Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93523 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #735 -: Март 30, 2023, 05:42:21 pm »
Weswes, гледах след колко еденици време луната ще направи аспект с Венера, но явно не е това. Благодаря за ОВ 👍

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Общи хорари
« Отговор #736 -: Март 31, 2023, 04:05:54 pm »
И аз благодаря, явно нещо друго е... Над 12ч има от хората до "идването" му.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #737 -: Март 31, 2023, 06:18:32 pm »
И аз благодаря, явно нещо друго е... Над 12ч има от хорара до "идването" му.
Луната е на 13* от последния аспект – тригон с Нептун

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Общи хорари
« Отговор #738 -: Април 07, 2023, 06:15:14 pm »
Пак съм аз. Нали съм решила да видя за себе си как работят хорарите, защото се уча и правих хорар дали ще забременея този месец. Може ли заедно да го обсъдим,после ще дам обратна връзка. Първо да питам абортите броят ли се? Имам едно дете и един аборт. Сега трябва да гледам 7 или9д? Чела съм различни мнения,но реших да опитам със 7 д. Тук отново не знам традиционните ли У да гледам. Имам чувството,че някои карти ми показват правилно с тях,други не. Но видимо на пръв поглед луната е с последен аспект тригон с Нептун , ако го приемем за У7. Меркурий е в тригон с АС, Луната секстил АС -добре.
Ако гледаме 9д като все едно за трето дете ( или трета бременност?!) У Марс е в тригон с луната, и прави секстил към Ас.  Мерк.секстил Марс.Пак последния аспект е ок,че е тригон с Нептун.
И сега според вас кое се гледа..
« Последна редакция: Април 07, 2023, 06:18:34 pm от Weswes »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #739 -: Април 07, 2023, 06:29:23 pm »
Пак съм аз. Нали съм решила да видя за себе си как работят хорарите, защото се уча и правих хорар дали ще забременея този месец. Може ли заедно да го обсъдим,после ще дам обратна връзка. Първо да питам абортите броят ли се? Имам едно дете и един аборт. Сега трябва да гледам 7 или9д? Чела съм различни мнения,но реших да опитам със 7 д. Тук отново не знам традиционните ли У да гледам. Имам чувството,че някои карти ми показват правилно с тях,други не. Но видимо на пръв поглед луната е с последен аспект тригон с Нептун , ако го приемем за У7. Меркурий е в тригон с АС, Луната секстил АС -добре.
В хороскопа и в хорар се отчитат живо родените деца, абортите не се броят. Децата, общо, са по 5д. Зачеването по 8д. Трабва да имат хармонична връзка с У1. Второто дете е по 7д., който е в знак Риби заедно с К8, Нептун е У7 и У8, Юпитер също. Меркурий У1 и Луната , като основен сигнификатор на въпроса, са в сходящ хармоничен аспект с Нептун, което дава положителен отговор. Нептун обаче съм срещала в карти с мнима, фалшива бременност, а това най-добре може да се види на видеозон, като му дойде времето.  А хорарите си работят, само че всеки месец да питаш за едно и също не е удачно. По-добре следи месечния си хороскоп и цикъл, както и лунара.  :)

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Общи хорари
« Отговор #740 -: Април 07, 2023, 06:36:45 pm »
Акрукс, благодаря  ;) решила съм повече да не питам. Просто исках да тествам себе си с този хорар и да видя дали ще работи 7 или 9д... Чела съм,че във ведическата астрология броят и абортите в хорарите,затова питах. Но тук който и дом да гледаме Луната и Мерк.са с + аспекти и се надявам всичко да е ок. Сега малко се стреснах с тоя Нептун и фалшива бременност заради аборта ми,но ще се моля да не е това...

А Луната е на 27* от аспект с Нептун , евентуално това е времето според хорара, на установяване?
« Последна редакция: Април 07, 2023, 06:42:12 pm от Weswes »

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Общи хорари
« Отговор #741 -: Април 24, 2023, 06:17:31 pm »
За съжаление не съм бременна и този месец. Много ми е чудно ,че и двете го разтълкувахме като положителен този хорар,но не...сякаш не работи . Защото който както и да го гледа последния аспект си е +..... Не знам..

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #742 -: Април 24, 2023, 06:46:11 pm »
За съжаление не съм бременна и този месец. Много ми е чудно ,че и двете го разтълкувахме като положителен този хорар,но не...сякаш не работи . Защото който както и да го гледа последния аспект си е +..... Не знам..
Не си задала никакъв въпрос на последната карта.На предишният хорара питаш"Ще ми дойде ли цикъла?"Ако сега е същият въпрос,то е логично положителният аспект да дава положителен отговор-Да.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #743 -: Април 24, 2023, 06:47:48 pm »
Акрукс, правим опити за забременяване и искам успоредно с това да се упражня на един хорар дали ще ми дойде цикъла до 7 дни( защото ще ми вадят и зъб ). Според мен всеки момент ще дойде, защото усещам,но ако гледам 6 и 7д в хорара май излиза "не". Имам едно дете. Може ли да пусна картата,да я видиш?

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Общи хорари
« Отговор #744 -: Април 24, 2023, 07:17:51 pm »
Само, има въпрос - " правих хорар дали ще забременея този месец. "

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Общи хорари
« Отговор #745 -: Април 24, 2023, 10:02:53 pm »
Weswes, стиснати палци от мен.

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Общи хорари
« Отговор #746 -: Април 24, 2023, 10:38:05 pm »
Благодаря,но не съм забременяла  :( а в последния хорар с този въпрос последният аспект е + , не знам защо не " проработи" тази карта

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #747 -: Април 24, 2023, 10:50:03 pm »
Само, има въпрос - " правих хорар дали ще забременея този месец. "
Бременност/зачеване по 5ти дом,няма значение колко деца и аборта имаш.Края на удоволствията/децата е 4ти от 5ти,или 8ми дом.Куспида на 8ми е в риби,а Юпитер упр.на знак риби е изгорен,няма връзка с Меркурий,тоест с теб,няма връзка и с Луната,която е ест.сигнификатор на майчинство/зачеване.Освен това Луната е в опозиция с Меркурий,твоят сигнификатор.Зачеването/бременността е и смяна на статус.Венера е упр.на 10ти дом,но Меркурий ,тоест,ти ,няма да направи връзка с Венера,а Луната ще направи опозиция.Последният аспект на Луната е опозиция с Венера,и двете планети се свързват с майчинство,яйчници и т.н.Ами то като разгледах картата,не виждам къде е аспектът със знак +
Луната е обградена от малефици-Марс и Сатурн..отделя се от единия и върви към другия.
« Последна редакция: Април 24, 2023, 11:01:08 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #748 -: Април 27, 2023, 12:31:50 pm »
За съжаление не съм бременна и този месец. Много ми е чудно ,че и двете го разтълкувахме като положителен този хорар,но не...сякаш не работи . Защото който както и да го гледа последния аспект си е +..... Не знам..
Последният аспект на Луната не дава положителен отговор, а показва, че въпреки всичко питащият ще е удовлетворен от крайното развитие по въпроса. Доколкото виждам, никой не ти е дал положителен отговор, че ще забременееш този месец. Такъв отговор ти казах да търсиш в натала, в солара, в лунара, а не да се упражняваш с хорари на един и същ въпрос през ден-два...
Все пак, по хорара – представена си от Меркурий, който е в ретроградна сянка и няма връзка с Юпитер, който управлява 7д. - второто дете. Споменах нещо и за Нептун на К8 , по 8д е зачеването. Като цяло Нептун в 7д дава заблуда, астрологът може да се заблуди, в случая ти, понеже сама си гледаш и тълкуваш хорарите  ;D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Общи хорари
« Отговор #749 -: Май 03, 2023, 01:01:40 am »
Искам да си поръчам едни учебници от Русия.
В момента e доста трудно, защото изглежда Русия е отделена от останалия свят и е изключена от всички платежни системи.
Намерих опция чрез Казахстан.

Въпросът ми е свързан с това - "Ако поръчам книгите, ще ги получа ли?"

Благодаря!