Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 116338 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1205
Re: Общи хорари
« Отговор #975 -: Октомври 14, 2023, 04:42:16 pm »
В последен септенерен аспект Луната е в съвпад със съу9, Слънце, новолуние.
Университетите се интересуват само от пари.
Ще възвърнеш, разбира се

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Общи хорари
« Отговор #976 -: Октомври 18, 2023, 08:05:32 pm »
Сега виждам, че Рени , Сафо и Теодор са писали по моя хорар, за което благодаря!
Все още нищо, пуска СV - та, но и той е с претенции , а както писах- няма кой знае колко предложения за подобна позиция. Още си получава заплата от старото място, та не е хептен притиснат , но е притеснен . Регистрирал се е на борсата и обезщетението ще е солидно, ако още важат ония правила за 70% заплата за първите 9 месеца.
Ще дам обратна връзка ако има промени.
И след като написах поста, за два дни  е получил страхотни предложения за хубави позиции и заплащане, включително и от бившия му шеф.
Сега е в позицията да избира за кого да работи , изчаква още едно- две евентуални предложения и ще се спре окончателно на най- изгодното.
« Последна редакция: Октомври 20, 2023, 06:57:52 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 388
Re: Общи хорари
« Отговор #977 -: Октомври 20, 2023, 05:12:56 pm »
Иска ми се да стартирам страничен проект по водолей и венера. Онлайн, свързан с мода. Главните ми притеснения са от това, че бързо губя вяра в себе си и възможностите си, депресирам се, блокирам откъм идеи и се отказвам. Въпросът ми е да скоча ли в това начинание, ще имам ли успех?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4555
Re: Общи хорари
« Отговор #978 -: Октомври 20, 2023, 05:35:57 pm »
Давай; скачай ,успешно и дори доходоносно.Всичко е ок; Луната към Юпитер у1 във втори и Венера.Меркурий у3 казими ще получи подкрепа и от Слънцето.Започни,пък като се завърти колелото къде с теб,къде без тебе,събитията се наместват.Вземи големия земен тригон и хооп!

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 388
Re: Общи хорари
« Отговор #979 -: Октомври 20, 2023, 10:53:21 pm »
Ах, Ребека, благодаря ти за коментара. От твоите уста, както се казва, в божиите уши :)
И на мен ми се сториха приятни аспектите, но реших, че се самозалъгвам от желание да се получи.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4555
Re: Общи хорари
« Отговор #980 -: Октомври 20, 2023, 11:33:43 pm »
Лисана,имаш си натал,гледай и него,ако и там не ти стига кураж и най-хубавия хорар ще е само пожелателен..Била съм в такива моменти,правила съм хорар,добри перспективи,но съмнението в мен,емоционалната умора и липсата на смелост не са ме активирали за действие. Така че ,какво да ти кажа-нищо няма да загубиш,не е жизненоважно,но ще знаеш ,че си опитала.Многото премисляне спира,никога не се чувстваш достатъчно готов,но трябва да скочиш и правиш в движение.Правила съм го ,без да се чувствам уверена,защото знам,че ако не сега и след сто години пак ще се чувствам не достатъчно добра.Сменяла съм напълно прозвището си и истината е ,че дори при напредък страдам от синдрома на самозванеца.Поне ще умра с много умения и портфолио. ;DКъде съм по-посредствена,къде съм добра. ;) Развивам се.Направи го за удоволствие!

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 388
Re: Общи хорари
« Отговор #981 -: Октомври 21, 2023, 12:52:56 am »
Много ми е познато това за което говориш,но голяма степен се препокрива с моята история до сега. По принцип ми е трудно да се "събера" и концентрирам. Да продължа с малки, но сигурни крачки. А куражлията в картата ако е Марс...както и да е, ще се надъхвам само в положителна посока. Решено е  :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12606
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #982 -: Октомври 21, 2023, 12:27:49 pm »
Лисана, Луната е в ъглова, явно, че ти се скача много и то бързо, но е в Козирог, няма да е качествено скачането. Юпитер е в знак, където Луната екзалтира, или динамиката потвърждава колко си превъзбудена, но Юпитер в Козирог е в падение, не е плодоносен този тригон. За мен, "скачането"/ риска е неоправдан. Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7453
Re: Общи хорари
« Отговор #983 -: Октомври 21, 2023, 04:54:22 pm »
Лисана,в онлайн проект няма риск.Там не влагаш ,само можеш да спечелиш.
Да,направи го.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Общи хорари
« Отговор #984 -: Октомври 22, 2023, 12:54:07 pm »
Корея, Х. не търси усилено работа. Юпитер е в собствена терма, в 6-ти дом, рецепция с Луна Риби- възможности/ предложения  има, Х. не ги материализира, но въпреки това вратите си остават отворени. Между Слънце и Юпитер няма прием, но ги свързва Венера, която е в рецепция със Слънце у10 и се връща в градуса, в който е спряла. На 6.10. т.е утре, е подходящ ден да обмисли предложение, което е върнал.  Не знак " под скоро" какво си заложила, аз залагам на ъгловата Луна в рецепция с Юпитер- да.
 Броя Луната първо ще стигне до АСЦ, след 10 дни, дала съм 6.10 или Мц 14 дни-10.10. Не смея да броя до Слънце у 10, защото аспекта е опозиция, към 22.10. Тук не съм категорична, дали правилно броя единиците време.
Засега е приел предложение от 12.10., което е на най- висока позиция с най- добро заплащане и работа от вкъщи, на чужда компания е.
Непрекъснато излизат нови, а снощи е имало ново от инвеститор за собствена компания.
Та се оказахте прави за това, че не търси усилено, в момента , в който се е заел сериозно, се случват нещата.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 388
Re: Общи хорари
« Отговор #985 -: Октомври 22, 2023, 02:55:17 pm »
Благодаря, момичета. Пробвам и ще дам обратна връзка.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12606
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #986 -: Октомври 24, 2023, 10:26:21 am »
Корея, благодаря за обратната връзка. Значи, все пак, около 22.10 . е имало раздвижване по темата.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13609
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #987 -: Ноември 01, 2023, 01:17:44 pm »
Здравейте, въпросът ми е дали ще успея да си възстановя студентските права, минали са години от прекъсването ми, но по преценка на Декана е възможно да ми позволят.
Представена съм от Марс на трон в Скорпион, но в моя 12ти дом. Дали защото на никого не съм споделила и засега е само в моята глава. Луната У9 няма аспект с моя Управител, но предстои да съвпаднат в даден момент. Дотолкова са моите познания, моля споделете и вие какво виждате.
Луната управлява дома на висшето образование и е с последен нехармоничен аспект – квадрат с Плутон У1 в 3д. , за мен това е отг. Не
А 12д. е производен 4-ти от 9-ти, краят на въпросите по 9д., в случая висшето

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Общи хорари
« Отговор #988 -: Ноември 01, 2023, 07:45:33 pm »
Акрукс, благодаря и на теб!
Новият трудов договор ще подпиша на 14, няма как да избегна ретро Мерк.
Точно преди 13 години на днешна дата подписах договор пак там и едва издържах две години, но бях на друга позиция , сега ще работя с моята приятелка с един клас.
Не очаквам да е розово, но единодушно са ме избрали, значи са останали с добри впечатления от мен и работата ми.
Иначе приключих на старото място по взаимно съгласие, опитва се да ми прави номерца, като това да ме кара да изляза оставащите дни в отпуск, за да не подпиша споразумение за новите заплати, но имам толкова много добри хора около мен, които ме съветва и предупреждават какво да правя или не.
Тя има цел да оглави елитно пловдивско училище и няма да рискува да ѝ създам неприятности. Разбра, че не може да се гъбарка с мен .
Не съм в онова школо, за което питаш.
До дни ще подписвам нов трудов договор, сегашният не е одобрен от проверяващи от Инспектората .
Имам опция да избирам по кой член и мисля да предпочета безсрочен.
Отнася се и за другите новоназначени колеги, не само за мен.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13609
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #989 -: Ноември 02, 2023, 10:29:44 am »
Акрукс, благодаря и на теб!
Новият трудов договор ще подпиша на 14, няма как да избегна ретро Мерк.
Точно преди 13 години на днешна дата подписах договор пак там и едва издържах две години, но бях на друга позиция , сега ще работя с моята приятелка с един клас.
Не очаквам да е розово, но единодушно са ме избрали, значи са останали с добри впечатления от мен и работата ми.
До дни ще подписвам нов трудов договор, сегашният не е одобрен от проверяващи от Инспектората .
Имам опция да избирам по кой член и мисля да предпочета безсрочен.
Отнася се и за другите новоназначени колеги, не само за мен.
Благодаря за ОВ! И правилно си се ориентирала към безсрочен, пък каквото стане – важното на теб да ти е комфортно.