Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 93561 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #765 -: Юни 06, 2023, 12:20:34 pm »
Маймунке, изглежда жив ,но явно сходящият аспект на Луната от 3 дом със Сатурн , показва срещата на съседките със Тошко.Труден ми е хорара и не оптимистичен,но търси!Според мен ти го търсиш по- далеч,отколкото е и може превъзбудата да ти пречи.Навъртай се там,където са го видели. Има ли някакъв паметник ,нещо камено свързано с историческа почест.войни.Марс е много застъпен в хорара,но не мога да го канализирам.Луната е в знак ,терма декан на Марс,Тошко е в терма на Марс,да не е под някоя стара паркирала,кола,която не е в движение.Гледай под такава кола..

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #766 -: Юни 06, 2023, 02:20:47 pm »
Благодаря многоо, Ребека!!! Обади ми се едната жена, коята помага в търсенето и го е видяла в същия район, където и преди са го видяли, ди се скрива в едно мазе. Излезнах от работа, но той е уплашен и не излиза, ако е той. Запушихме мазето, защото сега няма кой да ни отключи, а и трябваше да се върня на работа. След няколко часа се прибирам и ще се опитам да го привикам да излезе и да намеря някой да отслючи мазето. И дано наистина да е той!

Ребека, точно до мазето правят саниране(има цяла площ оградена с ламаринени прегради, където държат оборудването си) няма паметник. Мъжът, на който е мазето е в София и сега издирваме негов контакт. Т.е. хората които ми помагат търсят, аз стоя пред прозореца на мазето, сложих и неговата тоалетна. На обед му оставих храна,.хапнал я е, освен ако не е някой плъх, затова искам да го извадя бързо, но е затрупано с дървени мебели. Вариант е да звъннем на 112 и са ни съдействат, но мисля тази нощ да стоя пред прозорчето сама и са чакам сам да излезе.
Няма плъхове(бях с домоуправителя до вратата на мазето и е чисто), изяжда поредната порция, но не излиза. Не знам дали е той не се показва да го видя, вече не съм сигурна че е моят котарак. Утре ще отворим мазето със съдействието на полицията, ключар и двама представителя на кооперацията. Дано не избяга дотогава, но храната, която оставям вътре изчезва.
« Последна редакция: Юни 07, 2023, 01:50:05 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #767 -: Юни 07, 2023, 03:05:31 pm »
Котето е в на място с посока запад, югозапад, стара сграда, която се обновява, живо е и ще се намери

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #768 -: Юни 07, 2023, 04:17:07 pm »
Благодаря, Акрукс!!! Но тази сутрин преди рабата отидох до мазето, където се е скрил( ако е той) и го нямаше. Сега имаше и заметресение, ако се е върнал там при онези вехтории или се е наврял в друго може да е пострадал. Да построя ли нова карта?

Сградата, която санират и последно е видян е посока североизток от моя дом.
« Последна редакция: Юни 07, 2023, 07:05:41 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #769 -: Юни 07, 2023, 07:49:28 pm »
Маймунка, посоката сте я определили. Сатурн в Риби, в терма на Марс, не е добро състоянието на котарака, наранен е. Между Меркурий, ти, и Сатурн има разходящ секстил, далеч е от теб. Луната се е отделила от Юпитер у8, което би трябвало да е добре, но отива към квадрат Марс у4  и чак тогава тригон Сатурн. Сигнификаторите са във фиксирани и подвижни знаци, което забавя намирането, дано това да не е повод за "твърде късно". Като места :вонящи места, мръсни, където има въглища; гградина с вода, шадраван, малко езерце ; като помещения - кухни, бани, предверие; под някоя стряха.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #770 -: Юни 07, 2023, 08:31:10 pm »
Благодаря, Рени!!! Затова не спирам да го търся, не му остава много. Болен и стар, не е свикнал нито с други животни, нито с хора. От малко коте е много страхлив и привързан към дома, но най-вече към мен, както и аз към него. Тази нощ малкото време, което успях да спя, около час се събудих от ужас- видях го проснат мъртъв, кожа и кости, с отворена устичка, отпусната на един тротоар до храст с рози.  :'(
Доброволците в квартала днес не ме потърсиха, звънях им, но всеки бързаше да затвори телефона. Имам чувството, че едната жена го е намерила сутринта и крият от мен. Дано са само паранои от недоспиване!!! И все пак, ако са го намерили и крият от мен- това е жестоко, не вярвам точно тези добри хора да постъпят така.
« Последна редакция: Юни 07, 2023, 08:39:21 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #771 -: Юни 07, 2023, 08:53:02 pm »
Маймунка, кураж.  :-*
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #772 -: Юни 07, 2023, 08:55:03 pm »
В мазето е, направих примамка. Викам полиция, ключар и домоуправителя и тази вечер ще го извадя от тук.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #773 -: Юни 07, 2023, 09:08:56 pm »
Ей тоя Тошко, ако беше куче, какъв пердах , щеше да изяде.Ама то, ако беше куче щеше да дойде,дива работа са туй котките.Те доброволките сигурно го плашат,някак по тихичко.Айде чакаме със стаен дъх!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #774 -: Юни 07, 2023, 09:18:35 pm »
Домоуправителя отказва да съдейства сега, утре бил на работа, снощи отказа, сега отказва, кога тогава? Викаме полиция и ключар, но искат пледснавители на коаперацията. Какво да правя? Да стоя тус цяла нощ и той в товя мазе. Въпреки че сега е тъмно и не се вижда, да не стане по - зле и да избяга от цялата какафония и хора? Посъветвайте ме!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #775 -: Юни 07, 2023, 09:45:59 pm »
Не разбирам от котки,но мисля ,че ще му вземете акъла на горкото.Отиди сама или с някой,който мълчи.Обича ли нещо да го примамиш,риба?или това е само по филмите. ::)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #776 -: Юни 07, 2023, 10:11:19 pm »
Реших да не викам сега полиции, да стават циркове и да се побърка още. Понеже вече го нахраних и няма да се върже ще стоя тук цяла нощ, ще махна барикадата на прозореца, ще сложа неговата тоалетна като вчера на прозореца и утре един от доброволците ще донесе клетка капан, когато вече е гладен и без много шум да стане. Ако не ще искам съдействие от домоуправителя в по-нормален час. Ако е тогава измисли причина да не помогне ще търся помощ от 112.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #777 -: Юни 08, 2023, 12:46:19 am »
Той е, показа се за кратко и ме позна, но има травма на главата, надута е цялата, или е друг котарак и в тъмницата не мога да го разпозная. Моят е със зелени очи, я този е с жълти. Милото, направо не мога да повярвам как може да има такава жестокост и то в собствения ми дом. Кяк да го прибера пак там, той е травмиран.  Рано сутринта ще го видя по-добре, има сплъстено от едвата страна, на този не виждам в тъмницата в това мазе. Има паяк голям колкато тарантула и замалко са го пипна докато осветявах през прозорчето. Накапах валериан около вътрешната част на прозореца.

Тези дни ще изтрия спама в темата. Извинете ме!
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 01:01:14 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #778 -: Юни 08, 2023, 12:07:56 pm »
Не се притеснявай,не е спам.Така да го наречем.."целта е в движение".Аз се вълнувам от развоя на събитията,чакам срещата ви. 

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #779 -: Юни 09, 2023, 05:39:21 pm »
Момичета, намерен е, но още не мога да го прибера, стои на разстояние от мен, но поне не е останал гладен близките 3дена. Снощи го видях добре, той е, защото не бях сигурна от предната вечер. Днес съседка го е снимала как стои на перваза на прозорчето от мазето, в което се крие нощно време- през деня излиза навън, там е студено по това време. Говорих с домоуправителя намерил е жената, на която е мазето и утре се прибира от Турция, ще й даде мой тел за връзка, но каза също че сутринта го е видял пред блока и е изглеждал жизнен играе си е с друго коте. Жената, на която е мазето гледа рози пред блока. Изтеглих си компас на телефона и наистина сте познали посоката- запад, югозапад, в мазе се крие.

Огромни благодарности на всички ви, Сафо, Ребека, Акрукс, Рени!!!!  :-*
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг