:25 pm »
Притеснява ме това пълнолуние. В 9ти дом, съвпад нат. Меркурий у1, у2, у5 домове и връх на Тао квадрат Сатурн - Юпитер. Секстил Нептун.На 23.01.2012г.е имало новолуние във 2°,много неща започнаха/се случиха. Неприятни за мен.
Транзитен Марс е опозиция на нат. Слънце, а асц/дсц от картата в съвпад с дирекционните ми асц/дсц.
Точно на деня пътувахме до родителите ми на село.Мама настоява да ходим по нотариуси ,за уреждане на земи,ливади и т.н.Синът ми отиде до морето за 3/4 дни ......

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #40 -: Юли 27, 2021, 06:15:24 am »
Благодаря ти, Стреличка  :-*
При мен аспектите мужду Луна и Плутон, вкл Венера У на АЦ са доста показателни в момента. Но да не спамя темата тук :)
Иначе съм добре засега. Надявам се да се оправят нещата, все пак съм ранен стадий.
Яя, не спамиш! Ако имаш нужда да изливаш нещо, говори, говори... Тук можеш колкото си искаш зад маската на анонимността. На прав път си, справяш се!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #41 -: Юли 27, 2021, 10:10:27 am »
Благодаря ти, Стреличка  :-*
При мен аспектите мужду Луна и Плутон, вкл Венера У на АЦ са доста показателни в момента. Но да не спамя темата тук :)
Иначе съм добре засега. Надявам се да се оправят нещата, все пак съм ранен стадий.
Яя, не спамиш! Ако имаш нужда да изливаш нещо, говори, говори... Тук можеш колкото си искаш зад маската на анонимността. На прав път си, справяш се!

Благодаря, Люба! Чудесни сте!  :-* Имам огромна подкрепа от приятели и близки, което много ме учуди с моя Сатурн в 11д. Явно е оставил в близкия кръг само ценните хора, но те се оказаха доста. Загубих две приятелки, които смятах за много близки, но които се отдръпнаха от мен, след като чуха за диагнозата. Но в офиса и останалите ми приятели са плътно до мен. Някои ежедневно ми звънят да ме питат как съм, като съм на терапия, не ме оставят и крачка да направя сама -наложи се приятелят ми да е 6 месеца далече в чужбина по работа, която е невъзможно да отхвърли в момента, и, като разбраха, някои хора просто не се отлепят от мен и помагат с каквото могат. Подкрепата е изключително важна.
 
Консултирах се с трима доста добри руски астролози - единият е Александър Колесников (когото познавам лично, чрез него стана консултацията с останалите двама), както и с наша доста добра астроложка, специализирала в медицинска астрология, но която повече помага, отколкото продава знанията си :) разгледахме и моята карта, и тази на сина ми.
Всички смятат, че нещата ще приключат, когато Плутон се разкара от Козирог или поне до началото на 2023г. Българската астроложка дори смята, че следващият ми солар не показва болестта и ако има операция, ще е около и малко след Нова година. Надявам се да няма и да оправим нещата с химио- и лъчетерапия.

Но, астрологията е адски показателна за аспектите и събитията при мен в момента. И виждам кармичните показатели, с които всички висши планети ми казаха "Спри! Осъзнай се, не си на прав път!"
За съжаление, не сме достигнали дотам, че да тълкуваме астрологията с яснотата, с която тя се проявява в детайли.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Пълнолуние 24 юли 2021г.
« Отговор #42 -: Юли 28, 2021, 07:22:10 am »
 :) Ако имаш трудни за понасяне моменти-тук сме,Сатурн не го подценявай,той е най-големият грижовник и най-дълготрайният :-*