Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93555 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Общи хорари
« Отговор #555 -: Ноември 15, 2022, 09:29:33 pm »
 Ударно начало. Арабела не си поплюва. Висока топка. 8.13 регистрация. 8.20 топ въпрос.

Arabela

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #556 -: Ноември 15, 2022, 09:36:28 pm »
 :D По-рано през деня го направих и ме учуди този Марс на десцендента, та реших да попитам по-знаещите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #557 -: Ноември 16, 2022, 06:08:58 am »
Здравейте!
Включвам се с необичаен въпрос. Къде ще срещна мъжа, от когото ще имам дете? Благодаря предварително!
Заложено ли е да имате дете в натала?Мъжът ,вероятно има деца.Асц не вижда нито Меркурий упр.на 7ми,нито Венера упр.на 5ти дом.Луната има последен негативен аспект.Марс на Дц е ретрограден,стара връзка Ви вълнува,приключила.Може би поддържате контакти през соц.мрежи с мъже.Упр.на 5ти дом не е добре поставен,нито Луната.Връзка между 1ви и 5,7ми домове указва,че Вие мислите за любов,деца,партньорство,Луната в лъв насочва отново към въпроса.
Партньори има ,желаещи да комуникират,за интимност и др.подобни.
« Последна редакция: Ноември 16, 2022, 06:11:17 am от Сафо »

Arabela

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Общи хорари
« Отговор #558 -: Ноември 16, 2022, 07:56:48 am »
Здравейте!
Включвам се с необичаен въпрос. Къде ще срещна мъжа, от когото ще имам дете? Благодаря предварително!
Заложено ли е да имате дете в натала?Мъжът ,вероятно има деца.Асц не вижда нито Меркурий упр.на 7ми,нито Венера упр.на 5ти дом.Луната има последен негативен аспект.Марс на Дц е ретрограден,стара връзка Ви вълнува,приключила.Може би поддържате контакти през соц.мрежи с мъже.Упр.на 5ти дом не е добре поставен,нито Луната.Връзка между 1ви и 5,7ми домове указва,че Вие мислите за любов,деца,партньорство,Луната в лъв насочва отново към въпроса.
Партньори има ,желаещи да комуникират,за интимност и др.подобни.
Благодаря, Сафо!
Заложено ми е да имам деца в натала, да, и е потвърдено от професионалист.
Не поддържам контакти с мъже в социалните мрежи.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Общи хорари
« Отговор #559 -: Ноември 16, 2022, 08:49:22 am »
Положението на Венера и У7 в наталната карта биха дали повече яснота къде точно ще го срещнете. Не знам хорарът дали е меродавен в това отношение, но може би в приятелски кръг.

Виждам логиката обаче във високите топки за елиминация на пристрастия на база натали за съжаление, но какво да се прави :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #560 -: Ноември 16, 2022, 11:34:56 am »
Здравейте!
Включвам се с необичаен въпрос. Къде ще срещна мъжа, от когото ще имам дете? Благодаря предварително!
Заложено ли е да имате дете в натала?Мъжът ,вероятно има деца.Асц не вижда нито Меркурий упр.на 7ми,нито Венера упр.на 5ти дом.Луната има последен негативен аспект.Марс на Дц е ретрограден,стара връзка Ви вълнува,приключила.Може би поддържате контакти през соц.мрежи с мъже.Упр.на 5ти дом не е добре поставен,нито Луната.Връзка между 1ви и 5,7ми домове указва,че Вие мислите за любов,деца,партньорство,Луната в лъв насочва отново към въпроса.
Партньори има ,желаещи да комуникират,за интимност и др.подобни.
Благодаря, Сафо!
Заложено ми е да имам деца в натала, да, и е потвърдено от професионалист.
Не поддържам контакти с мъже в социалните мрежи.
тогава моето предположение е-болница, банка, на път, чрез бивши съученици.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #561 -: Ноември 16, 2022, 01:38:22 pm »
Здравейте!
Включвам се с необичаен въпрос. Къде ще срещна мъжа, от когото ще имам дете? Благодаря предварително!

Покажи си натала, че да видим какво се швижда  :o
В хорарната астрология въпросите трябва да са така формулирани, че да може да се отговори с Да или с Не, също така не трябва да са абстрактни...
Все пак, според тази карта, може да го срещнеш сред приятели, при групова дейност, в колектив, може и във форум (по астрология) или семинар на Кобилкина  :) , в твоето населено място

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #562 -: Ноември 16, 2022, 04:45:07 pm »
Arabela, само във фантазиите си, в мечтите си, към задаване на въпроса.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Общи хорари
« Отговор #563 -: Ноември 17, 2022, 09:47:27 am »
Прозорците по кой дом са?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #564 -: Ноември 17, 2022, 11:02:44 am »
Люба, според мен, по ъгловите домове.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #565 -: Ноември 17, 2022, 11:40:23 am »
Прозорците по кой дом са?
О, много интересно 🙄
Мисля, подвижни домове, зависи коя стая.... Планети - Слънце и Луна, тоест, светилата.
Стъкло.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Общи хорари
« Отговор #566 -: Ноември 17, 2022, 01:17:56 pm »
Добре ме насочихте, мацки.
Днес открих, че помещение, което ми се води кухня в дом на 12 етаж е останало без предпазната мрежа на прозореца. Луна каре Уран. Леко ми е тъпо, не знам какъв зор е видяло. Не е нещо ново, за да допусна явна неиздръжливост на екстремности. Последно този прозорец го пипах преди 2 дни, ама помня ли... Там трябва да е било. Както и да е, с този последен аспект опозиция ретро Юпитер, едва ли ще се срещнем някъде около блока  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #567 -: Ноември 17, 2022, 02:07:14 pm »
Е Люба,на джама нищо му няма,значи правилният въпрос е де ми се дяна комарника/мрежата/оградката.Тогава по-скоро питането е свързано със Сатурн-ограждащ,ограничаващ,възпрепятстващ взлом на мухи и комари?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Общи хорари
« Отговор #568 -: Ноември 17, 2022, 02:53:23 pm »
Може, може, Ребека, не оспорвам.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Общи хорари
« Отговор #569 -: Ноември 18, 2022, 05:31:51 pm »
Ще може ли майка ми да продаде наследствен имот до края на тази година ?
Купувач има но постоянно излизат спънки с документи.