Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97810 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #330 -: Юли 25, 2022, 07:42:24 pm »

Въпросът е: Кога Г. (градът) се освободи? Кога ще има промяна на модела?
Скоро, АС на градът в последен градус, което показва скорошни промени, които ще са благоприятни , особено откъм финанси - последен асект на Луната е хармоничен, със Сатурн във 2д. Амин!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #331 -: Юли 26, 2022, 05:29:34 pm »
Майка сърди ли ми се за нещо?Изведнъж си промени отношението към мен.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #332 -: Юли 26, 2022, 05:56:08 pm »
Сафо, ти изведнъж си се променила поведението- Юпитер е стационарен в момента и ще става ретро. А, Венера, майка ти, е в знак, на екзалтация на Юпитер, Луната се е отделила от теб и ще направи съвпад с Венер.  Да, приела е твърде лично твоя постъпка. Ти, пък я упрекваш, че се глези, проявява инат.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #333 -: Юли 26, 2022, 06:16:56 pm »
Сафо, ти изведнъж си се променила поведението- Юпитер е стационарен в момента и ще става ретро. А, Венера, майка ти, е в знак, на екзалтация на Юпитер, Луната се е отделила от теб и ще направи съвпад с Венер.  Да, приела е твърде лично твоя постъпка. Ти, пък я упрекваш, че се глези, проявява инат.
Рени,абсолютно вярно!
Ей сега ще и звънна ......Благодаря! :) :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #334 -: Юли 26, 2022, 06:27:35 pm »
Сафо, ти си рядко разбран Водолей.  ;) :-*
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #335 -: Юли 27, 2022, 10:38:58 pm »
Здравейте,
Тресе ме предстартова треска. Подадох документи за магистратура. На 22 юли съм на приемен изпит/тест. Ще взема ли изпита? Ще ме приемат ли? Важна ми е - свързана е с бъдещата ми работа.
Ще съм благодарна, ако имате възможност за коментар!
За изпита – Да, ще те приемат и ще завършиш успешно.

Взех изпита... при това с 6 ... изненадах и себе си !
Благодаря ви!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #336 -: Юли 28, 2022, 03:12:33 pm »
Въпросът е ще се видим ли?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #337 -: Юли 28, 2022, 06:24:34 pm »
Всичко ще е много точно.
Благодаря ! ;)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #338 -: Юли 28, 2022, 10:02:27 pm »
Сафо, това беше коментарът ми към хорара на Кот за изпита и магистратурата. Вероятно сме преплели нещо, за да ми благодариш 🌹

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #339 -: Юли 28, 2022, 10:45:05 pm »
Не се е объркала,мисля,че друго има предвид.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #340 -: Юли 28, 2022, 11:01:59 pm »
Мога ли да се пробвам да си разчета горната карта (уж лесен въпрос дали ще се видим с даден човек), без да ме хокате да ми кажете права ли съм и да ме поправите? Нямам опит, опитвам се да науча някои основни неща и затова ще задавам и въпроси...
Значи У на асц е Плутон. У на другия човек е Венера. Гледаме 3д. Негов У е Сатурн?! Луната е в 3д на другия и е в опозиция с моя У Плутон. Тоест ако има виждане ще е нещо напрегнато.. (макар че е разходящ аспект, който дали ще даде виждане или изобщо не се гледа луната с моя У в случая?!) Сега тук да питам как се тълкува, че Плутон и Сатурн са ретро в 3д? Че ще се повтори Стара ситуация, ще се обсъжда нещо минало, което трябва да се доизясни? Също така как се тълкува, че луната си е в лъв, а Сатурн си е във водолей? Като добър знак ли?
Между нашите У няма аспект, но заради опозицията Луна-Плутон по-скоро може да се заключи, че ще има виждане, но няма да е приятно и пълноценно?
Също така това, че другия е в мой 8д какво ще рече - мои желания спрямо него или негови към мен?
Също и Уран е на дсц, той как участва в цялата ситуация, предполагам се гледа почти наравно с У на другия, демек Венера. В случая са в секстил..
« Последна редакция: Юли 28, 2022, 11:10:46 pm от 666 »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #341 -: Юли 28, 2022, 11:13:26 pm »
666 Кой ще те хока,тука не сма академици по Астрология  ;DТя се учи цял живот ,от опита .Първо си смени управителя,ти си Марс,не си Плутон,той е нов управител на Скорпион,а Марс си е традиционият шеф.И продължи отначало.Твой У3 е Сатурн,негов у3 Е Луната.
« Последна редакция: Юли 28, 2022, 11:22:09 pm от Ребека »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #342 -: Юли 29, 2022, 08:06:36 am »
Значи моя У попада на дсц, тоест ще има среща? Потвърждава се и от секстил между двата ни управителя. Права ли съм?

Но пак не знам този Уран на дсц гледа ли се по някакъв начин, защото Марса ми прави съвпад и с Уран?
Също луната хем е Негов У3, хем се намира в негов 3д,това какво значи?
Всъщност за негов У3 и моя У3 Се гледа куспидата на дома в кой знак е, нали така?
« Последна редакция: Юли 29, 2022, 08:32:57 am от 666 »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #343 -: Юли 29, 2022, 09:33:53 am »
Среща ще има, да. На негов терен. Приема те. Ако е любовна, сексуална, ще е сполучлива. Ако ще изяснавате нещо, няма да се разберете. Ти ходиш при/по него. Би трябвало да е обвързан.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #344 -: Юли 29, 2022, 11:21:22 am »
Да, обвързан е. Всъщност целта е да ми каже защо си развалихме отношенията по негова инициатива, щял да ми обясни причината. Дали ще има нещо любовно едва ли, преди имаше но сега не мисля, че е възможно