Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 155439 пъти)

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
Re: Общи хорари
« Отговор #1260 -: Септември 05, 2024, 01:54:07 pm »
Един въпрос. В една карта Марс е на 29°58', а Плутон е на 29°57', но пък е ретро. Та Луната с кой първи и с кой втори ще сключи аспект?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1261 -: Септември 05, 2024, 04:10:27 pm »
Един въпрос. В една карта Марс е на 29°58', а Плутон е на 29°57', но пък е ретро. Та Луната с кой първи и с кой втори ще сключи аспект?
Ако питаш за карта с днешната Луна във Везни, тя с Марс няма да извърши аспект, тъй като Марс ще премине в Рак, а Луната ще се е придвижила напред във Везни.

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
Re: Общи хорари
« Отговор #1262 -: Септември 05, 2024, 04:30:19 pm »
Днешна е картата,но оглеждам последния аспект на Луната преди да смени знака. Точно преди да излезе от Везните, няма ли да направи тригон с Марс / да,той ще е на 1-2° в Рак вече,но ние нали гледаме самата Луна преди да е сменила знака?/

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1263 -: Септември 05, 2024, 09:55:51 pm »
Днешна е картата,но оглеждам последния аспект на Луната преди да смени знака. Точно преди да излезе от Везните, няма ли да направи тригон с Марс / да,той ще е на 1-2° в Рак вече,но ние нали гледаме самата Луна преди да е сменила знака?/
Преди да излезе от Везни прави квадрат с Плутон, а Марс е на 1° 26' в Рак и не прави аспект с него в рамките на знака, отчитането на аспекти при хорарите е различно от натал.
Би трябвало за двете години, откакто си тук и пишеш само в темите за хорари, да си усвоила основните неща.
« Последна редакция: Септември 05, 2024, 09:58:22 pm от akruks »

Weswes

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
Re: Общи хорари
« Отговор #1264 -: Септември 05, 2024, 10:17:16 pm »
Е, опитвам се, но този един градус разлика тук ме обърква. Сега видях, че Марс вече ще е сменил знак и последния аспект ще е с Плутон.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 403
Re: Общи хорари
« Отговор #1265 -: Септември 07, 2024, 08:16:00 pm »
Рени, Сафо, благодаря. Не отидохме там, аз и не настоявах след шестото ми чувство и вашите  съвети.
Половинката, обаче, държеше да отидем някъде в дните, които е взел още преди месеци и избра друга опция в последствие, където всичко беше наред.
Длъжна съм и с о.в. по въпроса от преди месеци за кучето. Благодарности и за всички, включили се там. Бяхте прави - взехме го, но има неща, които представляват голяма трудност в поведението му. Най-главното е друго, появата му задейства невероятен раздор в семейството ми и промени изцяло начина, по който съм живяла до сега. Може би просто моментът е бил дошъл.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1266 -: Септември 07, 2024, 09:36:16 pm »
Длъжна съм и с о.в. по въпроса от преди месеци за кучето. Благодарности и за всички, включили се там. Бяхте прави - взехме го, но има неща, които представляват голяма трудност в поведението му. Най-главното е друго, появата му задейства невероятен раздор в семейството ми и промени изцяло начина, по който съм живяла до сега. Може би просто моментът е бил дошъл.
:o Благодаря за ОВ
Akruks, да. Луната в първи негов дом по тези сметки не ме смущава, а наличието на Плутон в случая може ли да бъде евентуално сигнал за заболявания? Въпреки, че Плутон не се разглежда традиционно в хорар.
Плутон го гледам/е в хорар, но в случая Луната е извършила хармоничен аспект и това е бъдещ 1д за твоя домашен любимец, а не дома на неговото здраве. Домът на неговото здраве е твоя 5д. описан от Юпитер, с когото Луната е в хармоничен аспект. Плутон в 1д дава силна воля, а в твоя 6д може да показва силни душевни вълнения, трансформация в дома и семейството, понеже Плутон е У4 при теб, това може да има връзка с появата на нов член в дома ти – домашен любимец.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 403
Re: Общи хорари
« Отговор #1267 -: Септември 08, 2024, 07:58:20 pm »
Akruks, да. Точно това имам в предвид, право в десетката.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1268 -: Септември 09, 2024, 10:26:26 am »
Лисана, благодаря за обратната връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #1269 -: Септември 15, 2024, 05:16:21 pm »
Ще получа ли обаждане/имейл от Х. скоро ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1270 -: Септември 15, 2024, 07:07:15 pm »
Ще получа ли обаждане/имейл от Х. скоро ?
скоро едва ли, а може ли обратна връзка по този въпрос

Здравейте, може ли едно мнение по моя хорар : Какъв отговор ще получа от агенцията ?

По упр на асц в 5н смятам, че ще се прояви някакъв интерес. В същото време прави и тригон към Нептун, по който е и професията от която се интересувам/ фотография, снимки. Той е в ъгловия 10 - може би да ми дадат шанс  ::) Но пък опозицията от Уран ?? Дали няма нещо непредвидено да има ?
Опозицията с Уран е разходящ аспект, а Уран е ретрограден, което обяснява липсата на отговор или неговото забавяне. Последният аспект на Луната е хармоничен и би трябвало да си удовлетворена от крайното развитие по въпроса.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1271 -: Септември 15, 2024, 07:18:02 pm »
Ще получа ли обаждане/имейл от Х. скоро ?
и по този въпрос някаква обратна връзка
 
Ще имам ли "ДА" от А.Т.С ?

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #1272 -: Септември 15, 2024, 08:07:41 pm »
Отговорът от агенцията беше положителен, но с възможност за започване след 2 месеца, а аз не можех да си позволя да стоя толкова време без работа и започнах на друго място.

На втория въпрос получих отговор същия ден и от тримата, но не се разбрахме.... Напоследък всичко ми е много хаотично.  :-[