Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97322 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #1080 -: Януари 08, 2024, 06:39:16 am »
Здравейте, може ли едно мнение по моя хорар : Какъв отговор ще получа от агенцията ?

По упр на асц в 5н смятам, че ще се прояви някакъв интерес. В същото време прави и тригон към Нептун, по който е и професията от която се интересувам/ фотография, снимки. Той е в ъгловия 10 - може би да ми дадат шанс  ::) Но пък опозицията от Уран ?? Дали няма нещо непредвидено да има ?
С Луна в скорпион?Ако има отговор ,няма да те удовлетвори.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1081 -: Януари 08, 2024, 01:16:54 pm »
Здравейте, може ли едно мнение по моя хорар : Какъв отговор ще получа от агенцията ?

По упр на асц в 5н смятам, че ще се прояви някакъв интерес. В същото време прави и тригон към Нептун, по който е и професията от която се интересувам/ фотография, снимки. Той е в ъгловия 10 - може би да ми дадат шанс  ::) Но пък опозицията от Уран ?? Дали няма нещо непредвидено да има ?
Опозицията с Уран е разходящ аспект, а Уран е ретрограден, което обяснява липсата на отговор или неговото забавяне. Последният аспект на Луната е хармоничен и би трябвало да си удовлетворена от крайното развитие по въпроса.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #1082 -: Януари 15, 2024, 05:50:20 pm »
Здравейте въпросът ми е
Ще успея ли да запиша синът си на плуване?
Искам май- юни да го запиша на плуване и тайничко се надявам да му хареса . Единствено имам притеснение , да не е още малък (на 5 г.  ) и да не се страхува .
Благодаря на отзовалите се .

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Общи хорари
« Отговор #1083 -: Януари 16, 2024, 10:24:23 am »
Здравейте,
Чудя се къде в кой дом при хорари да се търси някакво дължимо плащане-  фиш или акт? Например дали има смисъл да обжалвам връчен електронен фиш, не че имам основания да го правя, но казват, че се допускат много пропуски при изготвянето им и повечето падат и в този смисъл да си спестя някой лев  ;). От друга страна имах толкова насъбрано напрежение, което отпуши всичко това да се случи и ако трябва да се плаща по някакъв начин , то по добре да е с пари, въпреки, че се е събрала добра сума. Мен по принцип не ме спират, такава нелепа ситуация се случи, че направо не мога да повярвам, че е случайно. Спрях на една стоянка да чакам дъщеря ми от кино и бакшишите извикаха полиция  ;).
Та в прикачения хорар въпросът е " Да си платя ли глобата" . Ще се радвам на нечие мнение, дори и само насоки, къде и как да го чета този хорар.
Благодаря

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #1084 -: Януари 16, 2024, 05:49:10 pm »
Здравейте въпросът ми е
Ще успея ли да запиша синът си на плуване?
Искам май- юни да го запиша на плуване и тайничко се надявам да му хареса . Единствено имам притеснение , да не е още малък (на 5 г.  ) и да не се страхува .
Благодаря на отзовалите се .
fly,след 5/6 месеца,ще сменяш приоритети,Слънцето те управлява и ще сменя знак във времето ,посочено от теб.Мисля,че тогава настройката ще е друга.Не.Детето е представено от Марс в земния Козирог.Луната е в риби ,в аспект със Слънцето,тоест с теб,в 9ти дом сх.съвпад с Нептун-мечтаеш си.Луната е упр.на 12дом,в 9ти страда.
« Последна редакция: Януари 16, 2024, 05:52:06 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #1085 -: Януари 16, 2024, 05:59:30 pm »
Клео,тегав хорар за мен ;D
Представена си от знак Риби с Нептун в 1ви и Луна ,но във включения Овен.Юпитер ,упр.на риби в нощтна карта е във втори дом,взаимна рецепция с Венера,упр.на 3ти и 8ми домове.По 8ми дом са парите на другите,това,което дължим.Венера е ъглова,а Луната ще направи тригон с нея.Трябва да платиш според мен.Луната има доста аспекти,но не е добре разположена,нито Юпитер.Предвид това,че знак Риби е на асц,разбираемо е твоето усилие да се изплъзнеш.Марс е упр.на твоя 2ри дом и е високо,в 10 дом.
Юпитер във втори върви към съвпад с Уран-да няма изненади ,неприятни за теб,Меркурий  ще го аспектира от козирог.Няма мърдане.По-добре плати.
« Последна редакция: Януари 16, 2024, 06:06:11 pm от Сафо »

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #1086 -: Януари 16, 2024, 06:56:00 pm »
Здравейте въпросът ми е
Ще успея ли да запиша синът си на плуване?
Искам май- юни да го запиша на плуване и тайничко се надявам да му хареса . Единствено имам притеснение , да не е още малък (на 5 г.  ) и да не се страхува .
Благодаря на отзовалите се .
fly,след 5/6 месеца,ще сменяш приоритети,Слънцето те управлява и ще сменя знак във времето ,посочено от теб.Мисля,че тогава настройката ще е друга.Не.Детето е представено от Марс в земния Козирог.Луната е в риби ,в аспект със Слънцето,тоест с теб,в 9ти дом сх.съвпад с Нептун-мечтаеш си.Луната е упр.на 12дом,в 9ти страда.
Благодаря Сафо за коментара, значи няма да успея . Мечтая си да стане, но явно няма да се получи .Аз май месец си мислех да кандидатстваме за  предучилищна но може би това е отговор на друг хорарен въпрос.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Общи хорари
« Отговор #1087 -: Януари 17, 2024, 08:20:46 am »
Клео,тегав хорар за мен ;D
Представена си от знак Риби с Нептун в 1ви и Луна ,но във включения Овен.Юпитер ,упр.на риби в нощтна карта е във втори дом,взаимна рецепция с Венера,упр.на 3ти и 8ми домове.По 8ми дом са парите на другите,това,което дължим.Венера е ъглова,а Луната ще направи тригон с нея.Трябва да платиш според мен.Луната има доста аспекти,но не е добре разположена,нито Юпитер.Предвид това,че знак Риби е на асц,разбираемо е твоето усилие да се изплъзнеш.Марс е упр.на твоя 2ри дом и е високо,в 10 дом.
Юпитер във втори върви към съвпад с Уран-да няма изненади ,неприятни за теб,Меркурий  ще го аспектира от козирог.Няма мърдане.По-добре плати.
Благодаря ти Сафо, това съвпада напълно с вътрешните ми усещания за ситуацията, още повече, че сама си я предизвиках с напрежението и въпреки , че се ядосах много заради нелепия повод, всъщност ми олекна, звучи лудо, но е така.
Значи по 8 дом се гледат задълженията, ще знам

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1088 -: Януари 17, 2024, 11:41:48 am »
Kleo, не. Изчакай.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Общи хорари
« Отговор #1089 -: Януари 17, 2024, 04:09:06 pm »
Kleo, не. Изчакай.
Благодаря ти Рени, но какво имаш предвид. Вече ми е връчен , мога да платя или да възразя. В 14 дневен срок имам 30% отстъпка  ;)
« Последна редакция: Януари 17, 2024, 04:17:09 pm от Kleo »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1090 -: Януари 17, 2024, 05:16:50 pm »
Клео, по принцип на въпроси от рода "Да направя или не ", "Добре ли е или не ", се гледа Луната и нейният статус. Тук Луна няма достойнства и макар нейният диспозитор да е силно поставен, все още не е стабилен на небето, т.е. дава объркване по неговите дела. Нито Луна има есенция, нито Венера у8, но са ъглови, т.е. готови за действия, в които обаче не са така добри. Не е лошо у8, да е в по-слаба позиция от теб, Юпитер, с който имат рецепция, значи може да се подкрепят някак си, да се споразумеете, когато Луната влзе в Телец, където има достойнства. Да провериш какви са всички възможности, може да е по-добре да възразиш- опонента не е силен. В тази посока ми е тълкуването.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #1091 -: Януари 17, 2024, 07:23:56 pm »
Здравейте, моля, ако имате желание помагнете със знания. Лаик съм в астрологията, но се старая да чета и често се съветвам с вас. Днес пътувах до Варна и дадох капаро за една кола, а чета че Меркурий не е подходящ за това ... май. Ще има ли проблем с покупката на колата? След 10 януари надявам се ще имам парите,  и тогава ще я купя реално и документално. Благодаря на всеки, който каже нещо, че колата е доста скъпа за моите възможности, но ми е нужна.
Благодаря :)
Меркурий е вече директен, така че няма проблем. Луната е в сходящ квадрат със Слънцето У2, У3 на ДС – твоите пари и притежания в напрегнат аспект със самата тебе – може би няма да имаш парите на 10 януари или някакъв друг проблем да изникне, с който да ти е трудно да се справиш. Следва хармоничен аспект с Меркурий, но последният аспект на Луната е напрегнат – квадратура с Плутон, който управлява заключен знак в 5д. – производен 4-ти от 2-ри, парите и движимата собственост, в крайна сметка ще има някакъв проблем, въпросът няма да приключи благоприятно за теб.

Обратна връзка
Благодаря, akruks,
Точно така се случи както си описала. Преведох почти цялата сума предходния ден.Остана съвсем малка сума да доплатя в брой, когато отида да оформим документите. Такава беше уговорката. Тази малка сума ми костваше цял ден и много нерви. Нямаше банкомат, банката не предлага теглене от каса, лимита надвишен и, и, и т.н. цял ден. В крана сметка успях да се сдобия с парите, но имаше екшън.

leovita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #1092 -: Януари 18, 2024, 11:40:17 am »
Здравейте знаещи , може ли мнение по този хорар .
Въпросът е ще си вземе ли изпита при Китаеца( китайски преподавател) дъщеря ми ?
Въпроса е е зададен вследствие на втора ниска оценка от групов проект . Като да я поясня , че финалната оценка за изпита е от 5 компонента , от които 4 са индивидуални и един е групов . Но на всичките 5 компонента трябва да имаш оценка над 5,5  , за да си вземеш изпита .  За съжаление той отново им е оценил груповия проект с оценка под 5.5 или с 4.65 . Тя има високи индивидуални оценки , но не може да мине на изпита заради груповия резултат .В момента проекта им е предаден на групов арбитраж към университета и от арбитражната оценка зависи какво ще се случи.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Общи хорари
« Отговор #1093 -: Януари 18, 2024, 02:30:26 pm »
Здравейте знаещи , може ли мнение по този хорар .
Въпросът е ще си вземе ли изпита при Китаеца( китайски преподавател) дъщеря ми ?
Въпроса е е зададен вследствие на втора ниска оценка от групов проект . Като да я поясня , че финалната оценка за изпита е от 5 компонента , от които 4 са индивидуални и един е групов . Но на всичките 5 компонента трябва да имаш оценка над 5,5  , за да си вземеш изпита .  За съжаление той отново им е оценил груповия проект с оценка под 5.5 или с 4.65 . Тя има високи индивидуални оценки , но не може да мине на изпита заради груповия резултат .В момента проекта им е предаден на групов арбитраж към университета и от арбитражната оценка зависи какво ще се случи.
Знаеща със сигурност не съм, но ако гледаме луната за сигнификатор на дъщеря ти в първи дом в първия градус има да направи много аспекти като последния е със Слънцето тригон. В телец тя е силна идва от овен, обясними са трудностите до сега. Мисля , че ще си вземе изпита. Луната прави само положителни аспекти

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #1094 -: Януари 18, 2024, 02:41:31 pm »
Ако разглеждаме като положителна оценка=взимане на изпита чрез групов проект, в който и тя участва, значи да