Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 109003 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7439
Re: Общи хорари
« Отговор #1170 -: Май 22, 2024, 04:40:41 pm »
Лисана,разглеждам кученцето по 6ти дом,Венера е на трон съвпад с Юпитер упр.на 1ви и 4ти домове.Да,ще си в радостен трепет и емоция,но ме притеснява Луната в скорпион,която има негативен сходящ аспект с Венера и Юпитер.Може би,ще се наложи да правиш много избори и компромиси.Марс в 4ти е скандалджия,разрушител,не съм сигурна за в бъдеще как ще се развият нещата около кученцето.Венера е невидима,може да се окаже домашен беладжия.Юпитер е в последен критичен градус на знака,ще смениш приоритети,къща,мнение.
« Последна редакция: Май 22, 2024, 04:42:50 pm от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 383
Re: Общи хорари
« Отговор #1171 -: Май 23, 2024, 03:43:21 pm »
Благодаря ти за включването, Сафо :) Луната и Марс в 4-ти са нещата, които и мен ме притесниха.
За останалите неща - ами така е, има ги всичките рискове.

Какво стана - жената, която ги продваше и е от доста далеч започна да се държи много арогантно и ни отказа да отидем да ги видим и евентуално изберем животинчето, което до сега не съм срещала като практика. Държеше на предплата, пък след дни да ни го докарали. Заподозряхме измама, а и твърде много негативна енергия и се отказахме час преди да тръгнем. Тъжна и разочарована съм.

Ако някой ден, дори и скоро, харесаме ново, това е друг случай и предполагам този хорар няма да важи за него. Нали така?

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Общи хорари
« Отговор #1172 -: Юни 05, 2024, 02:35:59 pm »
Момичета, преди години тук открих утеха. Връщам се отново. На мъжа ми (нямаме брак, но имаме дете и живеем у тях) бабата уж е болна. Вярно, в конфликт сме и тя доста лъже, но въпросът ми е дали ще живее още 6 месеца.
Казвам 6, защото преди време дъщеря и каза, че и дават 6 месеца живот. Аз смятам, че е добре, но... заради мъжа си...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1203
Re: Общи хорари
« Отговор #1173 -: Юни 05, 2024, 04:24:32 pm »
Няма качен хорар, но на ти тебе въпрос.
И преди да се насладим, уточнете кого точно наричате баба? Майка на някой от родителите на мъжа ли?

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Общи хорари
« Отговор #1174 -: Юни 05, 2024, 04:43:20 pm »
Много се извинявам, снимката не се е била прикачила.  Баба е на баща му, който е починал, майка.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1203
Re: Общи хорари
« Отговор #1175 -: Юни 05, 2024, 06:10:44 pm »
Не мисля, че бабата има причина да смята, че умира, освен възрастта, може би. Повече са приказки. И на основание хорара бих казала, че цъфти от здраве и сили.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1176 -: Юни 05, 2024, 07:38:34 pm »
Много се извинявам, снимката не се е била прикачила.  Баба е на баща му, който е починал, майка.
Щом е баба на мъжа ти по бащина линия, т.е. майка е на починалия ти свекър, значи е представена от 1д. с упр. Венера в 9д. Сатурн и Нептун са в нейния дом на здравето, а Сатурн дава стар и хроничен проблем; в сходящ квадрат с Венера У1, със Слънцето, с Меркурий, Юпитер и с Луната, сигнификатор на въпроса.
АС е в ранен градус, не си започната с подробности около въпроса, впоследствие ще се разбере нещо, което ще обезсмисли въпроса. За самата нея, за мъжа ти, както и за тебе, наскоро са настъпили промени. КОнкретно на въпроса отговорът ми е Не, няма да се излекува и оздравее.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1203
Re: Общи хорари
« Отговор #1177 -: Юни 05, 2024, 07:53:44 pm »
Въпросът на хорара е дали  бабата та ще живее още 6 месеца.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1178 -: Юни 05, 2024, 09:45:13 pm »
Въпросът на хорара е дали  бабата та ще живее още 6 месеца.
Прочела съм въпроса и много добре съм го разбрала. И съм дала аргументиран отговор.

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Общи хорари
« Отговор #1179 -: Юни 05, 2024, 10:07:14 pm »
Извинете, с малко дете съм и за да го предпазя от телефон, аз също рядко го използвам.
Наистина не съм много запозната, мъжът ми също. Преди години каза, че има рак на кожата, след време дъщеря и каза, че лекарите и дават 6 месеца живот, защото имала проблеми с мозъка. Минаха няколко години... но ни манипулира с това. Разкарвахме я къде ли не по лекари. Мъжът ми не и вярва. Казва, че цял живот е така. Понякога пък и е пръв приятел. Обърквам се. Звучи грубо, но ние не успяваме да направим ремонт, нито да поканим хора вкъщи, понеже тя и дъщеря и правят невероятни драми. Животът ми е ад, особено след като излязох в майчинство. Затова, макар и друбо, зададох въпрос. Мъжът ми е вдигнал ръце, не знае как да процедира. Промените, за които говори акрукс, вероятно са свързани с това, че мъжът ми вече не мълчи и за нея това е ново. Къщата е на мъжа ми, но тя е с право на ползване доживот. Тормозила е много свекърва ми. Сега ние с мъжа ми опираме пешкира. Свекървата живее другадре. Натоварвам ви, но търся утеха и имам нужда да споделя. Не желая да говоря с мъжа си за това, защото виждам, че и той не знае как да се разбере с нея и дъщеря и. Не желая и да споделя с приятели, а и почти нямам такива, и така стигнах отново до вас  :)
« Последна редакция: Юни 06, 2024, 02:30:26 am от vivi »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7439
Re: Общи хорари
« Отговор #1180 -: Юни 06, 2024, 05:41:53 am »
Много се извинявам, снимката не се е била прикачила.  Баба е на баща му, който е починал, майка.
Баба на баща му,но по майчина ,или бащина линия?Бащата е по 10ти дом,или твой 4ти,майката на баща му е по негов 1ви,или твой 7ми,а бабата на кой е майка,че не се разбира.
Ако е майка на баща му-Марс скоро сменя знак-3месеца,3години.

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Общи хорари
« Отговор #1181 -: Юни 06, 2024, 08:49:22 am »
На баща му е майка, съжалявам за неяснотата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1182 -: Юни 06, 2024, 10:11:17 am »
Преди години каза, че има рак на кожата, след време дъщеря и каза, че лекарите и дават 6 месеца живот, защото имала проблеми с мозъка. Минаха няколко години... но ни манипулира с това.
 Къщата е на мъжа ми, но тя е с право на ползване доживот.  Не желая да говоря с мъжа си за това, защото виждам, че и той не знае как да се разбере с нея и дъщеря и.

Дъщерята на бабата е сестра на мъжа ти, така ли е? Тя би трябвало да има запазена част от къщата, освен ако не се е отказала официално от това, което ѝ се полага по наследство. И питаш дали бабата ще живее шест месеца, а тук пишеш, че това за шесте месеца дъщерята го е казала преди няколко години, а не сега!

Бабата, ако е майка на бащата на мъжа ти, действително не е добре – домът на здравето в Риби – знакът отговаря за симпатичната нервна система, лимфата, пръстите на краката и ходилата. Нептун съответства на главен мозък – връзка с подкорието, очи, крака и пръсти на краката, всички жлези у човека, свръхсетивност – алергии. Сатурн съответства на костната система, гръбначен мозък, зъби, колена, ставни връзки, хрущяли, вкостенявания, тромбоцитите, наследственост, стареенето, кожата също.
Но и ти като питаща си представена от същия дом и нейният дом на здравето е и твой, и определено имаш  проблеми с нерви. психика, което е нормално след раждане. Вместо да броиш дните на бабата, обърни внимание на себе си, излизай с детето сред природата, в парка, до вода, не се затваряй да пазиш къщата, никой няма да я вземе и носи на оня свят. Повечето възрастни са с ментални проблеми, с деменция – необратимо е, свиквай! Другият вариант е да излезете с детето на квартира – бързо ще се отрезвиш и заобичаш бабата  :)

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Общи хорари
« Отговор #1183 -: Юни 06, 2024, 10:47:52 am »
Лелята е сестра на починалия ми свекър. Къщата е била негова, сега е на мъжа ми.
Права си, акрукс, след раждането плача за щяло и нещяло. Сега смятам да започна разни успокоителни дейности 😀 спирам да ви занимавам с моите драми. Огромно благодаря на включилите се :-*
« Последна редакция: Юни 06, 2024, 11:13:56 am от vivi »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1184 -: Юни 06, 2024, 03:25:54 pm »
Лелята е сестра на починалия ми свекър. Къщата е била негова, сега е на мъжа ми.
Права си, акрукс, след раждането плача за щяло и нещяло. Сега смятам да започна разни успокоителни дейности 😀 спирам да ви занимавам с моите драми. Огромно благодаря на включилите се :-*
Сестрата на твоя свекър е по твой 12 дом, представена от Меркурий в своя собствен знак Близнаци. Къщата може да е била на твоя починал свекър, но щом майка му е с право да живее, значи я е придобил от своите родители, които са родители и на лелята... и заедно с бабата може да оспорят в съда завещанието/прехвърлянето на имота. Няма да го направят, но само казвам, че имат право, все пак къщата е била на бабата, а възрастните хора имат нужда от малко внимание, от блага дума, давай ѝ правнучето да му се порадва, колкото и да е болна или изкукала, със сигурност се радва, че е доживяла да види дете от внука си.