Автор Тема: Новолуние 8 август 2021г.  (Прочетена 13147 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #15 -: Август 05, 2021, 10:29:23 am »
fortunades и аз записах този курс и тъкмо се чудех кой ден да избера  :) Мозъкът ми е желиран ,плаващ в свободния собствен сос ,има два дни за подготовка. Но при мен често е ужасно шумно от кучета и хора, буквално не мога да си чуя мисълта .Та в този смисъл, ще избера денят, в който имам възможност за час тишина и концентрация.Пък да, за срамотиите има и поправителен  ;D

Ребека,

Имам идея, ще ти пиша ЛС.
За дразнителите - тапи за уши на 3М- оранжеви.
Аз винаги съм учила по този начин, а и спя с такива вече 7 години.
Чува се, но само определени неща. Даже вече си мисля че и през тях чувам.
« Последна редакция: Август 05, 2021, 10:32:52 am от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #16 -: Август 06, 2021, 05:30:01 pm »
При мен е върху ЮЛВ в 4д, квадрат Плутон (су6), тригон Марс (у12).
//продължава си същата линия
имах нашествие от бебета смърдулки, които явно са се излюпили на перваза на прозореца, на балкона или на дървото до него.
ревеше ми се, имам фобия и получавам алергична реакция (вероятно психосоматична), която още чакам да отмине.
надявам се с това да се задоволи това луние:Д

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #17 -: Август 08, 2021, 10:11:57 am »
Сатурн е в 7 ми знак от лунацията, трябва да добием по-голямо разбиране за взаимоотношенията, в тези, в които сме, за тези, които предстоят да станат по-задълбочени, за тези, в които сме били и защо вече не сме. Сатурн задължава, стой там, защото трябва, в случая в някакви взаимоотношения, които ти дават някаква близост, не непременно любов, романтика или сигурност, опора. Сатурн показва и къде ни е страх, да не загубим взаимоотношения, въпреки че, че те вече са изчерпани, но поддържат статуса ни или пък се страхуваме да не бъдем наранени. Сатурн е и вина, защото е свързан с отговорността и стоим във взаимоотношения, заради еди- какво си. Новолунието активира кулминацията на цикъла Сатурн- Слънце, с което наистина я прави действаща и реализуема. Значи другите са тези, от които ни зависи новото по по това новолуние. Сега ще разберем кои подсилват самоувереността ни и кои я мачкат.  Може някой силно да ни обича или ние него, но това не пречи да сме/ са критични и дистанцирани, когато най-много имаме нужда от другия. Това е психологичната нагласа на опозицията на Сатурн към Луна/ Венера.
За много двойки това е началото на края. Понеже това се случва о оста 2- 8 домове, финансите със сигурност ще бъдат намесени, както и това, което най-силно искаме, желаем, да се осъщесвти, нищо, че ще е свързано с нерадостни преживявания. И това, което ще се посява, ще е на "суха почва".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #18 -: Август 08, 2021, 04:49:04 pm »
Това новолуние ми е в 6 дом образуващо секстили със Сатурн и Уран.На 4 градуса от наталното ми Слънце е и се чудя дали да го броя за съвпад,4 градуса не са малко.Слънцето ми е вмъкнат знак в 6 дом.Дано има раздвижване по темите свързани с работа.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #19 -: Август 08, 2021, 10:46:20 pm »
С това новолуние стартира и соларът ми за тази житейска година. Попада в четвърти дом. На градус е от точен съвпад със Слънцето ми У5, в съвпад е и с Юпитер У8, с Венера У1, У6, в точен секстил към Плутон У7, тригон към Нептун, квадратура към Уран У11, Асцендент и Хирон.
Не обичам лунации там, но се надявам да ми донесе нещо хубаво, особено предвид съвпада със Слънцето. Имаме много празници, събирания, предстои ми и заминаване на море, така че ще има забавления по лъвски с любими хора. :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #20 -: Август 10, 2021, 07:51:32 am »
Новолуние в 12д.т- каре към нат.опозиция Луна-Юпитер
самото новолуние е в каре към уран  телец
седмица преди него се разочаровах ,струваше ми нечовешки усилия да се справя с некоректност
с обещания,които формираха определени очаквания и планове у мен, не се реализираха
абсурдна ситуация,чувствах се уязвима и на предела на силите,но издържах

в духа на 12 дом,имаме женско куче бездомно ,но спи във входовете през зимата
болно от диабет,измършавя,та  колективно събираме средства за лечението му
доброволци му бият инсулин всеки ден
добър пазач на паркинга пред блока през годините вярна служба вече десетилетие

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #21 -: Август 10, 2021, 06:22:43 pm »
При мен е на К3 , имам покана за море с роднини другата седмица, обаче маршрутът минава и през Дунав 😂.
Малко не съм убедена, че в жегите ще се съглася на толкова път, колкото и да обичам пътешествията.
За съжаление никъде няма да пътешествам, сдобих се с ушна инфекция и ще трябва да се пазя и лекувам.
Вчера бях на кафе с приятелката, за която се надявах да ми стане настояща колежка- даде ми образец на портфолио, което трябва задължително вече всеки колега да има и който образец ще ми е от голяма помощ- спестява ми много разтягане на локуми.
И не знам какво има става на тия мъже, но реално и витруално ми паднаха в очите няколко , които са свързани с работата ми. Такъв , дето търся, вече година няма, ама семейни идиоти , на които им е писнал брачния хомот, ми идват в повече.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #22 -: Август 11, 2021, 10:45:54 am »
При мен е върху ЮЛВ в 4д, квадрат Плутон (су6), тригон Марс (у12).
//продължава си същата линия
имах нашествие от бебета смърдулки, които явно са се излюпили на перваза на прозореца, на балкона или на дървото до него.
ревеше ми се, имам фобия и получавам алергична реакция (вероятно психосоматична), която още чакам да отмине.
надявам се с това да се задоволи това луние:Д
освен това майка ми отново направи серия от пиянски изпълнения (алкохолизмът там се отрича и не се лекува) и разтресе цялото ни семейство и род, макар и дистанционно. фън.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #23 -: Август 11, 2021, 12:49:06 pm »
При мен в 4дом тригон Марс.Като се има предвид,че Марс е малефик,дневно раждане ,нощтна планета над хоризонта(уча се),неаспектирана-нищо приятно не очаквам,тоест,очаквам скандал/неприятно събитие ,което ще се размине без фатални последици,заради плавния аспект.Обмисляме да слгаме климатици.
бях написала, изтрих го, твърде дребнаво ми се стори... Битовизми.
Схвана ми се гърбът за един ден, момчето за климатиците беше на оглед, колата на сина ми нощува в нас в деня на лунацията, разбрах лоша новина за здравословното състояние на лелята на ММ. Харесах електрическа триколка за мама и тези дни ще я поръчам. Марс ми е на к12 и тригон към Новолунието в 4ти.Засега няма скандали, надявам се да бъда разумна и обрана до края... Пръсках цветята за въшки,пръсках за комари...
« Последна редакция: Август 14, 2021, 02:55:36 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #24 -: Август 11, 2021, 06:53:33 pm »
Новата Луна маркира и цикъла Луна-Венера в Дева. И двете планети са достатъчно бързи, никой не им пречи, може сръчните и подредените, онези, които забелязват точките върху точката, да развият потенциал в сферите, които са под Лунно- Венерините теми. Венера, макар и слабо, има влияние върху МЦ в картата на Новолунието, затова има значение колко професионално ще се  засее онова, което ще носи популярност и добър светсли живот. Диспозиторът, Меркурий, също бърз,  с пълна чаша информация, сменя знак утре,  с това се сменя и "облеклото" на репутацията, имиджа , с който искаме да ни вижда света. Това важи и за обществените личности- Луан, Венера, Меркурий видими, последните двама  свързани с ъглови доове в картата на лунацията, ангажирани знаци Лъв/ Дева- публично се чисти зърното от  плявата. Започва да излиза информация на светло по темите на 7 и 10 домове, мунданно и в личен план. Венера в Дева буксува, но в дневна карта държи земния триплицитет- (ще) има хляб за тези, които са професионалисти, перфекционисти, буквалисти, спретнати, сдържани, поне  на външен вид, работохолици. И..начало на период на хипоходрици. :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4518
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #25 -: Август 11, 2021, 08:55:17 pm »
на мен Меркурий нещо ми се е забързал ,втори компютър инсталирам днес, сега се кьоря в три  ;D Но това се случи след много мъка и зор ,днес ми отприщи скрит айти талант  :D

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #26 -: Август 11, 2021, 11:02:18 pm »
Аз се надявам и аз покрай планетите да се забързам и вдъхновя, защото портфолиото, дето трябва да правя , е баш по 10 дом.
Днес се разходих до работата, направих сверка с досието, поприбрах някоя нужна бумага и дано ме налегне музата да седна и да го напиша тези дни. Това, което ми трябва , го имам - бързатехника, източници, даже и откъде да препиша високопарни слова, ама пусти мързел…
« Последна редакция: Август 11, 2021, 11:04:24 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #27 -: Август 12, 2021, 09:44:00 am »
на мен Меркурий нещо ми се е забързал ,втори компютър инсталирам днес, сега се кьоря в три  ;D Но това се случи след много мъка и зор ,днес ми отприщи скрит айти талант  :D

Меркурий все още не се вижда и съответно, ако държи домовете, които са свързани с "инсталирането- на - компютър-днес", няма как да се случи, защото все още тези домове, са подложение на изпит, колко сме сръчни и умни по тях. Има още проблеми окоо Меркурий, затова е в сила поговорката " Бързата работа , срам за майстора. ".  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4518
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #28 -: Август 12, 2021, 11:37:12 am »
Не е бърза работа-срам за майстора, с много мъки и четене ..също държах и изпит по време на новолунието,така че доста Меркуриеви теми са ми застъпени. Отделно се шегувам ,че ми се е забързал-аз по рождение съм с красив ум  ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #29 -: Август 12, 2021, 11:43:02 am »
Аз друго казах.
Значи аз съм избързала да коментирам, няма да се види написаното, нито да се разбере.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“