Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93635 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #60 -: Ноември 19, 2021, 02:09:17 pm »
Благодаря и на вас. Сега съвсем се обърках. Някак ми е гузно да му тегля една, а наистина да е болен. Май ще почакам.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #61 -: Ноември 24, 2021, 08:22:16 am »
Здравейте!)
На ръба на силите си съм, питам ще завърша ли курса?
//с опозицията с Плутон като последен аспект, вероятно не, а тригонът със Слънце след смяната на знак да тълкувам като – ще (запазя интереса си да) се занимавам професионално с това?
« Последна редакция: Ноември 24, 2021, 12:05:30 pm от art7ess »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #62 -: Ноември 24, 2021, 01:57:13 pm »
Здравейте!)
На ръба на силите си съм, питам ще завърша ли курса?
//с опозицията с Плутон като последен аспект, вероятно не, а тригонът със Слънце след смяната на знак да тълкувам като – ще (запазя интереса си да) се занимавам професионално с това?
[/quoteеше питала в хорар наскоро за курс, същият ли е? Луната ще направи хармоничен аспект с Меркурий, Марс е в 1ви.Трети дом е в козирог и три планети в 3ти.Но края по 4ти от 3ти е в овен. Надявам се, че ще приключиш курса, въпреки спънки те.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #63 -: Ноември 24, 2021, 02:13:48 pm »
Същият е, да. Не мисля, че ще успея да издържа.
С куция ми късмет от самото начало се оказах в ситуация, в която работя почти сама (а от месец+ съвсем) работа,
която другите си разпределят и покриват в екипи от 3-4 души.
Чисто физически не успях да го издържа това и тялото ми се предаде и блокирах.
В момента стоя на инат и защото парите са много и дадох/инвестирах адски много време/енергия/здраве, за да им се отказвам.
Но не го виждам аз, което е тъпо, но е в унисон с хороскопа ми и живота като цяло:Д

Благодаря за отговора, Сафо!)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #64 -: Ноември 24, 2021, 02:28:07 pm »
Здравейте!)
На ръба на силите си съм, питам ще завърша ли курса?
//с опозицията с Плутон като последен аспект, вероятно не, а тригонът със Слънце след смяната на знак да тълкувам като – ще (запазя интереса си да) се занимавам професионално с това?
На луната предстои само един аспект, както си отбелязала, опозиция с Плутон У1 в 3д, по който е курса, с естествения у-л на 3д. Меркурий няма да извърши аспект, ще е без курс, а той в нов знак, където е заточен
Преди като зададе въпрос по картата му казах, че ще се справиш успешно и сама. В този хорар Слънцето е у-л на МС, в твоя 1д искаш да блеснеш, да се изявиш, 10д може да е професионален, но МС е репутацията, престижа
Луната е извършила хармоничен аспект с Марс У1, ще извърши пренос на светлина към другия У1 Плутон, може би няма да си удовлетворена от крайния резултат, но имаш силта и волята да го доведеш до край. Всъщност за какво е този курс, има ли отношение с изкуството, че Нептун е на К5?


art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #65 -: Ноември 24, 2021, 03:31:24 pm »
Благодаря ти отново, акрукс!

Да, не съм удовлетворена, но и самият курс не отговори на очакванията ми.
//Няма общо с изкуството, но е свързан с Нептун по някакъв начин, да. В ИТ сферата е, потребителско изживяване.
Ще кажа какво е станало.)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #66 -: Ноември 25, 2021, 03:32:39 pm »
Утре сме на подписване на сделка при нотариус.След едногодишно ходене по мъките,за узаконяване на имота(ливада-2бр.),притежание на бащата на майка,който одавна не е между живите,бюрокрацията е ужасна,даване на пари ,чакане на някакви срокове,след което извадени документи губят срок и трябва наново да се правят,оразмеряване на имота,ливади,и още куп глупости.Та най-после ,след подадени документи при нотариус,за утре имаме определен час.Мама ще дари две ливади-едната на брат ми,другата на мен.Нейният баща има доста гори и ливади в района,но тези ливади са единственото нещо,което мама оправи документално.
Въпросът ми е:Ще се осъществи ли сделката утре?
Луната има само негативни аспекти,а тя е у4 дом в хорара.Според мен ,отговорът е Не.Вероятно ще заплатим сумите за съставяне на документи от нотариуса и това е.
Майка има доведена сестра. Майка и, моята баба е останала вдовица на млади години и се е омъжила за дядо(стар ерген), петдесет годишен е бил. От техният брак се е родила мама. Доведената и сестра трябва също да се подпише, за да може мама да ни прехвърли ливадите. Мама и е дала нотариални актове на други парцели в селото, за да е честно. Обаче сега, нейният син, не разрешава да се подписва майка му. Забранява и. Тази моя леля е родена на 5.12.и аз се притеснявам да не вземе да и стане нещо на жената, заради тези ливади. Егати тъпото. Утре ще разберем дали леля ми, тоест на мама доведената сестра, ще дойде с нас до нотариуса.
« Последна редакция: Ноември 25, 2021, 04:52:27 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #67 -: Ноември 25, 2021, 06:10:17 pm »
Сафо, майка ти няма доведена сестра, след като нейната майка се омъжила повторно за ерген, това е нейна родна полусестра, имат обща майка и различни бащи, в случая е заварена дъщеря за твоя дядо. Ако твоят дядо, биологичният баща на майка ти, не е припознал заварената дъщеря, т.е. дъщерята на баба ти от първия брак, не съм сигурна, че има равни права над земите на бащата на майка ти- тя има право да наследи баба ти, а тя от своя страна наравно с майка ти е наследила дядо ти, т.е. леля ти има значително по-малък дял, но достатъчно да осуети сделката.
  Луната е в 8д на майка ти, дома на наследството, леля ти е по твоя 12д, а нейния син по твоя 4д, не мисля, че тя ще се разпише, а затъмнението засяга мъжка фигура за нея, а не лично нея, може да е нещо ново и хубаво за нейния син.
Като видях цената на ливада зад нашия блок, която е в регулация- 103€ на квадратен метър!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #68 -: Ноември 25, 2021, 07:30:56 pm »
art7ess, пълен 1-ви дом, силно си ангажирана със собствената си личност, мисли и действия. Марс, твоят сигнификатор, в периода, е есенциално силен, дава възножност да балансираш някои твои постъпки, действия, свързани с физическия и физиологическия ти статус, в ъглов дом, може да провокира събитие, но е в лъчите на Слънцето, което вече не е така слабо в Стрелец. Марс сега действа според нагона си, първичен, отмъстителен, раздразнителен ако не става по неговия начин, много енергия се хвърля в стремежи без резултат. Марс има разходящ квадрат с у3, Сатурн, значи вече си разбрала, че ще ти е трудно да завършиш курса, ще има пречки, другия разходящ аспект е с Венера, имало е възможност да се споразумееш с някой, не си го направила. Луната е в дом, който отговаря за перспективите и за бъдещето ти. Има есенция, 9-ти дом вижда АСЦ, вижда и К3, значи силно си ангажирана с въпроса и има доза увереност. Последният аспект на Луната е с Меркурий, който е анаретен - обсебена си от мислите си, че нещата търпят фалит, криза, няма да оцелееш  в ситуацията. Няма да се случи точния  тригон Луна- Меркурий, в рамките на знака. Ще има промяна в ситуацията. Според мен, на този етап- Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #69 -: Ноември 25, 2021, 08:08:56 pm »
Сафо, у1 е в разходящ секстил с у2, у7, значи вече е  имало  някаква надежда за  споразумение, но Марс е в 7-ми, питащия е зависим от другия/-ите. Луната в Лъв няма достойнства, в 5-ти дом също, няма и добри аспекти. За мен е Не
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #70 -: Ноември 26, 2021, 04:58:20 pm »
Благодаря Акрукс,Рени!Разходихме се до монтанско.Взехме си документите.Сделка нямаше.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #71 -: Декември 01, 2021, 04:50:29 pm »
Поръчах по Интернет нещо в неделя. В сайта пише, че пратката ще дойде до два работни дни. Не изпратиха имейл, не вдигат телефона. Синът ми се свърза с тях и те обяснили, че трябва повече време за направата на продукта. Трябва ми до петък, включително. Цената му не е малка, а и пратката е огромна.
В бързината не съм сигурна дали правилно формулирах въпросът, но това е:Ще дойде ли пратката/поръчката до петък.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #72 -: Декември 02, 2021, 12:32:46 pm »
Благодаря Акрукс,Рени!Разходихме се до монтанско.Взехме си документите.Сделка нямаше.
Благодаря за обратната връзка!
А иначе- всяко зло за добро, земята не се губи, цената расте

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #73 -: Декември 02, 2021, 12:37:58 pm »
Поръчах по Интернет нещо в неделя. В сайта пише, че пратката ще дойде до два работни дни. 
В бързината не съм сигурна дали правилно формулирах въпросът, но това е:Ще дойде ли пратката/поръчката до петък.
Ще дойде днес, може вече да си я получила  ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #74 -: Декември 02, 2021, 01:17:52 pm »
Сафо, между Меркурий, пратката и Сатурн има сходящ секстил, но с Луна има разходящ секстил, би трябвало вече да пътува към теб. Но, Меркурий е изгорял, няма достойнства, нито по знак, нито по дом и е зависим от Юпитер, който също не блести със сила, но поне е ъглов. Луна тригон Юпитер, идва от падащ дом, освен това сигнификаторът на пратката е изгорял, много вероятно да не обърнат внимание, че е пристигнала и това да отмени доставката в петък.
« Последна редакция: Декември 02, 2021, 01:29:31 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“