Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93571 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Общи хорари
« Отговор #570 -: Ноември 18, 2022, 06:17:24 pm »
Виж това тао на майка ти, другите и имота. Техните пари са си при тях, не при майка ти.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Общи хорари
« Отговор #571 -: Ноември 18, 2022, 06:27:46 pm »
Виж това тао на майка ти, другите и имота. Техните пари са си при тях, не при майка ти.
Здравейте Люба и Благодаря за отговора .Но честно казано не го разбрах .По принцип това е имот от съпруга и ( моя баща) който преди 2 години почина .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #572 -: Ноември 18, 2022, 06:44:08 pm »
Ще може ли майка ми да продаде наследствен имот до края на тази година ?
Купувач има но постоянно излизат спънки с документи.
Последен аспект на Луната е опозиция с Юпитер.До края на годината-не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #573 -: Ноември 20, 2022, 12:08:28 pm »
Ще може ли майка ми да продаде наследствен имот до края на тази година ?
Купувач има но постоянно излизат спънки с документи.
Картата е радикална – Луната попада в производен 8-ми дом (наследство) за майка ти, гледана по 10д.
По принцип ще го продаде, но едва ли до края на годината – нейните 3-ти и 2-ри домове (търговия и парите ѝ, оформяне на документи) са представени от ретроградни планети, което внася забавяне.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Общи хорари
« Отговор #574 -: Ноември 20, 2022, 09:31:59 pm »
Благодаря на akruks и Сафо за отговорите .

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Общи хорари
« Отговор #575 -: Ноември 23, 2022, 05:54:31 pm »
Новолунно деветодомно при мен изскочи една опция, която все още не съм проучила, но е свързана с обучение/стаж в чужбина във връзка с университетския ми батак и калчища. Би ми бил полезен във връзка с крайната цел, но как да балансирам с останалия живот? Особено с детето...
Какво ви говори този хорар за ситуацията?
Аз май съм на работа, а не на училище. А там Сатурн  :)

И не стига, че съм на работа, ами не съм и на правилната  :) :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #576 -: Ноември 24, 2022, 11:44:29 am »
Люба, критични куспиди на 3/9ти домове, нещо се оформя/заформя, но са фиксирани знаци, рано е да се каже, и бавно ще се случи, но все пак Слънце е в тригон с к3. Луната е с последен аспект тригон с Юпитер, което е положителен отговор. Ти си представена от Меркурий, и Марс на Асц, ретрограден. Мислиш, но все още не действаш. Ще има опити, проучвания, нещо няма да ти хареса, така мисля, защото Меркурий ще направи квадрат с Юпитер, но има шанс.
Малко объркано, но вероятно отразява твоето положение към момента.

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Общи хорари
« Отговор #577 -: Ноември 26, 2022, 06:32:58 pm »
Един общ въпрос. Ако в хорара няма аспект между сигнификаторите, но последния аспект на Луната е положителен и е към Юпитер,който се явява хем управител на другия човек,за който питам,хем на неговия дом на въпроса,то тогава отговора ДА ли е?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #578 -: Ноември 30, 2022, 06:00:12 am »
Един общ въпрос. Ако в хорара няма аспект между сигнификаторите, но последния аспект на Луната е положителен и е към Юпитер,който се явява хем управител на другия човек,за който питам,хем на неговия дом на въпроса,то тогава отговора ДА ли е?
По-скоро-да.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #579 -: Ноември 30, 2022, 06:06:19 am »
Един некоректен въпрос от мен,леко подвеждащ,защото имам само около 9 години трудов стаж.В няколко хорара,които правя ,упр.на 1ви дом внаги е в 8ми.
« Последна редакция: Ноември 30, 2022, 06:08:28 am от Сафо »

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #580 -: Ноември 30, 2022, 08:40:07 pm »
Здравейте , "Знаещи",
Винаги, когато съм  в трудна ситуация вие ми помагате ...МОЛЯ ви и сега!
Моя приятелка има фирма за недвижими имоти, в момента е по майчинство и съпруга и движи делата, а тя помага. Преди няколко дни има среща с адвокатка на конкуретна фирма по обща трудна сделка, където адвоката е замесен и в политката"българска".
Ден след това я сюрпризират с няколко данъчни проверки и й блокират дори майчнството.
Въпроса е задеден от нея - "Поръчкови ли са данъчните проверки?"
Благодарности за всяка помощ!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #581 -: Декември 01, 2022, 10:22:37 pm »
Един некоректен въпрос от мен,леко подвеждащ,защото имам само около 9 години трудов стаж.В няколко хорара,които правя ,упр.на 1ви дом внаги е в 8ми.
Сафо, дори социална пенсия за  възраст, каквато дават след 70г.,  има изискване вече за 20г. стаж, имаш право да си "купиш" 5г стаж, за останалите вземай мерки докато е време - може да се самоусигуряваш

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #582 -: Декември 02, 2022, 05:42:48 am »
Един некоректен въпрос от мен,леко подвеждащ,защото имам само около 9 години трудов стаж.В няколко хорара,които правя ,упр.на 1ви дом внаги е в 8ми.
Сафо, дори социална пенсия за  възраст, каквато дават след 70г.,  има изискване вече за 20г. стаж, имаш право да си "купиш" 5г стаж, за останалите вземай мерки докато е време - може да се самоусигуряваш
Акрукс,благодаря!Ще обмисля дали въобще си заслужава,или да инвестирам в друго.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #583 -: Декември 02, 2022, 06:09:25 am »
Здравейте , "Знаещи",
Винаги, когато съм  в трудна ситуация вие ми помагате ...МОЛЯ ви и сега!
Моя приятелка има фирма за недвижими имоти, в момента е по майчинство и съпруга и движи делата, а тя помага. Преди няколко дни има среща с адвокатка на конкуретна фирма по обща трудна сделка, където адвоката е замесен и в политката"българска".
Ден след това я сюрпризират с няколко данъчни проверки и й блокират дори майчнството.
Въпроса е задеден от нея - "Поръчкови ли са данъчните проверки?"
Благодарности за всяка помощ!
Възможно е ,заради Марс в 12 дом,упр.на 11 и 6ти домове и в аспект със Сатурн.По-скоро -работници,подчинени,служители,наемни лица са замесени.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #584 -: Декември 02, 2022, 10:27:56 am »
Здравейте , "Знаещи",
Винаги, когато съм  в трудна ситуация вие ми помагате ...МОЛЯ ви и сега!
Моя приятелка има фирма за недвижими имоти, в момента е по майчинство и съпруга и движи делата, а тя помага. Преди няколко дни има среща с адвокатка на конкуретна фирма по обща трудна сделка, където адвоката е замесен и в политката"българска".
Ден след това я сюрпризират с няколко данъчни проверки и й блокират дори майчнството.
Въпроса е задеден от нея - "Поръчкови ли са данъчните проверки?"
Благодарности за всяка помощ!
Луната е извършила съвсем скоро напрегнат аспект със Слънцето У3 в неин 6д. или 12д. за нейния мъж, настъпила е по мазола някой съсед или е оплела конците с някой важен документ, свързан с работата. Нептун в неин 10ти, за мъжа ѝ 4д, показва неясноти, грешки от разсеяност или умишлена измама, лъжи, изкривяване на действителността  в нейната кариера, а за мъжа работата с недвижими имоти. Тя ще разреши проблема и ще си получи парите за майчинство.