Автор Тема: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион  (Прочетена 13056 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« -: Октомври 21, 2021, 01:44:37 am »


Астросоциологическите условия, в които се провеждат изборите 2 в 1, е новолуние в Скорпион. На дневен ред излиза спецификата на Скорпиона. Влиянието на субтилно ниво, спекулациите и внушенията като средство за надмощие. Управленските размествания, трусове. Периодът е възможно да е подходящ „терен“ – среда и обстоятелства, в които добре виреят манипулативни похвати, опитите за купуване на гласове, изваждане на компромати от нафталина. Опитите за манипулация, саботаж с превратен отзвук. Опитите за лов на риба в мътна вода. Периодът, в който се провеждат изборите предполага политическа метаморфоза посредством обрати, изненадващ развой. Някакъв тип генерална смяна на курса в политиката, управлението. Продължение

На 14 ноември избори 2 в 1 - за Парламент и Президент.
Астрологичните условия, в които се случват тези избори е новолуние в Скорпион в опозиция с ретрограден Уран в Телец и квадратура със Сатурн във Водолей. Меркурий и Венера са в последният градус на знака - съответно Везни и Стрелец. Новолунието в картата на есенното равноденствие се позиционира върху опозицията Венера в Скорпион - Уран в Телец. На 14 ноември, в деня на изборите, това прави и Меркурий в Скорпион. Което навежда на мисълта, че периодът от време, в които се случват тези избори, има за цел да произведе изненади, обрати, ескалиране на протестни нагласи и настроения. С разораващ ефект върху авгиевите обори на българската политика. Вероятен направен избор, коалиции, съюзи с предистория.
« Последна редакция: Октомври 21, 2021, 03:23:24 am от starinthenightsky »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2021, 08:13:07 am »

Източник на изображение: AFP

france24.com: Тръмп анонсира нова социална мрежа "TRUTH Social" Нейната бета версия се очаква да стартира през следващия месец.
« Последна редакция: Октомври 21, 2021, 08:35:13 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7238
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2021, 04:33:38 pm »
Новолуние в 4ти дом-ново 20сет-Луната в падение,у12 дом от картата,Марс у10дом ,в 4ти,лош,но силен-някой ще падне толкова ниско ,манипулации,да,и опозиция с уран-ще ни изненадат.Сатурн на к7,Меркурий на к4-Меркурий у11,у2,у3 домове от картата -пътуване към дома,пазаруване от дома,броенето продължава ,но по скорпионски-власт,секс,смърт,крими елементи,чалга сговорна дружинка ,дали земята ще се отвори,или ще падне нечии нос/глава ,ще има сеир,панаир-някой ще удари дъното.
При мен лунацията попада в 6ти дом,при сина ми е опозиция Луна в 5ти(упр.на 8ми дом).
.При  двама познати на асц.също.
« Последна редакция: Ноември 11, 2021, 05:50:52 am от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 364
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2021, 10:17:29 am »
 При мен на К5, опозиция Уран на К11. Нямам никакви предположения, защото единственото, което усещам по 5-11 дом, въпреки близнашкия стелиум в 11 е, че ужасно трудно се приобщавам към колектив/обществото и първата реакция, която получавам от такива е отхвърляне. Ако мама не беше сигурна за часа на раждане, какъвто съм саможивляк, щях да заложа, че стелиума, барабар със слънце са в 12, а не 11.
 При козелчето ми, обаче новолунието е точно на К8, точен съвпад с натален Плутон. Имат наследствен апартамент, който от доста време се мъчат да продадат, но много неуспешно, чудя се дали това новолуние няма да задейства, да сложи началото на една успешна и изгодна продажба. Следващия аспект на луната след новолунието за него е съвпад с венера У2/9. Склонна съм да мисля, че може наистина да облажи финансови постъпления от далече.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13480
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2021, 05:08:09 pm »
Направих карта в астро.ком, че тази оранжева плетеница на цвят ми харесва, но ми е трудна за прочит  :)

Новолунието попада в моя 3д върху Марс и Нептун, в секстил с Плутон У3

Новолунието съвпада със звездата Акрукс  :)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2021, 09:44:35 pm »
Това ми е второ новолуние в 6-ти дом. В точен секстил е към Сатурн У9, У10, У11, в съвпад с Уран У11, крадратури към Венера У1, У6, Слънце У5, Юпитер У8 и опозиция към Хирон. Притеснява ме това, че ноември ми предстои контролният преглед при хирурга за нови кисти в гърдите.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3331
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2021, 10:01:52 am »
При мен на К5, опозиция Уран на К11. Нямам никакви предположения, защото единственото, което усещам по 5-11 дом, въпреки близнашкия стелиум в 11 е, че ужасно трудно се приобщавам към колектив/обществото и първата реакция, която получавам от такива е отхвърляне. Ако мама не беше сигурна за часа на раждане, какъвто съм саможивляк, щях да заложа, че стелиума, барабар със слънце са в 12, а не 11.
 При козелчето ми, обаче новолунието е точно на К8, точен съвпад с натален Плутон. Имат наследствен апартамент, който от доста време се мъчат да продадат, но много неуспешно, чудя се дали това новолуние няма да задейства, да сложи началото на една успешна и изгодна продажба. Следващия аспект на луната след новолунието за него е съвпад с венера У2/9. Склонна съм да мисля, че може наистина да облажи финансови постъпления от далече.

Имаш уран в телец? На колко си години?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2021, 01:57:02 pm »
В 5- ти дом, тригон с Луната ми.
Молове и ресторанти няма да са, ще видим.. :D
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 364
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2021, 02:02:55 pm »
 Транзитният Уран последните месеци е на К11  :), иначе е козирошки, далеч съм от тази възраст.

При мен на К5, опозиция Уран на К11. Нямам никакви предположения, защото единственото, което усещам по 5-11 дом, въпреки близнашкия стелиум в 11 е, че ужасно трудно се приобщавам към колектив/обществото и първата реакция, която получавам от такива е отхвърляне. Ако мама не беше сигурна за часа на раждане, какъвто съм саможивляк, щях да заложа, че стелиума, барабар със слънце са в 12, а не 11.
 При козелчето ми, обаче новолунието е точно на К8, точен съвпад с натален Плутон. Имат наследствен апартамент, който от доста време се мъчат да продадат, но много неуспешно, чудя се дали това новолуние няма да задейства, да сложи началото на една успешна и изгодна продажба. Следващия аспект на луната след новолунието за него е съвпад с венера У2/9. Склонна съм да мисля, че може наистина да облажи финансови постъпления от далече.

Имаш уран в телец? На колко си години?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3331
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #9 -: Октомври 28, 2021, 09:56:41 am »
А, ясно, аз не съм разбрала.

При мен новолунието е в четвърти дом в точен съвпад с натален уран и разходящ квадрат със сатурн.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #10 -: Ноември 04, 2021, 09:57:32 am »
Лунацията е в опозиция на Венерата ми в 7д. Както знаете, Венера доста неща изнесе на гърба си тази година.
При сина ми е на оста К4-К10 с К4 в Скорпион.
Чудя се дали да го ваксинирам, но и затъмнението на 19ти му е върху Марс с опозиция с Луната...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #11 -: Ноември 05, 2021, 08:34:25 am »
Чудя се дали да го ваксинирам, но и затъмнението на 19ти му е върху Марс с опозиция с Луната...
По-добре недей, защото сега масово се слагат такива с изтекъл срок на годност и уж удължен с два месеца от производителя!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4518
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #12 -: Ноември 05, 2021, 09:56:20 am »
Чудя се дали да го ваксинирам, но и затъмнението на 19ти му е върху Марс с опозиция с Луната...
По-добре недей, защото сега масово се слагат такива с изтекъл срок на годност и уж удължен с два месеца от производителя!
Тъкмо Бил Гейтс, може да не го следи в час.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #13 -: Ноември 05, 2021, 09:30:04 pm »
Ваксинирахме се тази вечер. Поне аспектите са разходящи.
Избрах Модерна, защото има по-добри показатели от Пфайзер. Сега чакаме да ни поникнат антенки или радиолокационен център направо.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6477
Re: 4 ноември 2021 г., новолуние в Скорпион
« Отговор #14 -: Ноември 05, 2021, 10:06:13 pm »
По-скоро рискът да се разболеете сега, е по-голям, защото дори и на работа, колежките които се разболяха от covid, са точно такива, които се ваксинираха.