Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97701 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #315 -: Юли 16, 2022, 09:05:03 am »
Моето мнение е, че училището няма да бъде закрито, ще бъдат привлечени мижави средства, колкото да бутате, ти оставаш там. Засега няма просперитет.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #316 -: Юли 16, 2022, 06:37:50 pm »
Аз разглеждам училището по 6-ти като работно място. И ми изглежда сякаш ще бъде затворено, защото Меркурий е изгорен и в сх. съвпад със Слънцето (вмъкнат в 3-ти за 6-ти дом). А и последният аспект на Луната е тригон Венера У12. Не знам дали ми е правилна логиката.

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Общи хорари
« Отговор #317 -: Юли 16, 2022, 07:59:03 pm »
Здравейте,
Тресе ме предстартова треска. Подадох документи за магистратура. На 22 юли съм на приемен изпит/тест. Ще взема ли изпита? Ще ме приемат ли? Важна ми е - свързана е с бъдещата ми работа.
Ще съм благодарна, ако имате възможност за коментар!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #318 -: Юли 16, 2022, 08:31:38 pm »
Всичко ще е много точно.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #319 -: Юли 17, 2022, 11:58:00 am »
Благодаря на всички , които са се включили по моя казус, на мен също ми беше трудно как и къде да гледам за развой.
Финансово е ясно, че ще сме в колапс, паднали сме под необходимия минимум за ученици, а от утре очаквам още изненади.
Предполагам, че и тази година ще избутаме някак , без увеличение на заплатите и вероятно с доста ограничения . А така добре тръгна всичко като дойде нов шеф, тя умее да си прави сметката , но като имаше деца, имаше и пари, сега няма как да правиш сметки.
По всяка вероятност ще остана до последно, преди години имах подобен случай с втората ми месторабота и много съжалих, че си тръгнах предсрочно. Размерът на заплатата никога не ми е бил приоритет, на първо място е спокойствието и разбирателството сред колегите.
Ще дам обратна връзка при повече яснота!
« Последна редакция: Юли 17, 2022, 12:00:12 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #320 -: Юли 18, 2022, 04:15:09 pm »
Здравейте,
Тресе ме предстартова треска. Подадох документи за магистратура. На 22 юли съм на приемен изпит/тест. Ще взема ли изпита? Ще ме приемат ли? Важна ми е - свързана е с бъдещата ми работа.
Ще съм благодарна, ако имате възможност за коментар!
За изпита – Да, ще те приемат и ще завършиш успешно.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Общи хорари
« Отговор #321 -: Юли 20, 2022, 10:48:49 am »
Здравейте, моля за мнение по този хорар. Въпроса е " Ще я приемат ли на второ класиране в ТБГ".  Става въпрос за дъщеря ми, която е приета след 7 кл. в много добро училище с профил интериорен дизайн и с италиански, но иска в търговско банковата гимназия. Мисля, че правим грешка, но тя настоява заради нейни приятели иска да е там. Днес отидох да подам документи за второ класиране за ТБГ. Тя има висок бал, може да не се класира единствено , ако няма свободни места.
Луната е без курс означава ли това, че ще си остане в училището ,което са я приели на 1-во класиране. Тя има в картата си Нептун в съвпад със СЗ на АЦ и мисля, че изкуството ще отработва позитивно този Нептун, а и я бива в това.
Да дам обратна връзка по този хорар. Приеха я в ТБГ на второ класиране в паралелка " Електронна търговия", все си мисля, че щеше повече да и хареса гимназията по дизайн, но това беше нейно решение. Този хорар ме обърква много, луната без курс сама по себе си не показва ли , че няма да има промяна т.е. в нейния случай че ще остане там където е била? Кое в този хорар показва промяна и един вид изкачване нагоре?

Благодаря!
« Последна редакция: Юли 20, 2022, 04:56:04 pm от Kleo »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #322 -: Юли 20, 2022, 11:21:29 am »
Здравейте, моля за мнение по този хорар. Въпроса е " Ще я приемат ли на второ класиране в ТБГ".  Става въпрос за дъщеря ми, която е приета след 7 кл. в много добро училище с профил интериорен дизайн и с италиански, но иска в търговско банковата гимназия. Мисля, че правим грешка, но тя настоява заради нейни приятели иска да е там. Днес отидох да подам документи за второ класиране за ТБГ. Тя има висок бал, може да не се класира единствено , ако няма свободни места.
Луната е без курс означава ли това, че ще си остане в училището ,което са я приели на 1-во класиране. Тя има в картата си Нептун в съвпад със СЗ на АЦ и мисля, че изкуството ще отработва позитивно този Нептун, а и я бива в това.
Kleo,Разглеждам дъщеря ти по 5ти дом.Представена е от Сатурн ,но вече разходящ тригон Венера.Луна е в нейн 1ви дом.Сатурн е силен ,на трон.Мисля,има шанс,заради силната планета в аспект с Венера .Пробвайте,ако има и трето класиране.
силен Сатурн, Луна в 1ви,Слънце/меркурий в неин 7ми.Промяна заради ъглови планети гледано от твой 5ти дом. Венера в нейн 6ти дом, или 4ти от 3ти - крайното развитие на въпроса е в хармоничен аспект със Сатурн. Ти задаваш въпрос, Луната е твой ко сигнификатор и е в дома на дъщеря ти. Нейните сигнификатори са други.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Общи хорари
« Отговор #323 -: Юли 20, 2022, 04:58:29 pm »
Здравейте, моля за мнение по този хорар. Въпроса е " Ще я приемат ли на второ класиране в ТБГ".  Става въпрос за дъщеря ми, която е приета след 7 кл. в много добро училище с профил интериорен дизайн и с италиански, но иска в търговско банковата гимназия. Мисля, че правим грешка, но тя настоява заради нейни приятели иска да е там. Днес отидох да подам документи за второ класиране за ТБГ. Тя има висок бал, може да не се класира единствено , ако няма свободни места.
Луната е без курс означава ли това, че ще си остане в училището ,което са я приели на 1-во класиране. Тя има в картата си Нептун в съвпад със СЗ на АЦ и мисля, че изкуството ще отработва позитивно този Нептун, а и я бива в това.
Kleo,Разглеждам дъщеря ти по 5ти дом.Представена е от Сатурн ,но вече разходящ тригон Венера.Луна е в нейн 1ви дом.Сатурн е силен ,на трон.Мисля,има шанс,заради силната планета в аспект с Венера .Пробвайте,ако има и трето класиране.
силен Сатурн, Луна в 1ви,Слънце/меркурий в неин 7ми.Промяна заради ъглови планети гледано от твой 5ти дом. Венера в нейн 6ти дом, или 4ти от 3ти - крайното развитие на въпроса е в хармоничен аспект със Сатурн. Ти задаваш въпрос, Луната е твой ко сигнификатор и е в дома на дъщеря ти. Нейните сигнификатори са други.


Благодаря, Сафо :-*

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #324 -: Юли 20, 2022, 09:02:48 pm »
Вчера и днес положението е плачевно, вече сме минус два класа деца като бройка. Никой няма обяснение за това, което се случва. Всички сме много притеснени- и младите, и тези пред пенсия, и ние средното положение.
Писах, че в съседно училище ще търсят учители. Имам шанс, жената на шефа ми е бивша колежка.
Ще започна ли работа другаде от септември?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #325 -: Юли 20, 2022, 10:49:34 pm »
Корея,ами ретрограден Сатурн в първи нали се смята,че не е ок.за питащия и нещата не завършват добре за него.Но то във вече известната ситуаця ,няма как да са ок..Няма да останеш без работа,промяната няма да е коренна ,нещо като да отидете с останалите деца в близко у-ще или същите да ги учиш под др.форма на обучение.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #326 -: Юли 21, 2022, 03:37:07 am »
Вчера и днес положението е плачевно, вече сме минус два класа деца като бройка.
Писах, че в съседно училище ще търсят учители. Имам шанс, жената на шефа ми е бивша колежка.
Ще започна ли работа другаде от септември?
имаш шанс за нова работа – Луната ще извърши пренос на светлина между Юпитер У11 и Сатурн У1

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #327 -: Юли 25, 2022, 06:00:52 am »
Сега. Пускам аз един хорар, макар да е ясно, че е твърде абстрактен, но го правя в момент на вътрешен потрес.
Та, моят град е една малка Корея по модела дпс-герб, макар да е далеч от етническите райони. Пълно овладяване от група хора, само свои, аплодисменти, лайкчета и поклони. Безумията роят. Всеки опит на нов, чужд човек да влезе и пробва батака, се убива в зародиш. Гласове липсват или са съмнителни и аз нямам надежда за промяна.
Въпросът е: Кога Г. (градът) се освободи? Кога ще има промяна на модела?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Общи хорари
« Отговор #328 -: Юли 25, 2022, 10:11:32 am »
Люба, първо трябва да се определят сигнификаторите на Г(градът),което към момента за мен е трудно.
Но, разсъждавам така:Асц е в последни градуси на знак рак, тоест, ти се интересуваш наистина от родното място-рак, кардинален знак. Луната е твой сигнификатор и е в знак близнаци, 11дом.,дом на надеждите и мечтите. Луната е в хармоничен аспект със Сатурн, упр. на 7ми дом. Направи ми впечатление, че Луната е в антисия с Венера упр. на 4ти дом, домът, населеното място, къща, родител. Вероятно ти знаеш нещо, относно градът,или имаш някакво специално отношение към управлението.
Упр. На 4ти дом е Венера в рак, квадрат Юпитер. Упр. на 7ми дом е Сатурн, който е 4ти от 4ти,или крайното развитие на въпроса. Сатурн е в 8ми дом, ретрограден и във фиксиран знак. Марс е в ъглов дом,няма достойнства по знак, но хвърля аспект квадрат към слънце и Меркурий, сходящ. Според мен след 1ед.време,ще има напън нещо да се случи, но обрат тотален в близко бъдеще не виждам, заради началните градуси на Венера и ретро Сатурн във водолей. 7/8години, заради градусите на Сатурн и луна, след толкова ед. време, ще са в други знаци.
« Последна редакция: Юли 25, 2022, 10:13:45 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #329 -: Юли 25, 2022, 10:42:35 am »
Люба, между Луна и Сатурн има 1 * за точен аспект, значи в рамките на 1 г, защото Луната е в променлив знак, Сатурн във фиксиран, и двамата са във фиксирани домове. Сатурн задържа,  но, понеже  е ретро, вероятно, при преминаването в същия градус, но вече директен, през  месец януари, градът Х. ще размърда статуквото.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“