Автор Тема: нов цикъл марс-венера  (Прочетена 29175 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: нов цикъл марс-венера
« Отговор #120 -: Юли 14, 2021, 12:13:10 pm »
на 13.07  нов  цикъл марс -венера 19,49 Лъв
при мен в 4 ти дом, секстил с Луната. При мъжа ми квадрат Венера в 12д
освен секстил с Луната ми, съвпадът аспектира и Марс с тригон.... Ми кралица едва ли, но "ме налазиха".
Най- добрата ми приятелка стана баба през януари, обади ми се да ме покани на сватбата на дъщеря си, която ще бъде другата година и е на датата на моя/нашия сватбен ден.  8)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: нов цикъл марс-венера
« Отговор #121 -: Юли 14, 2021, 01:51:46 pm »
С леко намигване към  цикъл Венера- Марс 2021 г
Лъв-ът най-професионално имитира, че е влюбен, заради очакването, че в любовната афера другия, ще му посвети всичкото и цялото си внимание- егото му е стимулирано. Огънят обича и трябва да бъде вдъхновен. А къде другаде, ако не в любовната игра, има най-много забавление ?!  Но, Лъв-ът  най-силно драматизира романтиката и любовта/ да не се бърка със Скорпионското "бий мА, обичам те" или " ако не ме обичаш, шЪ умра/штЪ убия."/ . Огнените знаци най-лесно завоюват и мъжка планета в огнен знак, даже и на предела на силите си/ както в периода е Марс/, ще заявява своята идентичност, точно  с това. Има една/не/значителна особеност при мъжете със Слънце, Марс, Юпитер, АСЦ в Лъв, по-трудно им е да установят връзка със не себеподобните си от ..кралски произход. Затова е по-вероятно да бъде завоюван онзи интерес, в който се вижда образа на Краля или  Кралицата ? ;)
когато Лунарен асц попада в овен,или везни, вероятно ще има приключение от подобен характер

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: нов цикъл марс-венера
« Отговор #122 -: Юли 15, 2021, 07:02:49 am »
Този цикъл е съвпад с прогресивна Луна на мъжа ми,която е у8 дом.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: нов цикъл марс-венера
« Отговор #123 -: Юли 15, 2021, 10:51:58 am »
Не мога да се ориентирам кога ще е кулминацията... В 18°на близнаци/стрелец?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: нов цикъл марс-венера
« Отговор #124 -: Юли 17, 2021, 09:34:00 pm »
Не мога да се ориентирам кога ще е кулминацията... В 18°на близнаци/стрелец?

Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: нов цикъл марс-венера
« Отговор #125 -: Юли 17, 2021, 09:50:25 pm »
Не мога да се ориентирам кога ще е кулминацията... В 18°на близнаци/стрелец?

Да.
Цикълът е в точен съвпад с наталното ми Слънце в 6 дом,Лъвът ми е вмъкнат знак в 6 дом,а кулминацията е съвпад МЦ.Да не би да е събитие свързано с работа/ кариера.
Все още съм без работа,а борсата ми скоро приключва.
Рени ,може ли да попитам ,според теб какво проявление може да има....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: нов цикъл марс-венера
« Отговор #126 -: Юли 18, 2021, 09:20:01 am »
Джулия, щом цикъл Венера- Марс започва върху Слънце, интимните, близки, финансови взаимоотношения, тези, които са ценни и жизненоважни за теб, които те стимулират, ще засягат напълно съзнателно как ще изразяваш себе си, как  ще светиш в дома, където е Слънце и дома , който управлява. Не е задължително периода до февруари 2022 г да е конструктивен, жизненоспособен.  :)
« Последна редакция: Юли 18, 2021, 01:28:17 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“