Астрология. Езотерика > Астрология

Общи хорари

<< < (226/233) > >>

Сафо:
Синът ми има изпит в неделя.Въпросът ми е:"Ще го вземе ли успешно?"

Рени:
Сафо, синът ти е представн от Луна, в знак на заточение, слабо е подготвен. Ако разглеждаме изпитът по 9-ти дом  е в Телец, с Венера Риби, силно поставена есенциално. Венера приема Луна по триплицитет, и сходящ аспект. Не знам колко ще е успешен с този изпит, поради слабата позиция на Луна и това че, Венера е скрита, но Да.

Сафо:
Рени,въобще не е подготвен,трябва чудо да стане.Негов 9ти дом е в Овен,защо разглеждаш Венера?Луната е зле,но е ъглова(за него) и в аспект с Венера и ретро Меркурий.Слънцето в негов 9ти е силно,ама какво от това.Ще дам обратна връзка скоро.Благодаря! :)

Рени:
Сафо, извинявай, моя грешка. Да, Марс е у9 . Луната, той е приет от Марс по екзалтация и терма, което би трябвало да е добре за него. Марс във воден знак в нощна карта е добре поставен.

Evonimus:
Здравейте, предупреждавам ако някой е по-чувствителен да не чете. Загубих котката си с която имахме много близка връзка, имах я от 12 години, много си я обичах и трудно го преживявам. Не дойде за вечеря и я намерихме на следващата сутрин умряла на улицата пред къщата. Може ли да се отговори на такъв въпрос "От какво е умряло Х?" по име.  Дали може да се каже за чувствата му по картата и дали е страдало много животинчето?
Предположенията ни са че или я е блъснала кола, защото я намерихме точно където беше паркирана колата на мой клиент, който беше тук този ден, може да е била под колата когато е потеглил рязко, аз го чух, но не чух нищо друго. Но в същото време нямаше явни белези на прегазена, както човек би предположил. А съвсем наскоро съседът ни се оплака, че котките му са били натровени. Той обаче я видя и каза, че според него е прегазена, защото имаше кръв от носа, а неговите са имали пяна. В нета обаче четох, че ако е изяла отрова за мишки или натровена мишка, също може да има кървене от органите, подуто кокормче и да излезе кръв през носа. Не знам какво да гледам точно, тя или ще е по 6ти дом за домашно или дребно животно или по 7ми назована. Може би разходящия съвпад на Уран с Юпитер, като нещо неочаквано и внезапно, каквото е удар от кола. А може би тя е по Плутон, в разходящ квадрат с Уран, ночаквана и променяща живота случка. Уран е в мой 12ти дом, който се свързва с нещастия и с отравяния също.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия