Автор Тема: Новолуние на 07.09.2021г.  (Прочетена 9833 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: Новолуние на 07.09.2021г.
« Отговор #15 -: Септември 16, 2021, 06:45:35 am »
Клео, значи ще има събития👍
При мен в 5 дом, без аспекти, квадратът с Луната ми се струва твърде голям орбис-7°.С Марс има онзи 150°аспект,който не харесвам😏
[/color]Петодомните теми силно застъпени......мда,пътувахме със сина ни за рожденият ден на мама,и други интересни неща. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13481
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 07.09.2021г.
« Отговор #16 -: Септември 16, 2021, 05:40:26 pm »
Благодаря ви, Сафо, Kleo, art7ess и Рени!  :-*

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Новолуние на 07.09.2021г.
« Отговор #17 -: Септември 16, 2021, 09:49:36 pm »
На мен ми е на ИЦ и очаквам събития по МЦ, по- натам ще споделям , като имам повече инфо.
Тр. Мерк У4 е в сходящ съвпад с нат. Плутон съУ5 .
Направиха ме шеф на синдикалната организация по неволя- колежката напусна.
Страшно много събития- и хубави , и лоши, но малко от тях навързвам с оста 4-10.
Една от приятелките ми се прибра неочаквано от Щатите, не успяхме да се видим, почина дъщерята на колежка , на работа страшно много рокади и изненади.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12457
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 07.09.2021г.
« Отговор #18 -: Септември 17, 2021, 10:57:07 am »
Корея, 10-ти дом е свързан и с репутацията на човек в обществото, с неговия статус- личен, и професионален, с какво иска да бъде видян. 4-ти дом е ъглов дом и винаги ще има публична видимост, и е най-личният дом, ето го времето да покажеш каква си всъщност, чрез призвание, професионален ангажимент. Меркурий тъкмо е влязъл в градуса на ретро сянката, значи каквото ще се поправя, прекратява, ангажира по но начин мислите ти предстои. Едва ли изброеното от теб е следствие само на Новолунието, но то е задвижило онова, което е на дневен ред и предстои да расте.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: Новолуние на 07.09.2021г.
« Отговор #19 -: Септември 18, 2021, 01:28:51 pm »
На мен ми е на ИЦ и очаквам събития по МЦ, по- натам ще споделям , като имам повече инфо.
Тр. Мерк У4 е в сходящ съвпад с нат. Плутон съУ5 .
Направиха ме шеф на синдикалната организация по неволя- колежката напусна.
Страшно много събития- и хубави , и лоши, но малко от тях навързвам с оста 4-10.
Една от приятелките ми се прибра неочаквано от Щатите, не успяхме да се видим, почина дъщерята на колежка , на работа страшно много рокади и изненади.
Корея, в соларът ти също има указания за смяна на статус, кариерно развитие. Честито шефке!  :-*

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Новолуние на 07.09.2021г.
« Отговор #20 -: Септември 18, 2021, 08:09:50 pm »
ХИч не е за честитене, защото лидерът на синдикатите много може да направи, ако е нахален и напорист, но аз не съм.
Имам предвид нещо друго по 10- ти дом, което обаче е сриване на авторитет след онези жалби и оплаквания на шефка и РУ и в лицето на настоящата на бившия имам сериозна заплаха.
Хубаво, че пазя разни снимки и хронологии на историята.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Новолуние на 07.09.2021г.
« Отговор #21 -: Октомври 05, 2021, 01:50:17 pm »
Съвпадът при мен със Сатурн не даде нищо хубаво. При приятелят ми също беше 5-ти дом в съвпад с него, но Сатурн му е У8, У9, У10. Вече е налице сексуален проблем. Толкова сме пренавити за бебе, че никаква не успяхме да я свършим. Той го обяснява като блокаж, а аз си втълпих, че вече не му харесвам. Не си говорим от 17 дни. Резултат на пълнолунието догодина в 5-ти дом ли да чакам или това беше краят, не знам. Надявам се ретроградният Меркурий, който му транзитира пак там, да ни върне към старата комуникация и отношения. Плутон като У7 при мен май даде чистка в ретро фазата си. ???

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: Новолуние на 07.09.2021г.
« Отговор #22 -: Октомври 10, 2021, 12:35:50 pm »
При мен е било в 7 дом, в квадрат с Меркурий У4 в 10 дом. Точно тогава следобеда тръгнах с колелото съвсем сам по една пътечка към село Извор, която видях, че я има в софтуерната програма Viewranger, която ползвам на телефона си. Пак се тръгва по голямата пътека отляво на резиденция Иглика и вляво на нея още в началото започва една малка пътечка. Обаче програмата не ми показваше, че тази пътечка всъщност на доста места почти не се вижда и че се минава през много гъста гора и че на някои места от дясно има дере. Даже на моменти мислех, че пак съм се изгубил и че вървя по грешен път и истинско чудо беше, че не срещнах някое диво животно
Добре поне, че реката, през която се минаваше, беше почти пресъхнала, но дори и да не беше, имаше сложени камъни, по които може да се мине. На много места се наложи не да карам, а да бутам и имаше и бабини зъби на някои места (Пак добре, че не спуках гума). Параклисът свети Тодор, през който се минаваше, беше най-вероятно поне на 80 години и беше почнал отдавна да се руши, и то от дясната му страна. На едно място в лявата ръка ми се заби остър трън и едвам го извадих, но Слава Богу, не съм имал някакви сериозни последствия след това от него. Със сетни сили тогава успях да се домъкна до село Извор и после по шосето карах бясно надолу към Храбрино и след това към Пловдив. По време на това приключение много пъти ми идваше наум да се върна назад, но имайки предвид през какви места вече бях минал, връщането щеше да бъде също толкова трудно и гадно. Повече няма да повторя да минавам по тази пътека към село Извор!