Автор Тема: Новолуние 8 август 2021г.  (Прочетена 13922 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #30 -: Август 12, 2021, 01:32:30 pm »
при мен е в 12-ти тригон с Юпитер У4 и секстил Венера У2,9
Пропуснала съм опозицията с моя Сатурн У5, У6 в края на 5д. на К6 - изгорях зверски в гърба и раменете в събота следобед- намазах внука със слънцезащитен крем обилно, а себе си пропуснах... понеже не плажувам, но забравих, че раменете ми и гърба са под лъчите на Слънцето докато съм в басейна с него  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #31 -: Август 13, 2021, 08:24:38 am »
Новолуние в 12д.т- каре към нат.опозиция Луна-Юпитер
самото новолуние е в каре към уран  телец

прогр.Луна 12,38 Стрелец 4 дом каре У8 Марс 12,38 Дева
Колко буквално новолунието в 12 дом-на загубите в опозе на Луна в 3 дом/съседи/ У11/приятелка/- загуби внезапно /мундо Новолунието каре уран телец/ своето любимо женско куче йорки Шоши опозиция Юпитер У4-края,предишният ден -на процедура за почистване на зъбен камък с пълна упойка,извадили две зъбчета,антибиотици, в къщи взело да повръща и залита,пак клиника вечерта,системи и през ноща си е отишло милото ,най- дружелюбното и мило същество,играеше си с нашето йорки когато ни го доведат,гледала съм Шоши ,през летните отпуски на приятелката,ако пътува,тя пък гледаше нашето йорки ,когато не можем да го вземем с нас на почивка,поплакахме си с нея вчера,беше на 12 години....Бог да я прости!

Съсед ми даде 40лв.за болното бездомно кученце пред блока/пак по 12 дом/,изненадващо за мен,не очаквах,събират средства за инсулин и спец.храна,с диабет е
« Последна редакция: Август 13, 2021, 09:02:37 am от strelicka »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Новолуние 8 август 2021г.
« Отговор #32 -: Август 18, 2021, 06:48:19 pm »
При мен в 4дом тригон Марс.Като се има предвид,че Марс е малефик,дневно раждане ,нощтна планета над хоризонта(уча се),неаспектирана-нищо приятно не очаквам,тоест,очаквам скандал/неприятно събитие ,което ще се размине без фатални последици,заради плавния аспект.Обмисляме да слгаме климатици.
бях написала, изтрих го, твърде дребнаво ми се стори... Битовизми.
Схвана ми се гърбът за един ден, момчето за климатиците беше на оглед, колата на сина ми нощува в нас в деня на лунацията, разбрах лоша новина за здравословното състояние на лелята на ММ. Харесах електрическа триколка за мама и тези дни ще я поръчам. Марс ми е на к12 и тригон към Новолунието в 4ти.Засега няма скандали, надявам се да бъда разумна и обрана до края... Пръсках цветята за въшки,пръсках за комари...
Вчера са оперирали лелята на мъжа ми.
Преди час поръчах ел.триколка за мама,изчаквах Луната в козирог,за да има хубави аспекти с Марс/Меркурий и Уран.Освен това майка е със Слънце,Луна,Меркурий,Сатурн,Венера в дева.
 :)Нови уреди ,в количества.
« Последна редакция: Август 19, 2021, 06:47:53 pm от Сафо »