Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 97307 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #840 -: Юли 14, 2023, 01:36:42 pm »
Заради хармоничните аспекти на Луната,които предстоят,мисля,че ДА.

Ще го вземеш, не се филмирай толкова и не слушай хорските приказки, а учи!

ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Да, успях! Всъщност само аз от общо 14 явили се.
С мен преподавателят се държеше много добре. Не е имало заяждане. Е, не съм доволна много от оценката, но ми предложи да се явя за по-висока, ако искам.

Благодаря ви, Сафо и Акрукс!
« Последна редакция: Юли 14, 2023, 01:41:43 pm от romantica »

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Общи хорари
« Отговор #841 -: Юли 19, 2023, 01:11:36 pm »
Здравейте , един хорарен въпрос Аз го задавам , но се отнася до племенницата ми.
"Ще успее ли племенницата ми , да я приемат сладкарство да учи"
Детето иска да учи сладкарство ( след 7 клас) но , за съжаление са я приели друга специалност. Ще изчакат второ и трето класиране .
Племенницата е представена от Марс в дева.Близнаци е на к3-Меркурий в лъв,не е добре поставен,няма достойнства.Второ класиране е 3ти от 3ти-лъв.Слънцето в рак няма аспект с Марс.Луната ще направи квадрат с Венера.
Марс върви към опозиция със Сатурн,който е упр.на нейн 10дом.Според мен-НЕ.Всъщност да се поправя-Има малка възможност Луната е сх.аспект секстил със Слънцето(2ро класиране).Но секстилите не са най,най в хорар.Луната е упр.на ъглов(4ти дом )за племенницата,може да се "вмъкне"на второ класиране с помощ от жена.
Здравейте , пиша обратна връзка . Детето е прието в желаното училище , не е в специалността която иска но е в желаното училище.Важното , е че детето е доволно . Благодаря за коментара на Сафо.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #842 -: Юли 21, 2023, 10:00:50 am »
Хорарна карта с транзити не се прави.Коя карта е вярна?Кога е зададен въпросът?
И другите Ви хорарни въпроси са "двойни".
8ми юни,20 юли?
« Последна редакция: Юли 21, 2023, 10:03:05 am от Сафо »

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Общи хорари
« Отговор #843 -: Юли 21, 2023, 10:43:04 am »
Права сте. Извинете за невежеството! Изтривам, за да не внасям недоразумения

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #844 -: Юли 22, 2023, 03:24:07 pm »
Здравейте!
Построих  преди няколко дни хорар с въпрос-Ще получа ли обещетение от Х/самолетна компания  /.Не възлагам големи надежди,но все пак...На Луната и предстои секстил с Уран,тригон Нептун,съвпад със Слъпце и накрая опозиция с Плутон.Ако съдя по последния аспект-опозицията с Плутон,клоня към не,но се чудя дали си вземат предвид Нептун,Плутон.8 -ми дом ли да гледам или 2 .У на 8 дом Венера е стационарна и предстои да стане ретроградна,това малко ме обнадеждава.Ще се радвам да чуя странични мнения

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #845 -: Юли 25, 2023, 12:45:03 pm »
Здравейте!
Построих  преди няколко дни хорар с въпрос-Ще получа ли обещетение от Х/самолетна компания  /.Не възлагам големи надежди,но все пак...На Луната и предстои секстил с Уран,тригон Нептун,съвпад със Слъпце и накрая опозиция с Плутон.Ако съдя по последния аспект-опозицията с Плутон,клоня към не,но се чудя дали си вземат предвид Нептун,Плутон.8 -ми дом ли да гледам или 2 .У на 8 дом Венера е стационарна и предстои да стане ретроградна,това малко ме обнадеждава.Ще се радвам да чуя странични мнения
Заради Сатурн,който се е заковал на к5-да.5ти дом е 4ти от 2ри,или крайното развитие на въпросът .Няма да си доволна,заради сх.опозиция на твоя сигнификатор ,но ще има някакво обещетение.Луната е сх.съвпад Слънце в 9ти-още едно потвърждение.
« Последна редакция: Юли 25, 2023, 12:58:08 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #846 -: Юли 25, 2023, 12:47:04 pm »
Въпросът ми е:Добре ли е Х? Дали се сеща за мен?

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Общи хорари
« Отговор #847 -: Юли 25, 2023, 03:08:08 pm »
Много интересна карта. Луна на Виа Комбуста в 1д, 26 градуса - почти съвпад Спика, но не съвсем, на кантар, нито в последните 3 градуса, но на практика без курс - доста объркана си по темата; няма връзка между теб и Х (Венера-Марс), няма връзка и между управителите на 3д за някаква комуникация. Може и да пропускам нещо, на твое място бих пуснала след известно време нова карта.
« Последна редакция: Юли 25, 2023, 09:55:59 pm от terrarossa »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #848 -: Юли 25, 2023, 03:43:53 pm »
terrarossa,благодаря! Х е нещо като духовен учител.Не съм в контакт с него,не комуникираме.Последно преди 11 години се "чухме"(Марс-Венера имат точно толкова градуса отстояние),през соц.мрежи единствено е била комуникацията.Живее на другия край на света.Сподели,че е болен(диабет).
И сега по ретро Венера се сетих за него.И все пак,Венера е в терма на Марс,а Марс е в терма на Венера.Той е учител в буквалния смисъл ,като професия.Но е много специален човек в неговата общност.
Надявам се ,че е жив ,покрай ковид също го мислех.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #849 -: Юли 25, 2023, 06:56:47 pm »
Благодаря,Сафо!Дано да получа.Ще дам обратна връзка,но дори и да има някакво развитие няма да е скоро.
Относно твоята карта,Луната не е без курс.Предстои й секстил с Венера-твоят сигнификатор.Мисля ,че има шанс .Освен това на твоя У -Венера престои съвпад с негов У на 3 дом.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Общи хорари
« Отговор #850 -: Юли 25, 2023, 09:57:31 pm »
terrarossa,благодаря! Х е нещо като духовен учител.Не съм в контакт с него,не комуникираме.Последно преди 11 години се "чухме"(Марс-Венера имат точно толкова градуса отстояние),през соц.мрежи единствено е била комуникацията.Живее на другия край на света.Сподели,че е болен(диабет).
И сега по ретро Венера се сетих за него.И все пак,Венера е в терма на Марс,а Марс е в терма на Венера.Той е учител в буквалния смисъл ,като професия.Но е много специален човек в неговата общност.
Надявам се ,че е жив ,покрай ковид също го мислех.

Сафо, каква ли му е наталната карта на този човек ми стана любопитно ;)
Разгледай при него по транзити дирекции какво се случва или просто му пиши!

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Общи хорари
« Отговор #851 -: Юли 25, 2023, 10:00:37 pm »
Благодаря,Сафо!Дано да получа.Ще дам обратна връзка,но дори и да има някакво развитие няма да е скоро.
Относно твоята карта,Луната не е без курс.Предстои й секстил с Венера-твоят сигнификатор.Мисля ,че има шанс .Освен това на твоя У -Венера престои съвпад с негов У на 3 дом.

Julia, и аз така си мислех за "левите" аспекти, но след една тема за броя на браковете или партньорите, поне от участващите тука, възприех този метод - да отчитам само десните аспекти с по-бързи планети, но за хорарната астрология може би е различно? Да, освен това ретро Венера и Меркурий бягат от опозицията на Сатурн. А и се надявам  Сафо да даде реално обратна връзка и да си коригирам методите в случая.
« Последна редакция: Юли 25, 2023, 10:04:21 pm от terrarossa »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #852 -: Юли 26, 2023, 06:12:45 am »
julia,благодаря и на теб!Марс,тоест той е в знак в който Венера няма достойнства.
terrarossa,човекът Х от моя въпрос е със Слънце в 22*на лъв ,нямам намерение да осъществявам какъвто и да е контакт,имам ужасни спомени .Използвах думата “духовен учител“,защото след него ,животът ми се пробърна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #853 -: Юли 26, 2023, 10:29:58 am »
Сафо, Х. е Марс в Дева, скитник, нощен в женски знак, не се чувства добре и идва от разходяща опоиция със Сатурн, но му предстои подкрепящ тригон от Юпитер. Венера, ти, и Марс, той, дълго време бяха в един знак, но така и не се срещнаха. Венера се връща, отказва от желанието си да се срещне с Марс. Луната в 1-ви дом, дава  силно въображение, безпокойство, не ясно разбиране за ситуация, съвпад е и с ЮЛВ.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Общи хорари
« Отговор #854 -: Юли 26, 2023, 11:08:09 am »
julia,благодаря и на теб!Марс,тоест той е в знак в който Венера няма достойнства.
terrarossa,човекът Х от моя въпрос е със Слънце в 22*на лъв ,нямам намерение да осъществявам какъвто и да е контакт,имам ужасни спомени .Използвах думата “духовен учител“,защото след него ,животът ми се пробърна.

Сафо, голям йезуит излезе ти :). Припомняш ми за моя собствен "духовен учител", за когото имах щастието да позабравя поне за кратко.
Имам куп неща на главата в момента (както винаги), за да се вра между шамарите; принципно не ми се вярва да дръзне да ме търси на къс пас по този начин отново  и плюс това  да има същия невероятен късмет (дето и никой от форума тука и дума не повярва); пък за среща след към 10 г. (ако изобщо има), живот и здраве имам време да се подготвя.
Да си призная  хорарни карти повече не смея да пускам - каквото-такова.
-
Хм, 22 град. Лъв - ще поровя наталите, подозирам някоя антисия :)
« Последна редакция: Юли 26, 2023, 11:19:01 am от terrarossa »