Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97688 пъти)

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #510 -: Октомври 07, 2022, 05:53:43 pm »
Здравейте имам въпрос
Ще се подобри ли финансовото ми състояние до края на тази година ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #511 -: Октомври 07, 2022, 10:04:53 pm »
Здравейте имам въпрос
Ще се подобри ли финансовото ми състояние до края на тази година ?
Възможно е.Втори дом в телец,Венера е на трон ,ъглова,но е невидима сега.Луната няма аспект с Венера,но Марс -да.Вероятно очакваш нещо,тайна сделка,придобивка.Венера е сходящ аспект с Марс.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #512 -: Октомври 07, 2022, 10:55:31 pm »
Понеже съм пристрастна, обаче пък и интуицията рядко ме лъже в последно време:
Х изпитва ли романтични чувства към мен?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #513 -: Октомври 08, 2022, 07:36:12 am »
Колко може да е романтичен човек,представен от скорпион и Марс в близнаци?Мисли има,но едва ли са романтични.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #514 -: Октомври 08, 2022, 12:01:49 pm »
Изглеждат сексуални мераците,той да не е женен ,има жена друга а намеренията към теб са тайна?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #515 -: Октомври 10, 2022, 09:20:57 am »
Акрукс, развесели ме с коментара .
Уран е там, защото ситуацията е като цяло странна - мъжът ми е колега отскоро, жена му почина тази година на моя рожден ден след бързо боледуване и ми беше колежка и приятелка.
На този етап няма как да има нещо повече , не знам дали изобщо някога ще има, защото аз изпитвам основно съчувствие и жал.
Но забелязвам отношението му, вероятно много ми личи, че гледам да съм мила и отзивчива към него, а той да тълкува грешно това..
Не знам, времето ще покаже, като цяло ми е много странно всичко.
Най- лошото е, че при мен много любови са започвали/ продължавали, водени от съчувствие.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #516 -: Октомври 21, 2022, 12:36:54 pm »
Наруших правилата на пътя, много грубо. Ще има ли последствия за мен? Акт, призовка в Кат?
ОВ по този въпрос давам. Днес ни спряха, мъжът ми шофираше и се указа, че аз нямам нарушения(провериха колата, която е на мое име), но мъжът ми има стари актове с неговата кола. Люба и Акрукс, благодаря за правилният прочит. Нямам нарушения явно, размина ми се. 👍

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #517 -: Октомври 22, 2022, 01:50:12 am »
Аз не се чувствам познала напълно. Губи ми се първата половина с развитието, макар окончанието да е добре.
Заради таото на Луната с властническите фигури и Плутон в знак на властта, очаквах все пак да има нещо челно, минимално. Сега обаче виждам, че Марс добре се е скрил, а властта е слаба и съответно дори няма следа.
Благодаря за обратната връзка и се радвам за нещата в твоя полза.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #518 -: Октомври 26, 2022, 04:35:26 pm »
Аз не се чувствам познала напълно. Губи ми се първата половина с развитието, макар окончанието да е добре.
Заради таото на Луната с властническите фигури и Плутон в знак на властта, очаквах все пак да има нещо челно, минимално. Сега обаче виждам, че Марс добре се е скрил, а властта е слаба и съответно дори няма следа.
Благодаря за обратната връзка и се радвам за нещата в твоя полза.
Люба, Марс упр. На Асц е в 8ми дом. Мисля, това е продължението на "губи ми се първата половина" Днес съм участник в птп. Блъсна ме отзад засилил се джип и ме запрати в предния шофьор. Спазвам голяма дистанция, но се набих от удара. Няма пострадали за радост, но аз съм най-потърпевша в материален план, и отпред и отзад е плескавица. И лунацията се включи.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Общи хорари
« Отговор #519 -: Октомври 28, 2022, 12:28:41 pm »
Момичета, моля, помогнете ми.
Искам да попитам: Да преместя ли дъщеря ми в друго училище?

Тук изобщо не мога да се ориентирам какво да гледам.
Благодаря!  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #520 -: Октомври 28, 2022, 04:30:27 pm »
Момичета, моля, помогнете ми.
Искам да попитам: Да преместя ли дъщеря ми в друго училище?

Тук изобщо не мога да се ориентирам какво да гледам.
Благодаря!  :-*
Дъщерята, ако е първо дете, е по 5д. и нейното у-ще е производен 3-ти от 5-ти, което е 7д. , където е заключен знака на Луната и не се изявява пълноценно нейната енергия.
Но дори да я преместиш, крайният резултат няма да те удовлетворява – последният аспект на Луната е квадрат с ретро Юпитер в Риби. Не притискайте детето да е изявено на всяка цена и избягвайте да налагате волята си, за да не му увредите нервите, вътрешно е неспокойно – Уран в негов 12д квадрат Сатурн в 10д.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #521 -: Октомври 29, 2022, 10:46:48 am »
Чудех се дали да не инвестирам една наистина малка сума от продажбата на старата кола в нещо златно, защото няма да купувам нова сега и няма смисъл да я държа така. Нищо не разбирам от това и не мога да предположа дали догодина цената на метала няма да е двойно по-малка и да се мина или не  :D.
Смятам, че понеже не съм срещала въпрос, засягащ подобна тема ще е интересно да го разгледаме. Какво гледаме тук- връзка У2 и У8? Слънцето като символизиращо златните неща и 5ти дом?
Астрологично - кои периоди биха били добри за такива начинания, има ли планети класически "помощници" като венера или юпитер или всичко зависи от личния хороскоп? Слънце в скорпи + нарастваща луна в телец, например ми звучи като добра позиция.
Въпросът: да купя ли злато с цел инвестиция и успешна ли ще е тя?

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #522 -: Октомври 29, 2022, 10:59:17 am »
Имам добро усещане за хорара, но и едно съмнение. У1 Сатурн е на трон във втори дом - може би, че се притеснява за физическото си положение. Това, че е в свои води ме успокоява. И двата управителя на 4 дом са добре поставени в 4 дом. Притеснителното за мен е, че У12 е и У4 - дали това не показва, че ще го задържат? Властите са негов 7 дом, чийто управител е в 12 дом - стремят се към задържането му. Но от друга страна последният аспект на Луната е квадрат към Юпитер -т.е. намеренията им няма да се осъществят.
Ще се радвам и на друг поглед върху хорара.
« Последна редакция: Октомври 29, 2022, 11:01:21 am от irko_birko »

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Общи хорари
« Отговор #523 -: Октомври 29, 2022, 07:36:08 pm »
Благодаря, Akruks. Всъщност дъщеря ми е от втора бременност, загубих първото дете в 9 месец. В този случай второ дете предполагам се води и важи ли същото, което е написано.



Момичета, моля, помогнете ми.
Искам да попитам: Да преместя ли дъщеря ми в друго училище?

Тук изобщо не мога да се ориентирам какво да гледам.
Благодаря!  :-*
Дъщерята, ако е първо дете, е по 5д. и нейното у-ще е производен 3-ти от 5-ти, което е 7д. , където е заключен знака на Луната и не се изявява пълноценно нейната енергия.
Но дори да я преместиш, крайният резултат няма да те удовлетворява – последният аспект на Луната е квадрат с ретро Юпитер в Риби. Не притискайте детето да е изявено на всяка цена и избягвайте да налагате волята си, за да не му увредите нервите, вътрешно е неспокойно – Уран в негов 12д квадрат Сатурн в 10д.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #524 -: Октомври 29, 2022, 09:51:46 pm »
irko_birko,моят поглед е друг.Луната е в 12 дом за Х и е квадрат с диспозитора си Юпитер.Юпитер е естествен сигнификатор на съдебни дела,юристи и прочие.Въпреки ,че е на трон той е ретрограден в падащ дом ,в критичен градус ,управляван от малефик.Според мен карето с Луната не означава отриц.отг. на въпроса,както смяташ,а че ще има правни изяснявания и дела.Х ще отговаря за делата си,които може да се проточат.Ще съжалява за стореното.Сатурн в 2 дом,както и връзката на Слънце,Венера ,Меркурий с 10 дом ме навеждат на мисълта за финансови дела,покупко продажби,но куинконсът на Меркурий с Юпитер чрез някаква леко незаконна схема.Десети дом също е свързан със съдебни процеси,правни дела,бизнес,репутация..та У10 е Меркурий,невидим в критичен градус,а съУ10 е Венера ,изгорена,че и прясна участничка в съвпад със слънчевото затъмнение.,съвпад с южния възел..Не може да разчита на помощ от приятели и благодетели,някой го е подвел и ще си плати.Егати цял филм измислих,дано греша и става въпрос за одрана кола и подобно..