Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97695 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #420 -: Август 22, 2022, 04:45:13 pm »
Здравейте!

Един въпрос от мен, всъщност те са два. Но така ми дойдоха и така ги записах. Назовала съм го по име. На мен ми е познат/ приятел, пряко не ме засяга. По-скоро съм любопитна, защото животът му е пълна мистерия!

Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #421 -: Август 22, 2022, 06:01:10 pm »
Според мен живее сам,няма партньор постоянен,само срещи,или комуникации.Меркурий в дева се чувства чудесно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #422 -: Август 22, 2022, 06:44:33 pm »
Вече, Да, сам живее.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #423 -: Август 23, 2022, 10:54:29 am »
Излъгала ли ме е Йозлем Кюлджева за състоянието на майка ми на 16 август 2022, денят, когато искаха да я изпишат?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #424 -: Август 23, 2022, 11:19:44 am »
Весо,  не знам докъде ще те отведе всичко това,  но предполагам,  че е част от траура ти и имаш нужда.
Надявам се,  че разбираш, че каквито и да е отговори тук не са меродавни в реала и не е добре да се оповаваш на тях про вземане на решения,  позиция или философия.

Да,  считам,  че те е излъгала. Този тронов Меркурий неин у3 в 12 идва от опозиция с Нептун. Ти си поставен в неин 4 дом и по 2та сигнификатора. Разкарала те е, не й е било до теб,  замела те е под килима,  гледсла е да й се махнеш от глсвата. Мисля,  че този хирон на асц й не е случаен и е показател за някаква вина. Мисля,  че тя я е осъзнала за себе си. Може и да е изпитала дребно угризение.
Позицията й е войнствена,  лаладжийска,  конфликт с думи. "Факти".

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #425 -: Август 23, 2022, 11:42:04 am »
Веселин, по хорара, разглеждам лекаря по 7ми дом. Сега Марс е в знак близнаци, интересите са променени. За минало време, разглеждам Марс в телец, където Луната екзалтира, а Венера е на трон. Марс е бил в квадрат със Сатурн, мисля, че Й се е интересувала от други неща, не е обърнала достатъчно внимание на майка ти, или е останала с впечатление, че преиграва. Изследванията са били наред и тя се е доверила на фактите. Не е умишлено според мен, по-скоро, непрофесионализъм, без отговорност, неглижиране, не заинтересованост. Марс е в заточение в телец, където е бил преди, минало време. Отскоро, Марс направи ингрес в близнаци, забавя движение.Ще има някакво преразглеждане на документи, комуникации и т. н.
Ти си представен от Венера, която не е добре поставена в знак лъв. Не е време да предприемаш нищо. Трябва да изчакаш.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #426 -: Август 23, 2022, 01:00:32 pm »
Първо реших,че трябва по 9 дом да разглеждаме,като лекар специалист.Но сега ,като пуснах гугъл сърч,виждам,че до преди две години е била студентка по медицина,а сега лекуващ лекар..А те специализират дълги години,покрай ковида май летящ старт е получила..Та ако е същото лице,липсата на опит може да я е подвела, придържайки се само по изследванията.Дори не знам как да я гледам ,като лекуващ лекар..който е лекар още само по диплома.Не е излъгала,а е от некомпетентност и практика.Дано занапред в практиката си се поучи ,да не допуска неглижиране.Меркурий е в ретро сянка,мисля ,че ще има вътрешно разследване,скрито от теб,но ще я амнестират,заради нужда от свежи кадри.Последните две години промениха погледа върху смъртта ,особено при по- възрастни пациенти..

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #427 -: Август 23, 2022, 01:21:06 pm »
Дори да я "амнестират", ще се постарая много хора да разберат за нейната некомпетентност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #428 -: Август 23, 2022, 01:30:17 pm »
Веско, тази жена и споделянето на името ѝ с обвинения без доказателства може да те осъди за клевета.
Първо проучи реда, по който става нормално всичко.
Такива ще са ни лекарите , учителите, управниците занапред. Защо, всички знаем .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #429 -: Август 23, 2022, 01:50:20 pm »
Последните две години промениха погледа върху смъртта ,особено при по- възрастни пациенти..

Това е от много години. Не е само от последните две. Просто сега беше по-ясно видимо.
Видят ли човек над 65 г. автоматично го отписват.
Липсата на знание е масова, дори завършващи лекари не могат да четат едно ЕКГ!
И друго, защо например никой лекар не казва, че след тази възраст дозата на медикаментите, които хората приемат трябва да е редуцирана, тъй като организмът проявява по-висока чувствителност и реактивност?! А масово хората си продължават терапията, на която са били и на 50 г.?!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #430 -: Август 23, 2022, 01:54:27 pm »
Веско, тази жена и споделянето на името ѝ с обвинения без доказателства може да те осъди за клевета.
Първо проучи реда, по който става нормално всичко.
Такива ще са ни лекарите , учителите, управниците занапред. Защо, всички знаем .
Ами тогава ще трябва друга стратегия явно. Не съм съгласен обаче това да продължава и занапред и да има други, които да пострадат

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #431 -: Август 23, 2022, 01:59:44 pm »
Те се опитаха да ме изкарат и в частност въпросната докторка, че аз имам вина за случилото се с майка ми, защото когато искаха да я изпишат, аз им казах, че в такова състояние не е редно да си идва в къщи, защото беше като жив труп и отдалече си личеше, че не и е давана никаква храна от дълго време и не само това. А те се опитаха да ми кажат, че ако нещо се случи с нея, вината ще е моя, защото трябва да се полагат грижи ,а аз в случая явно отказвам да и дам такива. Дори си опитах с такси да я закарам в къщи, а таксиметровата шофьорка, беше моя бивша колежка, още като тръгнахме да качваме майка ми в колата, тя, както и други хора, станали свидетели, казаха че жената няма как да бъде откарана в къщи, защото далече си личи, че трябва да и бъде оказана спешна медицинска помощ.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #432 -: Август 23, 2022, 07:38:38 pm »
Веселин, моите искрени съболезнования за майка ти! За съжаление нищо не може да се промени, но ти пожелавам по- скоро да намериш мир в душата си!

Прикачвам хорар за това къде е котката ми, понеже вчера докато съм се прибирала, се е шмугнала през вратата навън без да разбера. Чак няколко часа по- късно видях, че я няма. Днес разбрах, че един съсед я е видял до стълбищата между етажите и понеже решил, че е улична, я е изкарал навън от входа. Имала е объркан вид по думите му.
Не знам дали може да се разбере от този хорар дали ще я намеря или важи само за въпроса. Гледам я по 6 дом. Разходящият тригон на нашите У1 предполагам е изчезването й. Венера е в неин 3-ти във фиксиран знак, близо до куспидата на 4-ти дом - сигурно е скрита около входа някъде. Не знам дали да гледам неин и мой 4-ти дом поотделно, все пак нашият дом е един. Иначе неин У4 тъкмо е сменил знак, т.е. прясната случка. Предстои куинконс на неин и мой У4 - дали ще я намеря?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #433 -: Август 23, 2022, 09:55:52 pm »
Котето наистина изглежда близо до дома,не знам как да оприличим мястото според Лъв.На детска площадка до дома,ако имате..Меркурий,освен Венера,също е естествен сигнификатор на котето,който е в ретро сянка ,скоро ще стане ретрограден и ще се върне в 4ти ,котето няма да се отдалечи от дома.4дом е  ъглов,видим дом и изгубеното се намира по-лесно.Не ги разбирам моментите с определяне на времето,но котето ще го намерите,дори мисля че е добре,все пак Меркурий е на трон.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Общи хорари
« Отговор #434 -: Август 23, 2022, 10:14:19 pm »
Съдбата ме събра с трима непознати мъже по проект,  който от майтап започва да набира скорост и може скоро да замре навеки или да се превърне в сериозен бизнес стартъп, в който "инвестиционните ангели"  да ни замерят с пачки оттук до Луната и на връщане на зиг-заг. Пурва фаза е изненадващо спечелена. Теорията на късмета дава шансове и за нататък. Нещата могат да бъдат реалистични и постижими.
Мен не ме вълнува самият проект,  харесва ми да мечтая,  разгръщам,  фантазирам и научавам. Нещо ново,  нетипично,  различно и случайно.

Обаче сме 4-ма напълно непознати, някакво провидение ни комплектова,  имената си научаваме,  да не говорим за друго.
Мен ме вълнува,  както се вижда,  справедливостта в орталъка,  разпределянето на порциите,  лакомията,  изритването, изклащането, договорките и уговорките,  мъжката дума.
До колко сме равни? Проектът майка или мащеха е? Като другари падаме в боя или мародерите са в храстите?

Много въпроси. И пръстите на ръката не са равни,  но се надявам,  че ми хващате мисълта.