Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 164452 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1275 -: Септември 23, 2024, 11:13:37 am »
mona lisa, има връзка между вас, защото Венера е в терма на Марс и Марс в терма на Венера. Това че, и на двамата сигнификаторите са в падащи домове, не предполага активност нито от твоя, нито от негова страна или сте отдалечени един от друг. Луната обаче е ъглова и екзалтира Венера, ри си силно превъзбудена, ангажирана на всяка цена да го откриеш. Луната има само един сходящ аспект и той е със Слънце тригон, което дава шанс. Може чрез трети човек, някаква група.
Цитат
Венера като мой У1 се намира в негов 12 дом - пълна енигма е за мен.
След като ти си в негов 12 дом, той не знае за теб, а не обратното.

Цитат
имам въпрос как бихте определили зодиакалния знак за човек чрез хорар. Негов 1дом е в Стрелец, а Управителя му е в Близнаци. Сега по логиката какво би трябвало да е той - Стрелец или Близнаци?
Зодиакален знак, Слънцето, трудно може да се определи чрез хорар, но планетата у 7 дом, дава информация за неговата визия, стил, намерения; планета/-и в 7 дом, същите да са ъглови в неговата карта. В случая, Стрелец на к7 ,  човек с Юпитерово влияние, а знакът, колко вещо е това Юпитерово излъчване.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1276 -: Септември 25, 2024, 12:17:45 pm »
Отговорът от агенцията беше положителен, но с възможност за започване след 2 месеца, а аз не можех да си позволя да стоя толкова време без работа и започнах на друго място.

На втория въпрос получих отговор същия ден и от тримата, но не се разбрахме.... Напоследък всичко ми е много хаотично.  :-[
Ами то човек когато лъже хората, няма как да не му е хаотично  ::)
Въпросите зададени от Шумен, а иначе живеела в чужбина и се представя с релокирана карта... най-вероятно хипотетично, за да си избере късметлийско място за пребиваване.
Имаше пролетта една ani borisova, на която отделих седмица, за да ѝ направя 47 страници подробен рожден хороскоп + релокация за Лос Анжелис и т.н., а тя ми обиди труда, като каза, че същото можело да си прочете в интернет. Ами хайде чети, само че ще ми четеш оттук насетне дедовия, Jupiter от джърмъни, ani или както се казваш (знам как, но ще запазя конфиденциалност  :-X).

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12703
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1277 -: Септември 26, 2024, 01:05:16 pm »
Акрукс, отговарящият на хорарен въпрос или астролог  не дава оценка на питащите, освен ако последните не са питали за такава. Всеки човек си носи отговорност за постъпките. Отговаряшият или астрологът се центрира само върху зададения въпрос, защото така излиза, че ние отговарящите сме чисти и неопетнени във всички сфери ?   Кому е необходимо  тези лирични отклонения ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1278 -: Септември 26, 2024, 07:41:02 pm »
Рени, в случая хорара съм споменала като място, откъдето са зодавани въпросите, което не съответства на мястото, където ни дава за релокация и реално си губим времето да нищим нереални карти. За тебе, ако не е проблем, за мене е! Както е проблем някой да си прави по няколко регистрации, за да му гледаме на аванта. Кому е нужно това, след като верните отговори се дават при вярно подадена информация. И написаното от мен не е да се правя на идеална, грешно си разбрала или не искаш да разбереш, ти си знаеш.