Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97531 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #360 -: Юли 31, 2022, 02:02:24 pm »
И аз благодаря на всички за моята карта

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #361 -: Август 02, 2022, 09:53:11 am »
"Ще успее ли да направи ремонт новия шеф ?"
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #362 -: Август 02, 2022, 10:10:50 am »
Да,шефа го разглеждам по 10 дом.Меркурий е на Плеяди в 10 дом за шефа.Марс упр.на 4ти дом е ъглов-в 7ми на шефа.Венера упр.на 2рият му дом е съвпад Юпитер в 7ми.Меркурий ще стане ретрогр.скоро и ще се върне назад в аспект с планетите в риби.Ще получи подкрепа,финансиране.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #363 -: Август 02, 2022, 11:05:52 am »
А, това че, Луната е без курс ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #364 -: Август 02, 2022, 12:27:05 pm »
А, това че, Луната е без курс ?
Луната е ко-сигнификатор на питащия,не на шефа.
« Последна редакция: Август 02, 2022, 12:36:46 pm от Сафо »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #365 -: Август 02, 2022, 01:37:56 pm »
Привет отново. Днес засякох бившия ми и вместо както обикновено да ме пидмине, се втренчи в мен, качи се в колата и като тръгна ми нааправи път да мина. Стана ми странно и се за питах дали въобще ме позна, че съм аз.  :D и понеже тези дни съм по-свободна и чета уж за хорарна астрология, пак ще пусна картата и моите разсъждения, но проблемът е, че не знам кой дом да гледам на въпроса Позна ли ме?
Гледах 3д,с оглед на това, че се засякохме. Асц Венера попада в негов 3д,което вероятно показва, че беше точно пред дома му. Между нашите сигнификатори има секстил, което сигурно показва, че взаимно сме се видели. Оттам нататък не знам какво да гледам. Меркурий (негов У3) квадрат Марс (той) - не му е станало приятно?! И луната в 12д какво ще рече, опозиция негов У3 Юпитер?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #366 -: Август 02, 2022, 01:58:25 pm »
"Ще успее ли да направи ремонт новия шеф ?"
Рени, каква е тази карта от април с транзити от 12 юни? Проверяваш ни с твоята бургаска приятелка дали познаваме ли?  ;D

Луната е в курс, предстои да извърши квадрат с У1 в 3д. на питащата, няма да ѝ хареса чутото/прочетеното  :)
Шефа бих го гледала по 7д., като назован по име, но е нужно да се уточни какво ремонтира – дома си ли, работното място – офис или друго работно помещение, детайлите са от значение за точен отговор!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #367 -: Август 02, 2022, 02:04:08 pm »
Привет отново. Днес засякох бившия ми и вместо както обикновено да ме пидмине, се втренчи в мен, качи се в колата и като тръгна ми нааправи път да мина. Стана ми странно и се за питах дали въобще ме позна, че съм аз.  :D и понеже тези дни съм по-свободна и чета уж за хорарна астрология, пак ще пусна картата и моите разсъждения, но проблемът е, че не знам кой дом да гледам на въпроса Позна ли ме?
Понеже питаш за отминало събитие, то се гледат разходящите (отминалите) аспекти на Луната в рамките на знака, а такива няма! АС е на изгорял път , видимо си затруднена, но щом имаш свободно време за четене, прегледай и заключената тема с Общи хорари, има какво да се научи там, особено от случаите, при които има обратна връзка. Успех!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #368 -: Август 02, 2022, 02:31:12 pm »
Благодаря, ще я погледна темата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #369 -: Август 02, 2022, 02:32:31 pm »
Акрукс,  "познавачите" периодично трябва да се проверяват.  ;)

По хорара- офисът/работното място на кверента.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #370 -: Август 02, 2022, 02:57:08 pm »
Акрукс,  "познавачите" периодично трябва да се проверяват. 

По хорара- офисът/работното място на кверента.
Рени, не че се имам за познавач, но сметка може да ми държат само тези, които ми пълнят сметката. Толкова за проверките  :)

По "твоята" карта Меркурий сменя знака в рамките на хорара, т.е. докато Луната е в знака, където се намира при задаване на въпроса. Меркурий управлява финансите на назования по 7д. , а ремонт се прави с пари.
Шефа, гледан по 10д на питащата, също се управлява от Меркурий, та новият ѝ шеф, който е започнал ремонта, може да е сменен с по-нов, с някой по-млад интелектуалец  :)

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Общи хорари
« Отговор #371 -: Август 02, 2022, 04:53:05 pm »
Не мога да намеря паспорта си, а ми е много спешно. Вдругиден пътувам... Някакви идеи? Благодаря на отзовалите се

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #372 -: Август 02, 2022, 06:14:05 pm »
Акрукс, аз не разбрах, какъв е твоят отговор :" Да, ще направи ремонта" или "Не, няма ." ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #373 -: Август 02, 2022, 06:49:13 pm »
Аз мисля, че към момента няма ремонт, дори не мисля, че е имал намерение, финансовите резултати са приоритет. А дали някога изобщо в живота ще успее,...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #374 -: Август 03, 2022, 01:09:45 am »
Акрукс, аз не разбрах, какъв е твоят отговор :" Да, ще направи ремонта" или "Не, няма ." ?
Нека се придържаме към въпроса "Ще успее ли да направи ремонт новия шеф"
Да, ще успее да направи козметичен ремонт, като по Венера в Риби  :)
Сигурно е приключил юни, затова пускаш картата с въпроса.