Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 108079 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #1005 -: Ноември 16, 2023, 08:40:16 pm »
Обратна връзка по този хорар.Днес получих обещетението.Сумата е доста добра,изобщо не очаквах .Новолунието преди дни ми беше в 8 дом съвпад Д Плутон ,който в момента е точен квадрат към наталното ми Слънце.На всичкото отгоре прогресивната ми Луна е на половин градус от наталното Слънце.Притеснено ми е доста.
Благодаря на включилите се към въпроса :-*.Мисля,че Акрукс също се беше включила.
Благодаря за ОВ! Да, бях писала по твоя хорар, но така и не уточни за какво чакаш обезщетение, че моят мъж чакаше например за счупен (марков)куфар, но така и не си го получи, понеже беше по време на пандемията, трябваше някой да отиде лично на летището, а той си беше в бг само за седмица, дъщерята там проверила веднъж и повече не ѝ се занимаваше... https://astra.la/forum/index.php?topic=1376.msg208607#msg208607

Колкото до пр. Луна в съвпад н. Слънце няма какво да се притесняваш, това е един вид прогресивно Новолуние, ще задейства темите на дома, където попада
Става въпрос за отложен полет с един ден.Ходихме до Виена трима души без туроператор.Полетът за връщане го отложиха с един ден.Осигуриха ни хотел от самолетната компания и затова нямах много надежда да ни изплатят компенсация.Обърнах се  в последствие към една немска посредническа фирма за компенсация .Цялата комуникация беше по интернет,попълних десетки документи на прикачени файлове ,но си струваше.
Относно съвпадът на пр.Луна с натално Слънце ,преди 27 години на същия точен съвпад в 6 натален дом съм се запознала с бившия си мъж,а две години по-късно но пр.Новолуние в 7 дом се оженихме,но тогава съм нямала лоши аспекти като сега-дир.Плутон квадрат натално Слънце,дир.Юпитер след малко повече от градус ще опозиционира наталното ми Слънце,тр.Уран ми квадратира Слънцето,а тр.Сатурн след 3-4 гр.ще ми бъде съвпад с АЦ.Астроложка ми каза,че щом наталното ми Слънце е добре аспектирано да не съм се притеснявала,н не зная...
Някой има ли идея.Извинявам се ,че се отклоних от темата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7435
Re: Общи хорари
« Отговор #1006 -: Ноември 17, 2023, 04:48:30 am »
julia,направи карта дирекции,прогресии и я постави в раздел "натални карти",който има желание ,ще пише.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7435
Re: Общи хорари
« Отговор #1007 -: Ноември 17, 2023, 04:52:02 am »
Утре ще пътувам ,за да се срещтна с един човек,когото не познавам.Той не знае.
Тревожа се ,дали всичко ще мине добре.Какво мислите?
Гледам асц на картата е съвпад с точката на затъмнението.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1203
Re: Общи хорари
« Отговор #1008 -: Ноември 17, 2023, 05:00:47 am »
Това Студио Х ще мине добре и водолейката в теб ще намери подход.
Разговори за пари и имоти, сделки.
Този човек крие болка, обида, но ще се отвори за теб. Бъди мила.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7435
Re: Общи хорари
« Отговор #1009 -: Ноември 17, 2023, 05:39:21 am »
Това Студио Х ще мине добре и водолейката в теб ще намери подход.
Разговори за пари и имоти, сделки.
Този човек крие болка, обида, но ще се отвори за теб. Бъди мила.
Люба,благодаря много за включването!Да,за имоти става дума.Венера и Марс са взаимна рецепция по заточение.
Преди бях пускала хорар за един изоставен имот до селската ни къща.На двама собственика е,чичо и племеник,които не си говорят.Чичото искаше да ни го продаде,намерихме и племеника.Той се съгласи на сделка.Извадихме всички документи,защото никой от собствениците не желае да се занимава.Указа се,че чичото е продал неговата част от имота на трето лице,без знанието на племеника.
Ще пътуваме до друг град,за да се срещнем с непознатия "нов"собственик и да му предложим сделка.Не знам как ще реагира,освен това такива скрити и тайни неща,които са вършени ме тревожат.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1010 -: Ноември 17, 2023, 06:57:01 pm »
Сафо, Луната е в знак, където не се чувства добре, но в дом на радост.  В знака, достойнства има Марс, другия човек. Луната ви свързва и има само леки сходящи аспекти. Според, мен, ще мине нито добре, нито зле, с условие, че другия ще управлява ситуацията.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7435
Re: Общи хорари
« Отговор #1011 -: Ноември 18, 2023, 06:24:25 pm »
Люба,Рени,в жилището не отвори никой.Нямаше среща.Оставихме кратка бележка с тел.номер.Надяваме се поне да имат интерес и да се обадят.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1012 -: Ноември 19, 2023, 06:26:20 pm »
Сафо, благодаря за обратнта връзка. Дали, защото Венера и Марс не се виждат ?! ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7435
Re: Общи хорари
« Отговор #1013 -: Ноември 21, 2023, 06:46:55 am »
Сафо, благодаря за обратнта връзка. Дали, защото Венера и Марс не се виждат ?! ::)
вероятно,но и взаимната рецепция по заточение е в сила.
Никой не ни се обади.Предполагам ,че са намерили бележката ни.
Венера е на трон,в дом на екзалтация-направихме всичко възможно.
Марс също е на трон,но в 8ми дом за отсрещната страна.Човекът е жив,съседите му от блока го познават,но дали не е болен?Опериран.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1203
Re: Общи хорари
« Отговор #1014 -: Ноември 21, 2023, 10:13:53 am »
Бързаш, Сафо.
Не го казвам, за да защитя хорара, но помисли: изненадващо намираш бележка от непознат, че иска да ти купи имота. И какво? Ще звъннеш, за да му го дадеш ли? И то в тази несигурност с постоянни измами и схеми. Човек няма защита отникъде.
И аз няма да ти звънна, даже май няма да прочета и бележката.
Пуснали сте мухата. Дайте време. Сега бавно и убедително ще трябва да атакувате, да ровите, да повтаряте, попетвате...
« Последна редакция: Ноември 21, 2023, 10:15:58 am от Люба »

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Общи хорари
« Отговор #1015 -: Ноември 26, 2023, 12:27:42 pm »
Здравейте, включвам се, защото ми в много любопитен този хорар и интуитивно не усещам как ще се случат нещата, та въпросът ми е “Ще се срещнем ли с Х другата седмица?” Позачудих се дали да го отнеса към любовните хорари, но се чудя в това дали въобще ще има среща, тъй като ще пътувам и има вариант за такава.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Общи хорари
« Отговор #1016 -: Ноември 28, 2023, 05:12:01 pm »
wanesa24, Меркурий се е отдалечил от у8, Слънце, Луната няма сходящи аспекти- Не. Подвижен знак на к6, ук6 в подвижен знак, предполага рецидив, т.е. едно заболяване да доведе до друго. Меркурий сходящ секстил Венера у12 дом, има възможност за болнично лечение- ползвай го.
   


Благодаря Рени и Акрукс за включването по въпроса с кученцето!!!! Няма да я оперират и преминахме курс на лечение   с лекарства!!!

От толкова притиснения ми се появиха симптоми на депресия,страх,тревожност и сега аз минавам на схемата с антидепресанти :'(

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 383
Re: Общи хорари
« Отговор #1017 -: Ноември 28, 2023, 05:36:03 pm »
Здравейте, включвам се, защото ми в много любопитен този хорар и интуитивно не усещам как ще се случат нещата, та въпросът ми е “Ще се срещнем ли с Х другата седмица?” Позачудих се дали да го отнеса към любовните хорари, но се чудя в това дали въобще ще има среща, тъй като ще пътувам и има вариант за такава.

Правилно усещаш. Не.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7435
Re: Общи хорари
« Отговор #1018 -: Ноември 30, 2023, 07:00:18 pm »
Бързаш, Сафо.
Не го казвам, за да защитя хорара, но помисли: изненадващо намираш бележка от непознат, че иска да ти купи имота. И какво? Ще звъннеш, за да му го дадеш ли? И то в тази несигурност с постоянни измами и схеми. Човек няма защита отникъде.
И аз няма да ти звънна, даже май няма да прочета и бележката.
Пуснали сте мухата. Дайте време. Сега бавно и убедително ще трябва да атакувате, да ровите, да повтаряте, попетвате...
Ей,момиче!Човекът се обади днес.Предали са му бележката.Ще мисли.....
Благодаря Люба,Рени.....!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1019 -: Декември 01, 2023, 10:56:22 am »
Сафо, във въпроса ти има срок
Цитат
  Утре...
. С това "утре" е приключил въпросът/ ситуацията и сега имаш нова.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“