Автор Тема: Пълнолуние на 20.10.21г.  (Прочетена 8835 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3331
Re: Пълнолуние на 20.10.21г.
« Отговор #15 -: Октомври 21, 2021, 09:07:57 am »
update: човекът избра да ме изостави, точно когато ще имам нужда от него и след като си взе всичко, което можеше да си вземе.
чувствам се просто чудесно, вярвата ми в човечеството е на ниво:Д
Имай вяра в Господ, всичко останало ще ти се придаде.
Пълнолунието с Марс е отключило продължителния транзит на Плутон над твоето Слънце, преживява се- при мен е минал Плутон над Слънцето ми в 4-7 клас, "което не ме убива, ме прави по-силна"  ;D

Познавам двама човека, при които тр. плутон съвпад слънце донесе голямо издигане в кариерата - заемане на висока държавна длъжност.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 364
Re: Пълнолуние на 20.10.21г.
« Отговор #16 -: Октомври 21, 2021, 01:02:56 pm »
update: Много нерви на всички фронтове, но най-вече у дома и с половинката. Той като един горд агресор, носител на Сатурн в Козирог У10/10 и Марс в Овен У1/1,  на който пълнолунието му засягаше 1-7 дом и квадратираше нат. Меркурий, като отвори една уста....2 дни не е спрял да спори, сърди и изопачава думи и постъпки само за да е прав. Аз точно в часовете на точната фаза имах шофьорски неволи и ме изби на страшна агресия - 2 часа и половина пътувах разстояние, което иначе е под час и половина, страшно задръстване, затворени улици и какви ли не индивиди по трасето. Просто не разбирах какво става - все едно в мен има генератор за нерви и бликаха неконтролируемо като фонтан, още не мога да се успокоя напълно. Та - усещам го и то доста неприятно това пълнолуние.
« Последна редакция: Октомври 21, 2021, 01:19:20 pm от Лисана »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13480
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 20.10.21г.
« Отговор #17 -: Октомври 21, 2021, 01:55:53 pm »
Познавам двама човека, при които тр. плутон съвпад слънце донесе голямо издигане в кариерата - заемане на висока държавна длъжност.
Не думай, на моя козльо му предстои, точен ще е на 5 април 22г.  :)

При мен като мина над Слънцето имах голям успех училище, конкретно олимпиади по математика, но на мен Плутон ми е У3, а на ММ е У4 и баща му е с рак на панкреаса от няколко години, на химиотерапия е и се крепеше, но напоследък е отпаднал и не е успял да си прибере реколтата в двора, февруари навърши 84г.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 364
Re: Пълнолуние на 20.10.21г.
« Отговор #18 -: Октомври 21, 2021, 06:15:17 pm »

[/quote]

Познавам двама човека, при които тр. плутон съвпад слънце донесе голямо издигане в кариерата - заемане на висока държавна длъжност.
[/quote]

Потвърждавам и аз. У нас Козльо точно на този транзит му беше много наситено откъм събития, но едно от тях беше, че най-накрая започна нормална работа с бъдеще, което за тогава беше невероятно издигане.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Пълнолуние на 20.10.21г.
« Отговор #19 -: Октомври 21, 2021, 07:27:25 pm »
Имам натална опозиция Мерк/ Сатурн на 28- ми градус Козирог/ Рак по оста 2/8 и се заформя чуден квадрат откъм 4/10 дом.
Еми , разквадрати ме хубаво Пълнолунието- от понеделник екшън след екшън, но важното е, че всичко завършва добре.
Тестът ми е отрицателен, ще си почивам вкъщи, кацат ме калинки, откривам отново четирилистни детелини, намират ми изгубени вещи .
Моята приятелка се е разделила с нейния, после ще видя картата й, какво точно е задействало.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние на 20.10.21г.
« Отговор #20 -: Октомври 21, 2021, 07:41:21 pm »
Благодаря за повдигането на духа, дами!)
Имам нужда от това, карам професионален курс, в последните дни се чудя дали да се отказвам по средата, но може би трябва да остана.
//бива ме, просто лош късмет, скапан отбор, лъжливи, подвеждащи хора, нищо необичайно.
И аз не съм си намерила пътя в живота и това откровено ме съсипва, защото явно ми е важно. Ако оцелея, ще видим.
но психиката ми е срината, не мога да се успокоя вече трети ден, не е гот.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7236
Re: Пълнолуние на 20.10.21г.
« Отговор #21 -: Октомври 22, 2021, 10:31:41 am »
Хармоничния аспект с к8/к2 донесе писмо/глоба от кат за превишена скорост някъде от Търговище, е платихме я и днес ден за плащане осигуровки, сметки. ... Такива неща, доста солидна сума внесох.
Не е изключение, освен глобата.
12 дом си е 12 ти и няма мърдане, ходих до поликлиниката, имам някакъв гин. проблем, ще чакам резултати. На първо време - срив на имунната система, това като причина. Освен това, няколко цикли започнаха опозе с нат. ми Марс на к12.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Пълнолуние на 20.10.21г.
« Отговор #22 -: Октомври 22, 2021, 01:58:01 pm »
Здравейте,

При мен е в 12-ти дом.
Получих възмездие т.е. дълго пазена тайна, беше разкрита от мен.
Или по-скоро съмненията и усещанията ми за определени хора, се оказаха правилни.
При мъжът ми засегна десцендента-Лунацята също има отношение към тази тайна, която отрих за негови роднини.
Да вмъкна, че не съм търсила нищо-то само си дойде-черно на бяло.

Поздрави!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13480
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 20.10.21г.
« Отговор #23 -: Октомври 25, 2021, 06:59:52 pm »
Пълнолунието квадрат Слънцето на Денис, младият изпълнител от Пайнер, който вчера сутринта е починал.
Ако поставим Слънцето за АС, то Пълнолунието попада на IC ; при Слънце за АС, натален Марс и СЛВ са в 12д.
Освен това има опозиция между Венера и Нептун:
 " Емоциите и афектите се контролират от подсъзнателни сили. Те често сами си вредят по отношение парите, брака, социалния живот и творчеството. Подсъзнателните инстинкти създават илюзии, като изкривяват реалността. Мързелът и жаждата за удоволствие водят до алкохолизъм и наркотици. Чувствените ексцесии могат да изпразнят портмонето, заради пиянството няма кариера, позициите са все по-ниски. Тайните любовни връзки водят до скандали. Нептун дава склонност към тайни в личните въпроси, докато всичко не бъде разкрито насила. Склонност към сексуални извращения - те или ги развращават. Често хомосексуализъм. Бракът постепенно се разпада и следва развод. "