Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 169799 пъти)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 345
Re: Общи хорари
« Отговор #1200 -: Юни 30, 2024, 10:22:05 am »
Подготвям проектно предложение, до голяма степен дали ще бъде прието зависи от мнението на Х, назован по име. Въпросът (карта от преди два-три дни) е дали моето предложение ще  бъде добре прието от Х?

На пръв поглед аспектирането изглежда благоприятно - тригон и секстилите между Луната и двата сигнификатора, има рецепция между няколко планети - Венера, Луната, Юпитер У9, Меркурий У3 - всичко зависи от няколко човека, а последен аспект на Луната е с Меркурий - т.е. ОК.
Но от друга страна моят сигнификатор Марс У1 е в Д1 перегрин в Телец, подвластен изцяло на У7 Венера, т.е. всичко зависи от Х, представен от Венера, а тя не се интересува особено от Марс и е в 4 дом от него - т.е. края (на проекта?), от друга страна е Венера е изгорена от Слънцето У6; а Луната е в 12д (изолация) или по-позитивно: в Д6 на Х, на излизане от съвпад със Сатурн (трудности, забавяне), но пък Сатурн е У11/У5.
« Последна редакция: Юни 30, 2024, 03:02:48 pm от terrarossa »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13720
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1201 -: Юли 01, 2024, 01:19:13 pm »
Подготвям проектно предложение, до голяма степен дали ще бъде прието зависи от мнението на Х, назован по име. Въпросът (карта от преди два-три дни) е дали моето предложение ще  бъде добре прието от Х?

 Луната е в 12д (изолация) или по-позитивно: в Д6 на Х, на излизане от съвпад със Сатурн (трудности, забавяне), но пък Сатурн е У11/У5.
Според мен Да, 12д за теб е 6д на Х, ежедневната работа, а 5д има отношение към проектите, това е творчески дом, Сатурн е планета на кариерата, на професионалното израстване, стабилизира и утвърждава в положителната си проява, при теб е у-л на МС – главната цел в момента. Луната не излиза от съвпад със Сатурн, а предстои да го извърши, като преди това ще звърши хармонични аспекти с твоя и негов У1 – Марс и Венера.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 345
Re: Общи хорари
« Отговор #1202 -: Юли 02, 2024, 08:03:43 am »
Благодаря Акрукс, искала съм да кажа "преди излизане от знака" съвпад Сатурн и тригон Меркурий в случая. Гледам Х е притиснат от негови У9 и У12 и наистина пътува. Ще дам по-късно обратна връзка.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12721
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1203 -: Юли 02, 2024, 10:52:23 am »
terrarossa,  и Марс Телец, ти, и идеята ти, Луната Риби, са приети от Венера Рак Х, последните две във взаимна рецепция. Да, предложението ти проект ще бъде прието, но, без очаквания ефект. Венера, Х. няма достойнства в знака и е изгорена, Марс, ти, и в знак на заточение,  но понеже е приет от бенефик, Венера, позволява да се усъвършенства изначалната ти идея, преди да бъде  приета. Луната, въпросът, ви свързва, както и самата идея- проект, но е в дом, който не е оперативен. Последният аспект на Луна е със Сатурн у10, който е стационарен- засега нещата са в "стоп машина" или да се отложат за по-благодатно време.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 345
Re: Общи хорари
« Отговор #1204 -: Юли 02, 2024, 12:18:08 pm »
Рени, благодаря за отговора. Да, обърках Марс е в заточение в Телец. Последният аспект обаче, мисля, е с Меркурий 19:45 У3? Т.е. предстои комуникация, някакво обсъждане, възможно за някаква преработка и подобряване/доуточняване, както казваш.
А как да изчисля някакво ориентировъчно време? Ако гледам главните сигнификатори в ъглови домове и кардинални знаци - буквално до дни и часове да очаквам резултат? Или ако важна е Луната  в падащ дом и подвижен знак - месеци/години.
Допълвам: Венера е изгорена и без достойнства, но съвпад със Сириус, тук това дали е от значение? По навик гледам фиксираните звезди в хорари.
« Последна редакция: Юли 02, 2024, 12:23:47 pm от terrarossa »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12721
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1205 -: Юли 02, 2024, 02:27:41 pm »
terrarossa, да, последният аспект е с Меркурий. Като време Луна към главните оси, към сигнификаторите на въпроса. Тук , Луната е и сигнификатор, може да разгледаш Луна- Венера като време също. Ще има доуточняване защото няма сигнификатор с достойнства.
Сириус не е изгрял, но съвпад с Меркурий, който ще изгрее, както и Венера,  може накрая да подпомогнат влиятелни особи  ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1224
Re: Общи хорари
« Отговор #1206 -: Юли 02, 2024, 02:52:23 pm »
Много странно обаждане имах с още по-странно предложение. За "втора" работа. Май фиктивна и за далаверата на "другия" работодател.
Да се хващам ли на играта?
Опасности за мен?

Благодаря 🎀
« Последна редакция: Юли 02, 2024, 02:54:20 pm от Люба »

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 345
Re: Общи хорари
« Отговор #1207 -: Юли 02, 2024, 08:19:26 pm »
terrarossa, да, последният аспект е с Меркурий. Като време Луна към главните оси, към сигнификаторите на въпроса. Тук , Луната е и сигнификатор, може да разгледаш Луна- Венера като време също. Ще има доуточняване защото няма сигнификатор с достойнства.
Сириус не е изгрял, но съвпад с Меркурий, който ще изгрее, както и Венера,  може накрая да подпомогнат влиятелни особи  ?

Благодаря, Рени, дано да има такава подкрепа, да видим как ще се развият нещата.
Наистина Луната-Венера също може да се разглеждат като сигнификатори. Някъде бях чела, че планети в рецепция могат да се разменят в хорарна карта при запазване на градусите.
Иначе заточеният Марс - вари го, печи го, все така си остава, подкрепян с аспекти от двете женски планети.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7539
Re: Общи хорари
« Отговор #1208 -: Юли 02, 2024, 09:14:16 pm »
Много странно обаждане имах с още по-странно предложение. За "втора" работа. Май фиктивна и за далаверата на "другия" работодател.
Да се хващам ли на играта?
Опасности за мен?

Благодаря 🎀
Люба,ти си Венера в 9ти дом,подкрепена от Сатурн,в рецепсия с Луна.Луната е странна,на неподвижна звезда в последни градуси,но аспектът с Меркурий е сходящ,също и с Нептун.Може би те блазни нещо-пари.Луната е в 8ми дом.Бих казала Да.
Но ме смущават последните градуси на Меркурий,Луна,асц е късен.........може би си решила.
Ако не е много ангажиращо,що пък не.Не съм сигурна доколко си наясно,заради близостта със Слънцето и аспектът Луна-Нептун.
« Последна редакция: Юли 02, 2024, 09:18:21 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4569
Re: Общи хорари
« Отговор #1209 -: Юли 02, 2024, 11:17:00 pm »
Люба! Скоро ще ти дойде акъла-Венера  е невидима.Очаква се да стане видима в събота на новолунието, но може и да не изгрее. Родени сме с глава ,за да я ползваме. Ако се излъжеш да излачнееш, надявам се аспекта на Сатурн с Венера, да ти капне здрав разум. Виж го пича с у1 Марс в Телец,диспозитор невидима Венера...Надявам се на новолунието в Рак да се изясни ситуацията.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12721
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #1210 -: Юли 03, 2024, 10:03:10 am »
Люба, Луната Телец, въпросът и Венера Рак са във взаимна рецепция, но разходящ секстил. Луната няма да затвори аспекта с Меркурий. Ти си изгорена от у10, т.е. твоите качества в тази сфера са потиснати. "Играчът" Х. , Марс Телец е приет от теб, но няма какво професионално да ти предложи. Опасност може да дойде от това че, няма да удовлетвори или не получиш предложеното финансово възнаграждение. За мен е Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13720
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #1211 -: Юли 03, 2024, 10:26:03 am »
Много странно обаждане имах с още по-странно предложение. За "втора" работа. Май фиктивна и за далаверата на "другия" работодател.
Да се хващам ли на играта?
Опасности за мен?

Благодаря 🎀
Втората работа, ако гледаме по 11д., Меркурий У11 сменя знак докато Луната е на 28* в Телец, така че Луната не е в сходящ аспект с Меркурий, но пък твоят у-л Венера се е срещнал с Меркурий в самото начало на знака,в  0* 18' Рак , така че са в разходящ съвпад. На Луната остава само един аспект, който е хармоничен - секстил с ретро Нептун У5 в 5д. Каквото и да решиш, въпросът ще приключи благоприятно за теб, особено ако въпросът е свързан с някакъв вид творчество. Но все пак внимавай с подобни предложения, на мен са ми предлагали много пъти допълнителни доходи във фейсбук, накрая  нещата опират до това да тегля на телефона си приложение, което да обвържа с банкова сметка, то е ясно в коя посока ще се движат парите...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1224
Re: Общи хорари
« Отговор #1212 -: Юли 03, 2024, 11:10:03 am »
Любими мои момичета - в разбъркан ред - Сафо, Рени, Акрукс и Ребека 🍒🍒🍒🍒
Благодаря ви, че и този път не ме подминахте.

В чест на истината, въпреки първоначалното изкушение за лесни пари, след като пуснах поста, сама реших, че трябва да откажа. Мъжът ми беше категоричен и дори не искаше да чуе подробности. Днес налетях на случаен пост във фейсбук - Учителят казва на бебета костенурки-нинджа да не говорят с непознати. После, вече пораснали, а той стар, те му казват да не споделя лично данни с непознати и разни такива.
Та, още знак. Знаете, че аз не привличам пари, а далавери още по-малко.
Идеята е да се ползва моя диплома за получаване на лиценз и ала-бала срещу уж месечно възнаграждение и "трудов" договор. Да, знам, Бекси, акъл няма как да ми дойде, защото го нямам. Като го напиша, изглежда още по-нелепо.
Луната в 8 дом не са ми чуждите пари, а тъмната жена, която ме потапя.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 345
Re: Общи хорари
« Отговор #1213 -: Юли 03, 2024, 12:58:37 pm »
Почти всичко вече беше казано по този хорар; хелиакалните фаза са материя, която тепърва при възможност ще проучвам.
-
И тук са положителни аспекти между сигнификаторите - благоприятен отговор да към настоящия момент.
Последният аспект на Луната, която излиза от комфортния знак на екзалтация, е с Меркурий У9, У11, който също сменя знак. У6 Марс е в заточение (-).
Ако сменим местата на Луна и Венера, които са в рецепция, Луната идва в нещастния за нея 9д и под лъчите на Слънцето У10.
Обръщам внимание, че Луната, Слънцето У10 и Меркурий У9 и 11 са в заключен знак Рак.  Скрито обстоятелство предстои да излезе наяве - след около 1 до 3 единици време (?).
За момента ситуацията е ОК, но предстои нещо ново.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 139
Re: Общи хорари
« Отговор #1214 -: Юли 03, 2024, 09:00:14 pm »
Ще се обадят ли от Пловдив на съпругът ми във връзка със сина ми?