Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93615 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #300 -: Юли 12, 2022, 09:45:16 pm »
Рени,Юпитер е опозиция Луна упр.на 5ти дом...недоволство,вместо обратното.Възможно е ,причината да е в сх.аспект на Луната със Сатурн.
На Романтика извинения,че коментирам картата след приключване на въпроса.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Общи хорари
« Отговор #301 -: Юли 12, 2022, 11:25:38 pm »
Така е, Сафо. Обърква ме така да кажа "пълнежа" на хорара, който стои зад моя въпрос. Тоест този разговор дали ще има смисъл, дали е желан, дали ще постигна нещо въобще. Защото се надявам да има смисъл, но ако е просто "как си, добре съм" не, мерси...
Искам да положа усилия, ако си струва.
Например най - близката ми приятелка ме блокира без причина и обяснение, мъжа й също. Без нищо да е ставало. Там не желая и да се пробвам, това е подигравка с годините приятелство, които имахме. Но случая с този хорар е друг и съм на кантар..
Не разбирам как се полагат усилия за човек, който крие от другите, че има отношения с теб.
Освен ако не е някоя извънбрачна връзка или забранена любов.
Мисля, че сама си си отговорила на въпроса и знаеш прекрасно какво те очаква с този човек,освен ако не стане чудо някакво.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #302 -: Юли 13, 2022, 11:08:01 am »
Рени,Юпитер е опозиция Луна упр.на 5ти дом...недоволство,вместо обратното.Възможно е ,причината да е в сх.аспект на Луната със Сатурн.
На Романтика извинения,че коментирам картата след приключване на въпроса.

Сафо, аспектите на Юпитер, когато е силен, както в момента, не носят негативни прояви.
Виж всеки аспект на Сатурн, даже и силно поставен, винаги носят и нещо негативно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #303 -: Юли 13, 2022, 02:52:48 pm »
Днес много се афектирах след нещо, което разбрах. Смених 6 цвята и по овенски цялата кръв ми е в главата, черно ми е пред очите. За мен този хорар е катастрофално зле, но моля да каже и някой друг.

Въпросът е: до 3 месеца ще си намеря ли нова по-добре платена работа?

Не е проблем да започна друга работа, проблемът е да има по-добри условия от сегашната - това е много важна част от въпроса.


Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #304 -: Юли 13, 2022, 05:23:06 pm »

Въпросът е: до 3 месеца ще си намеря ли нова по-добре платена работа?

Не е проблем да започна друга работа, проблемът е да има по-добри условия от сегашната - това е много важна част от въпроса.
Няма да започнеш нова работа, успокой се.

пп Нямаше ли отделна тема за хорари за работа? ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #305 -: Юли 13, 2022, 07:36:26 pm »
Днес много се афектирах след нещо, което разбрах. Смених 6 цвята и по овенски цялата кръв ми е в главата, черно ми е пред очите. За мен този хорар е катастрофално зле, но моля да каже и някой друг.

Въпросът е: до 3 месеца ще си намеря ли нова по-добре платена работа?

Не е проблем да започна друга работа, проблемът е да има по-добри условия от сегашната - това е много важна част от въпроса.
Нова работа със сигурност можеш да намериш,но по-добри условия на по-късен етап.До три месеца-Не.Меркурий изгорен,а той е упр.на 2ри дом на новата работа.Интересно ,че градуса на МЦ ще направи аспект със Слънце след 3 ед.време/дни,седмици,месеца.Луната е в опозиция Слънце/Меркурий.Няма да ти харесат условията,ако намериш /търсиш в тези 3 месеца.Мисля,ще има разместване/промяна в настоящата ти работа.След 2ед.време/дни,седмици,месеца,може би шефа/ръководство ще се смени.
« Последна редакция: Юли 14, 2022, 07:53:27 am от Сафо »

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Общи хорари
« Отговор #306 -: Юли 14, 2022, 10:43:42 am »
Здравейте, моля за мнение по този хорар. Въпроса е " Ще я приемат ли на второ класиране в ТБГ".  Става въпрос за дъщеря ми, която е приета след 7 кл. в много добро училище с профил интериорен дизайн и с италиански, но иска в търговско банковата гимназия. Мисля, че правим грешка, но тя настоява заради нейни приятели иска да е там. Днес отидох да подам документи за второ класиране за ТБГ. Тя има висок бал, може да не се класира единствено , ако няма свободни места.
Луната е без курс означава ли това, че ще си остане в училището ,което са я приели на 1-во класиране. Тя има в картата си Нептун в съвпад със СЗ на АЦ и мисля, че изкуството ще отработва позитивно този Нептун, а и я бива в това.
« Последна редакция: Юли 14, 2022, 11:03:02 am от Kleo »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Общи хорари
« Отговор #307 -: Юли 14, 2022, 12:55:05 pm »
Романтика, ще разгледам твоята приятелка по 11дом.Скорпион е на к11, Марс в овен, нейн 6ти дом, дом на радост за Марс. Марс не е аспектиран от нито една планета, вероятно, жената няма възможност да комуникира, или липсва мотивация. Може да е на болнично лечение, работа, или здравословно състояние да са пречка. Луната има сх. аспекти, ще разбереш какво се случва,но е възможно от трето лице, не лично от нея.
На въпросът ти, отговорът ми е - Жената не е добре здравословно, няма да се обади.
Романтика, Д. е много вероятно да приеме от теб помощ/подкрепа- ти си в знак, където Марс има достойнства, т.е. приема Юпитер, ти. Така че, ще има обаждане.
Сънят ти може да е верен - Меркурий У1 е извършил квадрат със Сатурн У8 за нея.
Слънцето У3 на АС, но откъм 12д., неин У1 в 12д. - изолирана е и с ограничена комуникация. До месец няма да се обади.

Вчера измина точно месец, откакто пуснах хорара и давам ОВ, макар и леко объркано да звучи...

Преди около 15 дни получих много кратък имейл от нея. Пише ми, че била много заета в работата, работила и през уикендите. Отделно е имала здравословен казус, към който била насочила вниманието си. Пишеше, че ще се обади на следващия ден, но до ден днешен нямам обаждане. Между другото, не съм сигурна дали е писан от нея или съпругът ѝ.
Моето усещане е, че има нещо, което крие. Но всеки си има свой личен живот. Надявам се да е добре. В бъдеще, ако разбера нещо допълнително ще пиша.

Благодаря ви за точната познаваемост отново!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #308 -: Юли 14, 2022, 03:54:37 pm »
Здравейте. Да дам Ов за хорара от миналата страница дали Х ще иска да говори с мен. Писах му, отговори ми и започна да пита как съм, какво става с мен, говорихме лични неща, похвали се, оплака се.. Абе от всичко по малко. Не мога да кажа кой от вас беше най - прав, защото не знам дали наистина се интересува или е от любезност. Доколкото го познавам не е само от възпитание, а се интересува, но това е мое мнение. Иначе имаше инициатива да пита, да говорим, тук всички бяхте прави. А дали разговорът ще доведе до някаква комуникация вбъдеще не знам, дано. Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #309 -: Юли 14, 2022, 10:14:06 pm »
Здравейте, моля за мнение по този хорар. Въпроса е " Ще я приемат ли на второ класиране в ТБГ".  Става въпрос за дъщеря ми, която е приета след 7 кл. в много добро училище с профил интериорен дизайн и с италиански, но иска в търговско банковата гимназия. Мисля, че правим грешка, но тя настоява заради нейни приятели иска да е там. Днес отидох да подам документи за второ класиране за ТБГ. Тя има висок бал, може да не се класира единствено , ако няма свободни места.
Луната е без курс означава ли това, че ще си остане в училището ,което са я приели на 1-во класиране. Тя има в картата си Нептун в съвпад със СЗ на АЦ и мисля, че изкуството ще отработва позитивно този Нептун, а и я бива в това.
Kleo,Разглеждам дъщеря ти по 5ти дом.Представена е от Сатурн ,но вече разходящ тригон Венера.Луна е в нейн 1ви дом.Сатурн е силен ,на трон.Мисля,има шанс,заради силната планета в аспект с Венера .Пробвайте,ако има и трето класиране.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Общи хорари
« Отговор #310 -: Юли 15, 2022, 09:09:05 am »
Здравейте, моля за мнение по този хорар. Въпроса е " Ще я приемат ли на второ класиране в ТБГ".  Става въпрос за дъщеря ми, която е приета след 7 кл. в много добро училище с профил интериорен дизайн и с италиански, но иска в търговско банковата гимназия. Мисля, че правим грешка, но тя настоява заради нейни приятели иска да е там. Днес отидох да подам документи за второ класиране за ТБГ. Тя има висок бал, може да не се класира единствено , ако няма свободни места.
Луната е без курс означава ли това, че ще си остане в училището ,което са я приели на 1-во класиране. Тя има в картата си Нептун в съвпад със СЗ на АЦ и мисля, че изкуството ще отработва позитивно този Нептун, а и я бива в това.
Kleo,Разглеждам дъщеря ти по 5ти дом.Представена е от Сатурн ,но вече разходящ тригон Венера.Луна е в нейн 1ви дом.Сатурн е силен ,на трон.Мисля,има шанс,заради силната планета в аспект с Венера .Пробвайте,ако има и трето класиране.
Благодаря ти Сафо, да ако има свободни места ще я приемат на второ, но аз по-скоро искам да си остане в училището, където вече е приета на 1-во класиране струва ми се по-подходящо за нея. Но типично за тази възраст , тя се води по акъла на приятелите си, които са приети в търговско банковата и затова пожела второ класиране с надеждата да я приемат там и има реален шанс, ако има свободни места. Каквото стане и двете училища са добри , интересно ми беше да пусна хорар , защото скоро ще стане ясен отговора на въпроса .

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Общи хорари
« Отговор #311 -: Юли 15, 2022, 06:50:48 pm »
Вчера и днес са ми направо тройно критични дни.
Вчера звъннах на дежурните колеги да проверя как стоят нещата в училище, понеже имам цяла следваща седмица дежурство , научих за отписани ученици и то не един и двама. Днес отново има такива и то все хубави деца, отличници.
На всичкото отгоре ще има конкурс за нов шеф и не се знае сегашната ще се пребори ли.
Чух се с няколко колеги, всички са като попарени от неочаквания развой. Отделно подехме две инициативи , които уж бяха за добро, но се оказаха с обратен ефект.
Въпросът ми е- Предстои ли закриване/ край на училището? Няма кой да го затвори, сами ще се закрием при липса на средства .
Ето как ме мъчи тр. Плутон по ос 2/8.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #312 -: Юли 15, 2022, 09:25:36 pm »
Корея,сериозно изглежда положението,да,но има шанс.Луната във 2дом съвпад сходящ с у2 Сатурн,куинкунс с изгорен Меркурий естествен сигн. на училище и младежи,както и със Слънце.Ще има ограничаване на държавната субсидия и преразглеждане на разпределянето на бюджета.Обаче Юпитер У3 ,а и твой У1   на трон по дом,неаспектиран,а Венера У10 и твой У6 е в 7 дом тригон разходящ ретро Сатурн и предстоящ тригон с Луната .Ще има нов договор,възможно е форма на изцяло онлайн обучение примерно..Не знам как да го изразя,но запазване на традициите в нова форма.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #313 -: Юли 16, 2022, 03:40:08 am »

Въпросът ми е- Предстои ли закриване/ край на училището? Няма кой да го затвори, сами ще се закрием при липса на средства .

Училището няма да закрият, въпреки неяснотите около и в него – гледам го по 3д, а парите на училището по негов 2-ри или 4-ти за питащата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #314 -: Юли 16, 2022, 08:29:16 am »
Корея, мисля, че ще има смяна, по-точно-край на училището като сграда, възможно е прехвърляне на паралелки/класове в друго училище/сграда. Изглежда някак занемарено от финансова гледна точка, или неправилно харчени пари от ръководството. Сх. аспект на Луната със Сатурн и Венера дава положителен отговор. Малко, или малобройни паралелки с разходи за отопление и заплати примерно е неуместен харч. За мен отговорът е Да. Разглеждам училището по 7ми дом, а края по 10.Също така Сатурн, който е ест. сигнификатор на сгради, Луната е сх. съвпад.