Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97168 пъти)

Merry

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #210 -: Май 14, 2022, 04:05:45 pm »
Привет на всички! Пускам хорарна карта с въпрос "ще си купят ли скоро нова кола? " Търся активно, но започвам да се губят тотално от много обикаляне, километри, съвети на знаещи и прочие. А ми е важно. Ще е втора употреба, но пък имам условия и не искам да се хвърлям на сляпо. Знам, че Меркурий е ретро, но ми се ще поне средата на юни най-късно да съм намерила "моята кола"
Огромно благодаря на всеки решил да се включи! 😘

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Общи хорари
« Отговор #211 -: Май 14, 2022, 06:44:01 pm »
Привет на всички! Пускам хорарна карта с въпрос "ще си купят ли скоро нова кола? " Търся активно, но започвам да се губят тотално от много обикаляне, километри, съвети на знаещи и прочие. А ми е важно. Ще е втора употреба, но пък имам условия и не искам да се хвърлям на сляпо. Знам, че Меркурий е ретро, но ми се ще поне средата на юни най-късно да съм намерила "моята кола"
Огромно благодаря на всеки решил да се включи! 😘
Мисля,до два месеца ще си купиш "нова" стара кола.Силен ъглов Меркурий на к10.К2-притежанията е на 2* везни.Меркурий ще се върне в ретроградно движение до тригон с к2 след около 2 ед.време.Луната е на к3,Марс не е добре поставен-нещо старо,с ръжда по ламарината. :)
« Последна редакция: Май 14, 2022, 06:45:55 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #212 -: Май 14, 2022, 07:52:33 pm »
Привет на всички! Пускам хорарна карта с въпрос "ще си купят ли скоро нова кола? " Търся активно, но започвам да се губят тотално от много обикаляне, километри, съвети на знаещи и прочие. А ми е важно. Ще е втора употреба, но пък имам условия и не искам да се хвърлям на сляпо. Знам, че Меркурий е ретро, но ми се ще поне средата на юни най-късно да съм намерила "моята кола"
Огромно благодаря на всеки решил да се включи! 😘
По тази карта има предпоставки да те лъжат продавачите. А защо обикаляш, няма ли авто къщи с употребявани коли, които дават гаранция? Изчакай Мерка да стане директен и тогава търси и купувай.

Merry

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Общи хорари
« Отговор #213 -: Май 14, 2022, 09:05:00 pm »
 Сафо, Акрукс, благодаря ви много :-*
Сафо, то че ще има ръжда по ламарината, да има ама не и на новата стара и моя кола 😄 Акрукс, само от автокъщи търся. Или там или никъде. Не че и те не гледат да си продадат стоката, но от непознати частици изобщо и не се бутам. Не разбирам та за това. А мъжа ми понякога си мисля, че по-малко и от мен. Така че доколкото изобщо мога да се доверява, че съм предирчива, трябва да е автокъщи и с гаранция задължително. Проблем се оказа, че има или под сумата която търся, или над. А аз нито искам "к'во да е" нито пък нещо над. ... Благодаря за съвета ви, явно няма да е този месец, ще се кротна, ще се озъртам и когато Меркурий тръгне директен се надявам да изскочи моя заек и да намерят златната среда.
Хубава вечер-, искрени благодарности и  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Общи хорари
« Отговор #214 -: Май 15, 2022, 05:36:29 pm »
Х,назован по име,ще завърши ли учебната година?
Х какъв ти се пада и за какво образование става дума- основно, средно, висше?
Акрукс,Той ми е племеник.Майка му зададе въпросът и го назова по име.Той е първо дете.В момента работи и кара шофьорски курсове.Става въпрос за средно образование-12 клас.

Той е по 5д- първо дете на майка си, която задава въпроса; представен е от Меркурий, а края на средното е производен 4-ти от негов 3-ти, което е МС в картата на питащата и е в знак Скорпион. Меркурий и Марс по някое време ще се срещнат, та все ще изкласи
Акрукс, да, изкласи👍😊Благодаря ти още веднъж за точността и отзивчивостта!

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #215 -: Май 18, 2022, 07:15:05 pm »
Ще започна ли удовлетворяващо работа в чужбина другият месец?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #216 -: Май 18, 2022, 09:10:32 pm »
Той е по 5д- първо дете на майка си, която задава въпроса; представен е от Меркурий, а края на средното е производен 4-ти от негов 3-ти, което е МС в картата на питащата и е в знак Скорпион. Меркурий и Марс по някое време ще се срещнат, та все ще изкласи
Акрукс, да, изкласи👍😊Благодаря ти още веднъж за точността и отзивчивостта!
Благодаря за ОВ и успех на младежа!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Общи хорари
« Отговор #217 -: Май 19, 2022, 03:37:31 pm »
Акрукс, благодаря!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #218 -: Май 23, 2022, 09:42:37 pm »
Здравейте!

Ще съм много благодарна за отговор по моя въпрос -

"Ще имам ли възможност да се прехвърля в друга клинична специалност до 1 г.?"

Разбрах за такава възможност от един колега, който ще се мести и взех доста да се замислям дали да не го направя и аз.
Имам успех и се справям с нещата, макар и с цената на доста труд. Нямам връзки и "човек на човека", но все пак реших да питам, макар и с видимо малък шанс.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #219 -: Май 24, 2022, 04:05:33 am »
Разбирам, че това е свързано с образованието ти, 9 от 9, Марс ще бъде хванат от Луната, при това в разкошен бисекстил и когато ще сменя и той позиция, за да стане тронов.
За 6 от 6 нещата не са толкова оптимистични и лесни, но възможността е налице.
И умната с решенията сега, че малкият е много коварен в момента.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Общи хорари
« Отговор #220 -: Май 24, 2022, 06:16:43 am »
Здравейте!

Ще съм много благодарна за отговор по моя въпрос -

"Ще имам ли възможност да се прехвърля в друга клинична специалност до 1 г.?"

Разбрах за такава възможност от един колега, който ще се мести и взех доста да се замислям дали да не го направя и аз.
Имам успех и се справям с нещата, макар и с цената на доста труд. Нямам връзки и "човек на човека", но все пак реших да питам, макар и с видимо малък шанс.
да,има такава възможност.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #221 -: Май 24, 2022, 09:28:00 am »
Люба и Сафо, много благодаря за бързите отговори!

Ще дам ОВ, когато имам такава.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #222 -: Май 25, 2022, 06:35:00 pm »
Здравейте!

Ще съм много благодарна за отговор по моя въпрос -

"Ще имам ли възможност да се прехвърля в друга клинична специалност до 1 г.?"

Юпитер У1 е в нов знак от скоро , като е извършил секстил с У9 на ДС, което описва желанието ти за нещо ново в областта на висшето образование, последният аспект на Луната е хармоничен с управителя на производен 4-т от девети, който описва крайното развитие на делата по 9д., така че действай по въпроса, след като Мерка тръгне напред  :)

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Общи хорари
« Отговор #223 -: Май 28, 2022, 11:57:58 am »
Моля най-искрено за помощ! Изчезна моя добра позната... Хората, които я познават и знаят някои лични подробности, смятат, че изчезването й може да е свързано с насилие и бивш партньор. Уверявам ви, че нещата са сериозни и полицията е уведомена.
« Последна редакция: Май 28, 2022, 12:00:27 pm от Bodra »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #224 -: Май 28, 2022, 01:36:56 pm »
Да, възможно е, и аз това виждам в картата. Не знам дали е насилие, но е бивш сексуален партньор, с когото имат нездравословна връзка.
Не мисля, че тя е някъде против волята си, обаче. Не си ли е у дома/при родителите си? Дом, за който ти не знаеш? Мисля, че просто се е
усамотила и си/ще тъгува.
Ще разбереш за какво става въпрос;