Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 96518 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Общи хорари
« Отговор #495 -: Септември 23, 2022, 09:49:39 pm »
Корея, благодаря за обратната връзка. Хубаво е, че пари има, работа има, деца има или ако не, ще направим!

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Общи хорари
« Отговор #496 -: Септември 24, 2022, 05:25:01 pm »
Според мен ще го намерят Дианчо  :) скоро,той си е там не е тръгвал някъде,на видно място си е,ама не го виждат.Ще се покоже.Работата и домашните любимци все са по 6 дом -Луната,отделно единият съуправител на 6 дом Слънцето ще направи съвпад с ретро Меркурий-ест.сигниф. на дом.любимци.



Благодаря Ребека! За сега котаракът е в неизвестност, вече 12 дни. Чакаме да се прибере. Дано си права!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Общи хорари
« Отговор #497 -: Септември 24, 2022, 08:46:25 pm »
Дано се върне,щото съм се хванала за мъничка сламка тръстика сред блатна местност.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #498 -: Септември 25, 2022, 05:24:30 pm »
Здравейте!
Преди няколко седмици си смених работното място и от тогава се чувствам ужасно и не зная дали ще се задържа.Това много ме притеснява ,защото ще остана без работа,а тук не зная дали ще издържа дълго.Появиха ми се здравословни проблеми ,а не става да пускам болничен от първите седмици.Зададох въпрос,дали ще остана на тази работа.Ще се радвам някой да се включи с мнение.На Луната и предстои само съвпад с Меркурий-У на 10 дом и тригон с Плутон ,но него не го броя.Моят У не е добре поставен.Има ли светлина в тунела.........

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Общи хорари
« Отговор #499 -: Септември 25, 2022, 08:15:20 pm »
Топката е при теб. Дяволът не е черен, ти така го възприемаш. Виж да си смениш нагласата, за да не останеш вкъщи.
По правило началото е критично и човек се пита защо ли му трябваше. Ако по натал си по-неадаптивна, кризата е по-голяма.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #500 -: Септември 25, 2022, 08:29:38 pm »
Топката е при теб. Дяволът не е черен, ти така го възприемаш. Виж да си смениш нагласата, за да не останеш вкъщи.
По правило началото е критично и човек се пита защо ли му трябваше. Ако по натал си по-неадаптивна, кризата е по-голяма.
Люба,благодаря ти много за мнението и куража ,който ми даде :-*.По-принцип съм адаптивна и съм сменяла работни места,но така ужасно никога не съм се чувствала.Даже казах на шефката да си търси друг човек,но тя настоява ,че ще се справя,а аз на моменти нямам вяра и сили.Мисля,че роля играе и транзитният Сатурн,който в момента ми опозиционира Слънцето,а К на 6 дом ми е граничен между Рак и Лъв и ако е Лъв ми опозиционира У на 6 дом.То затова ми се появиха и здравословни проблеми при първата опозиция през март,април и сега отново .Лошото е ,че ще стои срещу Слънцето ми до края на годината  :(

space

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Общи хорари
« Отговор #501 -: Септември 25, 2022, 10:36:37 pm »
Здравейте , имам следния въпрос
Уважават ли ме приятелите на партньора ми?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #502 -: Септември 26, 2022, 09:30:29 am »
space, Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #503 -: Септември 27, 2022, 12:48:47 am »
Здравейте!

един малко оплетен казус, не знам по кой дом да гледам. Имаме изчезнала котка, която се отглежда на работно място. Сестра ми пита " Ще намеря ли Диянчо?" Лично си задава въпроса. Вие как ги виждате нещата?
Благодаря!
Котето е по 6д на питащата, Луната го управлява и е в сходящ негативен аспект с У1 на питащата, което пък е 8д на котето, според тази карта няма да се върне при сестра ти.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Общи хорари
« Отговор #504 -: Септември 29, 2022, 01:55:35 pm »
Наруших правилата на пътя, много грубо. Ще има ли последствия за мен? Акт, призовка в Кат?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Общи хорари
« Отговор #505 -: Септември 29, 2022, 02:05:08 pm »
Акрукс, тази е бърза от телефона, ще се постарая довечера като се прибера. 👍

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Общи хорари
« Отговор #506 -: Септември 29, 2022, 06:57:50 pm »
Мисля, че ще имаш вземане-даване с властта, но в крайна сметка нещата ще се решат меко за теб.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Общи хорари
« Отговор #507 -: Септември 29, 2022, 08:46:08 pm »
Люба,благодаря!
И аз така мисля.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #508 -: Септември 30, 2022, 11:05:00 pm »
Наруших правилата на пътя, много грубо. Ще има ли последствия за мен? Акт, призовка в Кат?
Да, ще има последствие, но в крайна сметка ще приключи благоприятно за теб.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Общи хорари
« Отговор #509 -: Октомври 03, 2022, 06:02:45 am »
Наруших правилата на пътя, много грубо. Ще има ли последствия за мен? Акт, призовка в Кат?
Да, ще има последствие, но в крайна сметка ще приключи благоприятно за теб.
Акрукс,благодаря!