Автор Тема: Пълнолуние 22 август 2021г.  (Прочетена 13586 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #30 -: Август 26, 2021, 05:01:10 pm »
Акрукс,мерси за картата.
С тази безкурсна Луна ,в критичен градус ,упр.на 8ми дом в картата и съвпад Юпитер в 3ти,на какво ще се израдваме.Точни аспекти Марс и Уран,Венера и Сатурн.Нептун почти на к4.
При мен пълнолунието е съвпад Слънце в 10,(3/4*орбис,разх.),тригон Луна.Надявам се ,това ,което поръчах за майка,да пристигне .Лунацията е в плавен аспект с моя к2/к8.Притежанията се множат.
Пристигна хладилник,който бяхме поръчали.Майка изпрати армаган по брат ми,освен зарзавата и бурканите(както обикновено),и солидна сума пари(отново).
Електрическата триколка,която поръчах(уж на подходящите аспекти),не пристигна.Звънях 2пъти в някакъв офис,уж във Варна,нямало такъв цвят,след това затишие и аз в нервна превъзбуда вчера отложих поръчката и днес поръчах от друг човек.Чакам утре да я доставят.На нокти съм.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #31 -: Август 26, 2021, 07:19:06 pm »
Тази лунация ми е в 10д, в съвпад с пр. Слънце (у4) и в тригон с Юпитер (у7) и пр. Луна (у3). АЦ-ДЦ са обърнати.
Одобриха ме за едно обучение, за което не мислех, че ставам/ще стане.
Майка ми продължава да задълбочава пиянството си и придружаващите го ексцесии и това повлиява на емоционалното състояние на всички ни.
Влюбена съм и желанието ми за партньорство с този човек е голямо, узряло и едва се побира в тялото ми.

//Сменям посоката. Като се вдигне мъглата, ще кажа.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #32 -: Август 27, 2021, 07:25:14 am »
Влюбена съм и желанието ми за партньорство с този човек е голямо, узряло и едва се побира в тялото ми.

О, това го усетих. Толкова хубаво, толкова специално. Чак и на мен ми стана влюбено, без да има обект   :D
Надигане и вълнение в гръдния кош.
Дерзай!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #33 -: Август 27, 2021, 09:27:26 am »
Въпреки пълнолунието, точно на 22-ри сутринта ходихме да караме на хижа Здравец и си изкарахме много добре. Добре стана така, че карах с малкия брат на един, който преди много ме хейтваше, и брат му се оказа напълно различен човек от него. Жалко, че сега заваля, но се надявам в скоро време пак да се оправи времето.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #34 -: Август 30, 2021, 03:15:58 pm »
Акрукс,мерси за картата.
С тази безкурсна Луна ,в критичен градус ,упр.на 8ми дом в картата и съвпад Юпитер в 3ти,на какво ще се израдваме.Точни аспекти Марс и Уран,Венера и Сатурн.Нептун почти на к4.
При мен пълнолунието е съвпад Слънце в 10,(3/4*орбис,разх.),тригон Луна.Надявам се ,това ,което поръчах за майка,да пристигне .Лунацията е в плавен аспект с моя к2/к8.Притежанията се множат.
Пристигна хладилник,който бяхме поръчали.Майка изпрати армаган по брат ми,освен зарзавата и бурканите(както обикновено),и солидна сума пари(отново).
Електрическата триколка,която поръчах(уж на подходящите аспекти),не пристигна.Звънях 2пъти в някакъв офис,уж във Варна,нямало такъв цвят,след това затишие и аз в нервна превъзбуда вчера отложих поръчката и днес поръчах от друг човек.Чакам утре да я доставят.На нокти съм.
Майка е най-щастливата бабка сега.Триколката е първото превозно средство в живота и.Колело не може да кара ,нито кола.На 70 г.има мама- мобил.Обикаля селото в екстаз. 8)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Пълнолуние 22 август 2021г.
« Отговор #35 -: Септември 01, 2021, 12:47:08 pm »
При мен беше в 10-ти дом в съвпад с Луната У4, тригон към Марс У7, У12 и Асцендент, квинкокс към Меркурий У2 и MC. С тоя намесен транзитен Юпитер У8 там имах само интенивни сексуални преживявания по хотелските стая. ;D