Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97645 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #780 -: Юни 14, 2023, 04:56:30 pm »
Зададох въпрос - ще се установим ли аз и В. моят мъж, да работим и живеем в района на град Х. в близките месеци. Чудих се как да задам въпроса, дали е възможно с един хорар да се разгледат два отделни въпроса.

От това, което аз виждам тук отговорът е не. Всичко си остава там и така както е в момента. У1=У6 в 10 за мен. При него също У1=У6. Местоживеенето не съм сигурна общо ли да го гледам и как - по 4 дом, Сатурн е и е в 4ти.
« Последна редакция: Юни 14, 2023, 05:05:22 pm от Лисана »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #781 -: Юни 14, 2023, 06:56:36 pm »
Лисана, не.Луната в теле също е в секстл със Сатурн и в каре с двата ви сигнификатора-Марс и Венера.Ти сигурно си по ентусиазирана, Марс в огнен знак, ама Господинът с това фиксираното теле е тежка гемия,не прави лесно промени.И Луната там, не-играе на сигурно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #782 -: Юни 14, 2023, 09:34:22 pm »
Зададох въпрос - ще се установим ли аз и В. моят мъж, да работим и живеем в района на град Х. в близките месеци. Чудих се как да задам въпроса, дали е възможно с един хорар да се разгледат два отделни въпроса.

От това, което аз виждам тук отговорът е не. Всичко си остава там и така както е в момента. У1=У6 в 10 за мен. При него също У1=У6. Местоживеенето не съм сигурна общо ли да го гледам и как - по 4 дом, Сатурн е и е в 4ти.
Не .Луната е сх.квадрат с вашите управители.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #783 -: Юни 15, 2023, 10:38:30 am »
Добре. Може би не зададох въпроса правилно. Да пробваме така - да направя ли промяната, за каято винаги съм мечтала и да скоча в неизвестността или да продължа по старому?

Нещата така ми изглеждан по различен начин. Следя ли Уран като сигнификатор на промените? 8ми дом?
« Последна редакция: Юни 15, 2023, 10:41:43 am от Лисана »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #784 -: Юни 15, 2023, 11:05:13 am »
Лисана, представена си от Слънце в близнаци-11 дом. Дом на мечтите. Слънцето има ли помощ от някой, нещо? Не. За да направиш промяната, гледаме статуса, 10 дом. Там е Луната, екзалтирана и съвпад с Уран, искаш промяна, чак преексонираш, прекалено се пънеш, вълнуваш.Но Венера, упр. на 10 и диспозитор на Луната е в 12 дом, преди ретроградие.Не е дошъл момента.
Извън хорара, аз съм Да. Но трябва да имаш подходящи прогресии и дирекции към оста Асц/Дсц или Мц/Иц. Нещо в помощ. За да си удовлетворена и да се случат леко нещата.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #785 -: Юни 15, 2023, 11:41:43 am »
Лисана, не се прави така, щом отговорите не ни удоволетворяват.Не построяваш нова карта и не редиш таро за преформулиран въпрос.Гледай си първата карта ,ако щеш с "новия" въпрос.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #786 -: Юни 15, 2023, 12:02:13 pm »
Добре, смятам, че са два различни въпроса, формулирани във вида си по различно време. Затова и картата е нова. Извинявам се.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #787 -: Юни 15, 2023, 12:25:59 pm »
Няма за какво да се извиняваш. Смисълът на това е,че втората карта не отразява вярно, приема се ,че първата съдържа отговорът на въпроса, макар и с думи да не е формулиран точно,то вътрешното реално питане е отразено в небесната конфигурация за този момент.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #788 -: Юни 15, 2023, 01:07:09 pm »
Зададох въпрос - ще се установим ли аз и В. моят мъж, да работим и живеем в района на град Х. в близките месеци. Чудих се как да задам въпроса, дали е възможно с един хорар да се разгледат два отделни въпроса.

От това, което аз виждам тук отговорът е не. Всичко си остава там и така както е в момента. У1=У6 в 10 за мен. При него също У1=У6. Местоживеенето не съм сигурна общо ли да го гледам и как - по 4 дом, Сатурн е и е в 4ти.
Доколкото помня и друг път си питала за промяна на населеното място и пак излизаше, че няма да стане в посочения период. Новото населено място е производен 4-ти от 4-ти дом, което е 7-ми, а там са Луната и Уран У4, в сходящ съвпад – ще останеш с мъжа си в настоящия дом и населено място, колкото и да искаш промяна. В крайна сметка ще си удовлетворена от крайното развитие по въпроса, а не е ли това най-важното?

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Общи хорари
« Отговор #789 -: Юни 15, 2023, 01:15:12 pm »
Утре синът ми трябва да пътува за Враца за 3 дни от училището, по повод участие в един театрален фестивал. А аз съм се филмирала ужасно много заради тези проливни дъждове и наводнения. И като погледнах прогнозата за уикенда, още повече. Построих карта с въпрос всичко ли ще бъде наред по време на пътуването и престоя му там?  Не съм сигурна детето по У5 ли да го гледам или по У7 (като другия, за който се пита, а и той по принцип е второ дете)? Кратко пътуване трябва да е по негов 3 дом. Ако той е У5 сатурн прави секстил с негов У3, би трябвало всичко да е ок. Ще съм благодарна на помощ  :-*

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #790 -: Юни 15, 2023, 01:51:08 pm »
Akruks, да, питала съм. Но тогава офертата за работа там не седеше пред мен. Иначе над 10 години живеем по 5 дни в седмицата тук, не го обичаме, ненавиждаме го, циклим и не сме щастливи с този начин на живот и все по пътищата. Не знам кога и как ще дойде удовлетворението ако нещо не се промени. Мислите,че ще свикнем, ще заобичаме града и начина на живот вече не ме залъгват. Плюс , че се обърквам като настоящ дом домът ми ли да гледам или "квартирата", в която спя след работа.
« Последна редакция: Юни 15, 2023, 02:01:24 pm от Лисана »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #791 -: Юни 15, 2023, 02:25:09 pm »
Лисана, аз също мразя и ненавиждам този град, въпреки, че тук съм родена и израсла. София стана много грозен и неуютен град. Решила съм да се изнеса оттук  и да живея на село. Няма да стане веднага, но работим усилено по въпроса. А пък и сравнение с другите европейски градове, София е скучно, грозно, претъпкано гето. Поклон пред Фандъкова.Парите не меришат.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #792 -: Юни 15, 2023, 02:50:19 pm »
Утре синът ми трябва да пътува за Враца за 3 дни от училището, по повод участие в един театрален фестивал. А аз съм се филмирала ужасно много заради тези проливни дъждове и наводнения. И като погледнах прогнозата за уикенда, още повече. Построих карта с въпрос всичко ли ще бъде наред по време на пътуването и престоя му там?  Не съм сигурна детето по У5 ли да го гледам или по У7 (като другия, за който се пита, а и той по принцип е второ дете)? Кратко пътуване трябва да е по негов 3 дом. Ако той е У5 сатурн прави секстил с негов У3, би трябвало всичко да е ок. Ще съм благодарна на помощ  :-*
не се притеснявай, всичко ще е наред

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Общи хорари
« Отговор #793 -: Юни 15, 2023, 04:04:11 pm »
Лисана, аз също мразя и ненавиждам този град, въпреки, че тук съм родена и израсла. София стана много грозен и неуютен град. Решила съм да се изнеса оттук  и да живея на село. Няма да стане веднага, но работим усилено по въпроса. А пък и сравнение с другите европейски градове, София е скучно, грозно, претъпкано гето. Поклон пред Фандъкова.Парите не меришат.
Много добре те разбирам, Сафо. И аз имам приятели, които избягаха, нищо че е родното им място. Камо ли за такива като нас, които ги държи само работата. Нямам с кой едно кафе да изпия наоколо. Понеже само в твоя прочит има капка позитивизъм и гледахме в другата тема солар - дали в него виждаш някакви индикации за развитие по този въпрос? Да не разводняваме темата, ако желаеш да ми отговориш, можем да се преместим там?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #794 -: Юни 15, 2023, 05:39:51 pm »
Лисана, да, ще разгледам отново солара и вероятно утре ще пиша.