Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 155440 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1245 -: Август 27, 2024, 01:01:15 pm »
Лисана, 8 ми дом е резултатът от 7 ми. Почивка и успех е странна комбинация ? Мястото е по Венера в Дева, в заточение, Марс, ти, няма достойнства в този знак, не се приемат. Но, Меркурий е общ диспозитор и на двамата, с някаква обща цел ако е пътуването или място, където времето е спряло, навява спомени- да. Луната свързва Венера и Марс, като първят аспект е с Юпитер и последния с Венера- първото впечателение е уау поради многото, но няма да си струва средствата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 403
Re: Общи хорари
« Отговор #1246 -: Август 27, 2024, 01:50:06 pm »
Благодаря, Рени, малко странно зададено е, да. Ретро Мерк ме бие в когнитивните способности :) разглеждах пътуването по 9ти (чужбина). Защо 7ми и следователно Венера, ако не е тайна?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1247 -: Август 27, 2024, 02:00:44 pm »
Лисана, 1 дом е "тук", мястото, където си в момента, а 7ми респективно е "там", мястото, където отиваш.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Общи хорари
« Отговор #1248 -: Август 27, 2024, 10:29:47 pm »
Здравейте отново, ако някой иска да се включи ще с?ъм благодарна
М (назован по име) ще иска ли да се сдобрим (за бащата на детето питам)

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #1249 -: Август 27, 2024, 11:20:40 pm »
Vivi, Според мен не, поне на този етап. Упр. на АСЦ (ти) и ДСЦ (той) са в квадратура. Напрежение, конфликти. Марс в квадрат Сатурн - също не. Венера е слаба по знак и в падащ дом. Упр. на Марс и Венера е ретрограден. А Венера има и опозиция от Нептун - дали виждаш/преценяваш реално ситуацията ...

   
« Последна редакция: Август 27, 2024, 11:25:15 pm от Jupiter »

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Общи хорари
« Отговор #1250 -: Август 27, 2024, 11:27:05 pm »
Не зная дали преценявам правилно. Просто имаме дете и смятам, че то трябва да расте с двамата и реално нямахме кой знае какви проблеми. Просто спорове от време на време, смятам, че той ни изостави без кой знае каква причина, но може би такава има, а аз не я виждам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1251 -: Август 28, 2024, 01:47:07 pm »
vivi, Венера е в терма на Марс, значи макар и слаб интерес от негова страна има към теб, но е в знак, където е скитник, няма какво да предложи; зависим от минали обстоятелства. Ти си слабо поставена, депресирана.Но,  имате общ диспозитор, значи има обща цел за която да комуникирате. Ти си в знак, където Меркурий екзалтира, при теб е желанието, страстта,  от негова страна само грижа като приятел. Луната ще направи съвпад с Марс, започвате нещо отново, но не и без напрежение, раздори. Предстои й квадрат с Венера, ти самата не си наясно какво искаш. И двамата искате, но не знаете какво конкретно. Луната обаче ще влезе в Рак, където има достойнства. Ще поиска, защото обстоятелствата (ще) го притискат.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Общи хорари
« Отговор #1252 -: Август 28, 2024, 01:55:20 pm »
Рени, аз не съм на себе си, не мога още да повярвам какво се случва. Общата ни цел, за която комуникираме, е детето. Жалко, че ме приема само като приятел, но дори и това не показва. Писала си, че започваме нещо ново, но не и без напрежение и раздори. Засега се разбираме кога ще вижда детето и към момента не сме се карали. А казвайки, че започваме нещо ново, имаш предвид по отделно или заедно. Извинявам се за аборигенските въпроси и писаници, просто аъм объркана и не зная какво става, не мога да го проумея.
Иначе той е скитни буквално. След раздялата не се спира, доколкото разбирам. Излиза, живее си живота... интересното е, че в деня, преди да се скараме, ми се кълнеше, че не може без мен и детето. Сега е лед... и както ти казваш грижа като приятел (може би само заради детето), но обич, желание към мен липсват. Не знам, може би има интерес към друга.
« Последна редакция: Август 28, 2024, 02:00:51 pm от vivi »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1253 -: Август 28, 2024, 02:14:22 pm »
vivi, в такива моменти/периоди, човек е особено чувствителен към всякакъв тип информация, затова не е ли по-добре времено да се дистанцираш, за да преживееш случващото се и чак след това да търсиш "защо", "как ", "кога" ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Общи хорари
« Отговор #1254 -: Август 28, 2024, 02:20:17 pm »
Да, права си, просто търся отговори и понеже не успявам да ги открия в себе си и в комуникацията ми с него, ги търся тук. Ще се справя и с раздяла, просто искам да знам, а не да чакам в недпумение. Безкрайно много ви благодаря!  :'(
« Последна редакция: Август 28, 2024, 02:26:08 pm от vivi »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7508
Re: Общи хорари
« Отговор #1255 -: Август 28, 2024, 04:28:01 pm »
Как да тълкувам струпването на сигнификаторите в 8ми дом? Въпросът е “ще е успешно ли да посетим градът Х за почивка”. Може би направо трябваше да се откажа от тълкуване заради не радикалната карта.
Лисана,според мен ще има някакви пречки,Сатурн от 4ти удря Луната с квадрат.Няма да си доволна,пари на вятъра.Може да има проблем по граници,с органи на реда.Мръсно място.

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Общи хорари
« Отговор #1256 -: Август 31, 2024, 04:44:36 pm »
Здравейте отново, ако някой иска да се включи ще с?ъм благодарна
М (назован по име) ще иска ли да се сдобрим (за бащата на детето питам)
Давам ов по този хорар. Човекът ми събира останалия багаж от тях, моя и на детето, понеже аз съм при нашите. Явно няма никакви намерения за оправяне на отношенията.
« Последна редакция: Август 31, 2024, 05:02:29 pm от vivi »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1257 -: Септември 02, 2024, 03:21:07 pm »
Здравейте отново, ако някой иска да се включи ще с?ъм благодарна
М (назован по име) ще иска ли да се сдобрим (за бащата на детето питам)
Давам ов по този хорар. Човекът ми събира останалия багаж от тях, моя и на детето, понеже аз съм при нашите. Явно няма никакви намерения за оправяне на отношенията.
съжалявам да го прочета, а преди бях писала, че може да се върнеш/да те върне там откъдето си дошла, но не го намирам точно този отговор, за да видя по коя карта съм гледала тогава

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1258 -: Септември 02, 2024, 04:05:38 pm »
vivi, благодаря за обратната връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Общи хорари
« Отговор #1259 -: Септември 02, 2024, 04:27:24 pm »
Здравейте отново, ако някой иска да се включи ще с?ъм благодарна
М (назован по име) ще иска ли да се сдобрим (за бащата на детето питам)
Давам ов по този хорар. Човекът ми събира останалия багаж от тях, моя и на детето, понеже аз съм при нашите. Явно няма никакви намерения за оправяне на отношенията.
съжалявам да го прочета, а преди бях писала, че може да се върнеш/да те върне там откъдето си дошла, но не го намирам точно този отговор, за да видя по коя карта съм гледала тогава

Акрукс, в бързината гледам, май е на 80 страница. След това, което ти написа, двамата заживяхме в нас по негово желание. След един скандал си тръгна. Идва да вижда детето сега.