Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97880 пъти)

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #1155 -: Април 12, 2024, 03:31:05 pm »
qwe, синът е представн от Венера в Овен, което не предполага, че е компетентен в това, с което се занимава или поне не качествено. В дневна карта Венера в Овен в 10ти, негов 6-ти,   допълнително усложнява или не "работи" в добри условия и като ежедневие, и като занимания. Той  е зависим от треньора, Марс е диспозитор на Венера, който в момента пък е зависим или ангажиран с някави обществени прояви или състезания, отбори, групи. Този пълен 6-ти дом на сина, какво ти говори qwe ? :) Марс и Венера, т.е. треньор и дете се приемат, но детето, в периода трябва да въведе ред, баланс в ежедневието си. С това силно Слънце в Овен и Венера невидима в Овен, малко авторитетът, който е по Слънце да намали личните си амбиции , за сметка на тези на Венера. Успех ! :)
Благодаря Рени за отговора . Да в момента има известно напрежение тъй като има ангажименти и в училище.По Венера ако трябва да работи , тоест по качествено.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1156 -: Април 12, 2024, 03:45:41 pm »
По Венера в Овен няма как да работи качествено, по-скоро да се съобразява с диспозитора й, Марс/ треньорът в случая. Но и той е притиснат от Сатурн, навярно задължения, отговорности. Затова посочих Слънцето, защото то има достойнства в Овен и може да предложи на Венера, сина, своята подкрепа, грижи, разбиране и толеранс, в периода.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #1157 -: Април 12, 2024, 03:59:45 pm »
По Венера в Овен няма как да работи качествено, по-скоро да се съобразява с диспозитора й, Марс/ треньорът в случая. Но и той е притиснат от Сатурн, навярно задължения, отговорности. Затова посочих Слънцето, защото то има достойнства в Овен и може да предложи на Венера, сина, своята подкрепа, грижи, разбиране и толеранс, в периода.  :)
Разбирам , Благодаря за коментара.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1158 -: Април 12, 2024, 04:26:34 pm »
 qwe, моля. Важното е  че, на Венера, синът са му обърнали внимание и Марс, и Слънце. Значи има възможност да се случат нещата в по-добър/подходящ период. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #1159 -: Април 12, 2024, 04:58:59 pm »
qwe, моля. Важното е  че, на Венера, синът са му обърнали внимание и Марс, и Слънце. Значи има възможност да се случат нещата в по-добър/подходящ период. :)
О благодаря това е много важно уточнение. На моменти честно казано се отчайвам , тъй като виждам че полага усилия но все нещо се разминават нещата .А има потенциал който може да развие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1160 -: Април 12, 2024, 05:09:36 pm »
Здравейте въпросът ми е
"Къде бърка синът ми е подготовката си ?"
Синът ми (1 дете) от доста време се занимава с шах . Подготовката е ежедневна , но реално не може да постигне завидни резултати. Сменихме треньора , с надежда да се оправят нещата но уви няма голям напредък .Той иска да се занимава с това , но ми се струва , че в подготовката греши някъде.
Малко ми е странен този въпрос, зададен по този начин. Защо изобщо трябва да бърка/греши момчето в подготовката си? Може толкова да са му възможностите, а това най-добре може да се види в натала, какво му е заложено и какво се случва в момента. На мен например ми потръгнаха нещата в спорта, в любовта  любимите занимания когато по прогресия Сатурн У5 в 5д стана директен, натално е ретро, иначе на трон по знак. В хорара момчето има заключен знак Скорпион в своя 1д., има неизявен потенциал по Марс и Плутон, а това не е задължително да е свързано с шахмат, може в някой друг спорт да си изразходи/разгърне потенциала, където се изискват физически усилия. Сещам се за плаката "Здрав дух в здраво тяло", беше на стената в басейна на спортното у-ще в града. При него Плутон е в 3д. (училището, изпитите, средното училище, а също движението), там му е скритата сила. Спорта е по 5д., а там са Марс и Сатурн в Риби, т.е. управителят на 5д. е в съединение с негов съуправител на 1д., неизявен Марс, който е диспозитор на знака където е Венера У1 – свързан е със спорта, но няма изяви и му е трудно. Сатурн в съвпад с Марс предполагат спорт, където се изисква активност, състезателен дух, съчетани с търпение и постоянен труд. Може да разпуска с плуване, състезателни танци, аеробика, йога, за да си освободи мислите, да не дълбае само в една посока. Знам, че питащата няма да ми хареса отговора – последният аспект на Луната е негативен, но това виждам, това отговарям.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #1161 -: Април 12, 2024, 05:45:36 pm »
Здравейте въпросът ми е
"Къде бърка синът ми е подготовката си ?"
Синът ми (1 дете) от доста време се занимава с шах . Подготовката е ежедневна , но реално не може да постигне завидни резултати. Сменихме треньора , с надежда да се оправят нещата но уви няма голям напредък .Той иска да се занимава с това , но ми се струва , че в подготовката греши някъде.
Малко ми е странен този въпрос, зададен по този начин. Защо изобщо трябва да бърка/греши момчето в подготовката си? Може толкова да са му възможностите, а това най-добре може да се види в натала, какво му е заложено и какво се случва в момента. На мен например ми потръгнаха нещата в спорта, в любовта  любимите занимания когато по прогресия Сатурн У5 в 5д стана директен, натално е ретро, иначе на трон по знак. В хорара момчето има заключен знак Скорпион в своя 1д., има неизявен потенциал по Марс и Плутон, а това не е задължително да е свързано с шахмат, може в някой друг спорт да си изразходи/разгърне потенциала, където се изискват физически усилия. Сещам се за плаката "Здрав дух в здраво тяло", беше на стената в басейна на спортното у-ще в града. При него Плутон е в 3д. (училището, изпитите, средното училище, а също движението), там му е скритата сила. Спорта е по 5д., а там са Марс и Сатурн в Риби, т.е. управителят на 5д. е в съединение с негов съуправител на 1д., неизявен Марс, който е диспозитор на знака където е Венера У1 – свързан е със спорта, но няма изяви и му е трудно. Сатурн в съвпад с Марс предполагат спорт, където се изисква активност, състезателен дух, съчетани с търпение и постоянен труд. Може да разпуска с плуване, състезателни танци, аеробика, йога, за да си освободи мислите, да не дълбае само в една посока. Знам, че питащата няма да ми хареса отговора – последният аспект на Луната е негативен, но това виждам, това отговарям.
Благодаря много akruks  за коментара . Напротив всичко ще харесам стига да разбера къде е проблема.Не той е показал , че има възможности и потенциал просто е непостоянен( успеха) въпреки ежедневните усилия, харесва му това което прави със сигурност не е насила или от родителски болни амбиции Просто виждам на моменти , че и той пада духом . Да той разпуска с плуване , рисуване и каране на колело. Ще пусна и в съседна тема за наталната карта.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1162 -: Април 12, 2024, 05:51:21 pm »
qwe, моля. Важното е  че, на Венера, синът са му обърнали внимание и Марс, и Слънце. Значи има възможност да се случат нещата в по-добър/подходящ период. :)
О благодаря това е много важно уточнение. На моменти честно казано се отчайвам , тъй като виждам че полага усилия но все нещо се разминават нещата .А има потенциал който може да развие.

В момента състоянието на Венера или възможностите  на сина реално не показват  очаквания потенциал. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #1163 -: Април 27, 2024, 03:15:15 pm »
Здравейте, да пиша за хорара от миналата страница. Въпросът беше дали ще имаме комуникация с дадения господин и някакви отношения. Вече почти всеки ден говорим, той ме търси, но относно работата. Говорим за това, изобщо не знам дали реално го интересува моето мнение и търси повод да говорим, или просто малко ме ползва за отдушник. Опитах 2-3 пъти да го закачам на майтап, но не усетих дали му е приятно въобще. От друга страна, се чудя защо иначе ми пише постоянно,ако не съм му симпатична. Честно казано много объркано го усещам този човек, та направих една допълнителна карта дали ме харесва. Ако ползваме стария У Уран имаме един съвпад Юпитер - Уран в телец, но  иначе не виждам потвърждение . Нямам претенции да разбирам много.

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Общи хорари
« Отговор #1164 -: Април 28, 2024, 11:55:19 am »
Ще се опитам, макар че съм лаик и не приемай тълкуването ми мн на сериозно. Положителното което виждам е че единия му управител Уран е в същия знак, като твоя Упр. Слънце и между тях предстои съвпад. Иначе не виждам есенциални достойнства между управителите, освен че уран поставя Луна на екзалтация, но не знам дали това е достатъчно за харесване.  Също предстои секстил между Упр. Ви Сатурн и Слънце, това говори за нещо положително, което предстои да се случи вероятно, но отново не знам дали да го тълкувам като харесване. Единия му управител е я твой 10ти - което се свързва с работата и има логика, а другия е в твой 8ми, може би си мисли за нещо по 8ми дом, секс?  Луната ще направи квадрат със Сатурн, което може би не е добър индикатор и тригон с Меркурий и Венера... Не мога да кажа дали те харесва, но може би положителните предстоящи аспекти ще покажат, може би ще се развие нещо.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1165 -: Април 28, 2024, 12:52:37 pm »

Weswes, Не, по начин, който ти очакваш. Слънце Телец и Сатурн Риби не се приемат . Предстои секстил между Слънце и Сатурн, все още има някакъв контакт.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #1166 -: Днес в 04:44:43 pm »
Благодаря ви!