Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 118281 пъти)

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Общи хорари
« Отговор #930 -: Септември 04, 2023, 10:49:23 am »
Здравейте, тук въпросът е
"Иска ли тя да продължи да се занимава с шах?"

Здравейте, дъщеря ми вече близо 5 години тренира шах ( по нейно желание) . Но от близо 1 година много се промени постоянно буквално прави контра на всичко за подготовката си . Питам я в прав текст искаш ли да продължиш да се занимаваш . Отговаря , че иска но действията и друго показват . И вече наистина се чудя какво да правя .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12609
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #931 -: Септември 04, 2023, 10:57:40 am »
qwe, временно ще се отдръпне от това си занимание. Нейният управител е стационарен. Между нея, Юпитер и Меркруий у5, предстои тригон, няма да се откаже, ще продължи.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Общи хорари
« Отговор #932 -: Септември 04, 2023, 11:11:50 am »
qwe, временно ще се отдръпне от това си занимание. Нейният управител е стационарен. Между нея, Юпитер и Меркруий у5, предстои тригон, няма да се откаже, ще продължи.
Благодаря Рени , за коментара наистина се надявам да продължи да се занимава. Вече си мисля дали ние ( като родители) имаме НЕ правилен подход към нея . Тя буквално си сменя настроенията на 10 Мин

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12609
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #933 -: Септември 04, 2023, 11:17:56 am »
qwe, Юпитер е в Телец, мисли си за Венера... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Общи хорари
« Отговор #934 -: Септември 04, 2023, 11:53:10 am »
qwe, Юпитер е в Телец, мисли си за Венера... ;)
;)Разбирам да приемем спокойно  драматизма на Венера .Ами ще стискаме палци да приключи по - скоро този период.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7457
Re: Общи хорари
« Отговор #935 -: Септември 04, 2023, 03:59:54 pm »
Прочетох за изчезнала майка с двете и деца в Истанбул. Зачовърка ме,разбира се ме съмнява бащата, защото ,кой нормален баща ще остави съпругата си да излезе сама с децата , вечерта на разходка в мегаполис,като Истанбул? Звучи абсурдно,нещо в думите му също ме осъмни.Та зададох въпрос,всъщност два:живи ли са и бащата ли ги е убил? Но не знам как да ги определя точно,като сигнификатор.Не са загубена вещ,че да ги гледам по втори дом?Пише им имената ,но някак и по седми не ми се вързва.По първи също.Идеи? Така остава само Луната,която винаги е косигнификатор.А тя виждате в съвпад със Сатурн и последно опозе Слънце.. Може и Меркурий за децата. Така само по Луната е зле работата. Ако ги гледаме по първи,втори или седми, все са в терми на Юпитер и хармонични аспекти с него,все едно са добре скрити,но как да пренебрегна Луната?
Ребака,по твоя въпрос има развитие.Майката и двете и деца са живи,местонахождението им е известно на властите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7457
Re: Общи хорари
« Отговор #936 -: Септември 04, 2023, 04:01:35 pm »
Прочетох за изчезнала майка с двете и деца в Истанбул. Зачовърка ме,разбира се ме съмнява бащата, защото ,кой нормален баща ще остави съпругата си да излезе сама с децата , вечерта на разходка в мегаполис,като Истанбул? Звучи абсурдно,нещо в думите му също ме осъмни.Та зададох въпрос,всъщност два:живи ли са и бащата ли ги е убил? Но не знам как да ги определя точно,като сигнификатор.Не са загубена вещ,че да ги гледам по втори дом?Пише им имената ,но някак и по седми не ми се вързва.По първи също.Идеи? Така остава само Луната,която винаги е косигнификатор.А тя виждате в съвпад със Сатурн и последно опозе Слънце.. Може и Меркурий за децата. Така само по Луната е зле работата. Ако ги гледаме по първи,втори или седми, все са в терми на Юпитер и хармонични аспекти с него,все едно са добре скрити,но как да пренебрегна Луната?
Ребека, във въпроса споменаваш "майка". Гледам само Луната. Последният аспект е опозиция Меркурий. Не. И на двата въпроса.
Луна във воден знак.
Не съм отговорила правилно и точно,за радост.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 327
Re: Общи хорари
« Отговор #937 -: Септември 04, 2023, 05:06:39 pm »
Ще настъпи ли мир в Украйна до края на годината?
<Или с други думи ще свърши ли войната или ще приключат ли военните действия?>.

-
В случая Марс ли се гледа като сигнификатор или може би У1?
Терароса, Венера-мир. Ретроградна, няма положителни сходящи аспекти с нито една планета. До края на годината - Не

Благодаря, Сафо - за мир сигнификатор Венера. Дано скроро приключат кръвопролитията!

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Общи хорари
« Отговор #938 -: Септември 04, 2023, 05:12:42 pm »
Един хорар с въпрос за лятната почивка. Ще отидем ли на море в Турция? Резервация е направена, капарото е платено, но напоследък има някакви проблеми в работата с отпуските. Уж са ми обещани тези дни, но очаквам всичко. Отделно се говори и за някакво забавяне на заплатите и ми е малко притеснено да не ме изненадат неприятно. И не на последно място, ще ходя само с детето, та и моя човек очаквам да се включи със сърдене и вдигане на скандали. 
Последното може да избегнеш, ако тръгне с вас – определено се нуждае от детето, от игри и развлечения
Един хорар с въпрос за лятната почивка. Ще отидем ли на море в Турция? Резервация е направена, капарото е платено, но напоследък има някакви проблеми в работата с отпуските. Уж са ми обещани тези дни, но очаквам всичко. Отделно се говори и за някакво забавяне на заплатите и ми е малко притеснено да не ме изненадат неприятно. И не на последно място, ще ходя само с детето, та и моя човек очаквам да се включи със сърдене и вдигане на скандали.  :-*
Да,Меркурий,твоят упр.е в рак-посока югоизток,а Луната от риби на к7,ще направи аспект сх.тригон с Меркурий.Заплата ще получиш.Партньорът да не тръгне и той?Луната има секстил с Юпитер.Но,да,ще отидеш на море в Турция.
Благодаря, Сафо, Аркукс. Другият месец ще дам ОВ. Относно партньорът, той не иска да идва засега,  не му било до почивки. Въпреки, че аз много искам да отидем заедно. А очакваните конфликти и скандали са, защото си го познавам. Както всичко е наред и няма нищо против да отида някъде без него, така в последния момент му става нещо и започва да се сърди. Но той си е малко обсесивен.  Ако може 24/7 да съм до него, ще е най-добре :) .

Давам ОВ. Ходихме на почивката, всичко мина идеално. И парите си получих навреме. Партньорът не дойде с нас (така пожела той), но и нямаше конфликти, че отиваме сами (определено тук се изненадах, че очаквах друго).

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #939 -: Септември 04, 2023, 06:59:36 pm »
От известно време бойлерът ми започна да шуми по странен начин докато работи. Преди година му беше изгорял нагревателя и се оказа, че освен това се е задръстил с много котлен камък, който един техник успя да изчисти, и смени нагревателя с нов. Сега обаче се съмнявам този шум да не е индикация за предстоящ проблем. И затова реших да задам въпроса дали бойлерът ми има някакъв проблем и ще се наложи ли да викам техник за ремонт?
Да,има проблем.Луната е с положителни сходящи аспекти с почти всичко в картата.
Благодаря, Сафо!
А дали ще успеят да го оправят и нали няма да се наложи да купувам нов?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1208
Re: Общи хорари
« Отговор #940 -: Септември 05, 2023, 11:12:52 am »
По ретроградие давам двугодишна ОВ на изключително точен прочит на мой хорар от страна на Романтика, прилагам скрийншот, защото предишната тема за Общи хорари е вече заключена, но там на стр 541 се е случило следното: попитах дали вече бившият ми шеф ще бъде сменен и това се случи в рамките на хорара от човек, който е стар кадър на фирмата и 7 години липсваше. Не знам как Романтика е видяла връщането на призрака, което тогава ми се струваше твърде невероятно. Човекът и преди първото си напускане беше с голяма неформална власт и влияние.
Браво, Романтика!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1208
Re: Общи хорари
« Отговор #941 -: Септември 05, 2023, 11:32:08 am »
И още нещо от нафталина да разчистим, на последната страница в същата тема съм задала въпрос дали до 2 години ще мигрирам. Всички отговорили: Романтика, Сафо, Рени и Акрукс са предвидили, че съм още тук. Към днешна дата дори не се замислям, макар да не изключвам опцията за някога.
Там е имало питане за наталният 4 дом. У4 не ми е добре поставен, откъм 12 на асц в Риби - малка държава с вода може да ме приюти (Холандия). Жилищата-местообитанията ми са малки и/или в малки населени места, променливи или не се чувствам особено свързана с тях, "временни", "напускам ги", и в това описание не ги наричам "дом", недобре или не докрай спретнати, винаги има какво да се желае, без царски палати и тертипи, на вода, до вода, над вода, виждат вода, носят име на вода.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1208
Re: Общи хорари
« Отговор #942 -: Септември 05, 2023, 11:40:42 am »
В наше село са се настанили ненормалници с най-страшния, як и агресивен питбул, при това го пускат нарочно свободно, явно да чувства свободата. Дави кучета, пуска се на хора, слаб му е ангелът, а мъжът ми си ни прибра с детето днес по време на разходка много да не се шляем. Първо мислих, че е новогодишна грешка на празнуващи, но вече се страхувам и съм респектирана, не знам кога пак ще тръгна по къра. Според вас какво следва, ще се реши ли въпросът бързо и категорично?

И такъв въпрос съм имала. Сафо и Акрукс са философствали по него и са хванали нюанси. Не знам какво стана с кучето. Изчезна. Как и защо - не знам, но се изпари. Имаше май някакво селско брожение срещу присъствието му, но аз нямах близки или далечни срещи с него, то за мен не съществува/ше повече.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12609
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #943 -: Септември 05, 2023, 01:49:15 pm »
Сафо, къде са ги открили, има ли информация за това и какъв е здравният им статус ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12609
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #944 -: Септември 05, 2023, 01:50:08 pm »
Люба, благодаря, че даваш обратна връзка на поставените от теб въпроси.  :-*
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“