Автор Тема: ЗА и Против ваксинацията  (Прочетена 13449 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
ЗА и Против ваксинацията
« -: Октомври 21, 2021, 05:05:42 pm »
Хайде да се тестваме набързо ;)
Ако някой има желание и астрологично да се обоснове.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2021, 08:27:09 pm »
Моето мнение си го знаете. Имам Сатурн в Скорпион в 8 дом, така че едва ли е случайно да имам задръжки относно тези неща.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2021, 10:13:58 pm »
Темата е в унисон със събитията от реалността, преброяване на овцете, противопоставяне, разделяй и владей, извиване на китки, корупционни практики.
Не съм антиваксър, дори напротив, бебето ми има и незадължителни ваксини. Като човек, позанимаващ се с някои повърхностни науки, знам, че за периода, за който изкараха ваксина, не е възможно да стартираш проект при повърхностните науки, тоест всичко с ваксината е научно неиздържано. Абе, да, беее, ама там дейностите са били приоритетни, без ограничение в ресурсите. Аха. Нъцки.
Ама даа, знам, че вирусът е инженерен, така че и ваксината я има, откак Сатурн беше в екзалтация, имали са време за всичко, само са чакали момента. Значи е вярна теорията за хомота.
И при двата сценария правдата я няма, а грижата е лицемерна, ти си кайма в кюфтето на силните на деня.
Хора умират. Да, хора умират от много неща. Vsi4ki 6e omrem.
Ваксината е кофти. Защо иначе подписваме информирано съгласие.
Чудя се на бременни, които питат за ваксини. Бахти хладнокръвните смелчаги, майка. Аз бих се насрала само при мисълта. Сигурно ще ми се пукне сърцето. Няма да проумея как е по-страшно да умреш, отколкото теоретично нещо да се бъгне с бебето ти.
Данните за резултати върху фертилитета също са смущаващи. Няма такива.
Аз ваксина имам. Не по убеждение. А защото беше ясно, че в даден момент ще стане по-важна от документ за самоличност. А трябва да се работи, да се върти колелото на матрицата, да се плащат данъци, кредити... Не случайно 2020 беше Годината на Мишката.
Астрологично си пиша един ретрограден екзалтирал Сатурн по дом и знак и това е. Ритане срещу системата и тя ме рита. И опозиция Слънце-Марс имам. Вървя срещу себе си. Трудно се прекланям. Затова ме мачкат.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2021, 11:38:32 pm »
 О, Люба<3 :-*

//ще се включа по-късно в темата

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2021, 06:17:42 am »
Вижте прикачения файл

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2021, 07:49:39 am »
след тази публикация какво да кажа освен-амин за умовете реализирали "медицинския фашизъм"

сатурн водолей 6 дом

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2021, 10:38:23 am »
От ФБ на Евгений Дайнов:
Някъде из нета прочетох реплика към антиваксър: И за какво да ти слага Бил Гейтс на теб чип?! Каква информация ще извлече от теб?! Как се слага туршия?


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2021, 10:41:35 am »
Сафо, попитай майка си, дали на 16.02.1970 г е била ЗА или ПРОТИВ ваксинацията и ще ти отговоря на въпроса, и астрологично.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2021, 10:55:23 am »
Рени, не е била против,едва ли е умувала над това 😀.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2021, 11:10:32 am »
Сафо, а сега каква е причината да се умува над тази ваксинация ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2021, 11:27:30 am »
Сафо, а сега каква е причината да се умува над тази ваксинация ?
много информация, която ни залива..... Интернет, новини... Нямаме вяра на управляващи, на никой и нищо. Недоверие.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2021, 11:44:31 am »
Против…
В конспирациите вярвам умерено.
Против съм заради реакцията на собствения ми организъм срещу външна намеса. Писах как 20 години влача последствията от инжекции с безобидния Б12, два месеца имам гноен оток на мястото на ваксина за тетанус и още и още реакции на организма срещу лекарства, от които по принцип никой няма проблем.
Ще ми се това да е решение на всеки, не насила.
Не отричам, че в един момент вероятно ще се наложи да сложа. То ще е само заради възможността да работя, няма да е лично убеждение. Прекалено много реклами и суперлативи само могат да породят съмнение в ефикасността на нещо, в случая ваксината. Доказано работещите неща нямат нужда от агресивна реклама.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #13 -: Октомври 22, 2021, 11:45:01 am »
Сафо, а сега каква е причината да се умува над тази ваксинация ?
много информация, която ни залива..... Интернет, новини... Нямаме вяра на управляващи, на никой и нищо. Недоверие.

Нали, знаеш кои ум се уповава, предимно на вярванията, на "някой каза " и на кои ум отвън му създават/ налагат действителност/та/ ? ! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #14 -: Октомври 22, 2021, 09:30:34 pm »
Темата е в унисон със събитията от реалността, преброяване на овцете, противопоставяне, разделяй и владей, извиване на китки, корупционни практики.
Не съм антиваксър, дори напротив, бебето ми има и незадължителни ваксини. Като човек, позанимаващ се с някои повърхностни науки, знам, че за периода, за който изкараха ваксина, не е възможно да стартираш проект при повърхностните науки, тоест всичко с ваксината е научно неиздържано. Абе, да, беее, ама там дейностите са били приоритетни, без ограничение в ресурсите. Аха. Нъцки.
Ама даа, знам, че вирусът е инженерен, така че и ваксината я има, откак Сатурн беше в екзалтация, имали са време за всичко, само са чакали момента. Значи е вярна теорията за хомота.
И при двата сценария правдата я няма, а грижата е лицемерна, ти си кайма в кюфтето на силните на деня.
Хора умират. Да, хора умират от много неща. Vsi4ki 6e omrem.
Ваксината е кофти. Защо иначе подписваме информирано съгласие.
Чудя се на бременни, които питат за ваксини. Бахти хладнокръвните смелчаги, майка. Аз бих се насрала само при мисълта. Сигурно ще ми се пукне сърцето. Няма да проумея как е по-страшно да умреш, отколкото теоретично нещо да се бъгне с бебето ти.
Данните за резултати върху фертилитета също са смущаващи. Няма такива.
Аз ваксина имам. Не по убеждение. А защото беше ясно, че в даден момент ще стане по-важна от документ за самоличност. А трябва да се работи, да се върти колелото на матрицата, да се плащат данъци, кредити... Не случайно 2020 беше Годината на Мишката.
Астрологично си пиша един ретрограден екзалтирал Сатурн по дом и знак и това е. Ритане срещу системата и тя ме рита. И опозиция Слънце-Марс имам. Вървя срещу себе си. Трудно се прекланям. Затова ме мачкат.
+1

Аз много не разбирам защо всички радетели на ваксинацията профанизират по безумен начин причините за отказ от такава. Не става въпрос за светене в тъмното, 5G и чипове. Става въпрос за една набързо скалъпена субстанция, за която няма категорични данни, че е полезна и безопасна, не се знае какви имунни отговори предизвиква и за какъв период от време, няма определен срок на годност... И не стига, че беше насилствено платена от всички, ами сега и насила трябва да си я поставим. Ако има някой, който да ме убеди с истински факти, че ваксината е полезна и безопасна в границите на стандартните изисквания за лекарства, аз съм съгласна да се ваксинирам, но не и срещу смарт часовник и ваучер. Смущаващ е фактът, че се налага да подписваш т.н. декларация за  отказ от търсене на каквато и да било вина и отговорност при евентуални кофти последствия. Като се добави  и забраната за извършване на патологична аутопсия на починали от Ковид смущението преминава в пълно недоверие към "голямата загриженост" на властта за нашето здраве. Дори майка ми не е била така напориста в това отношение.
Постоянно някой твърди, че ако всички се ваксинират едновременно и се стигне до стаден имунитет, вирусът би трябвало да отмре постепенно, защото няма откъде да се захранва. То и ако всички едновременно спрем да плащаме данъци например, вирусът на корупцията в държавната администрация би могъл да отмре рязко, но аз някак не вярвам в едновременните работи. Никога нищо в този живот не е ставало едновременно, особено когато се отнася за много пари. Но и да не забравяме, че никога досега не е била измислена универсална ваксина срещу грип, просто защото грипният вирус ежегодно мутира, още по-малко пък такава ваксина, която се поставя в разгара на пандемията. Кое сега е различно? Ами утре ако кажат, че вече имаме нов омега азербайджански щам, срещу който сегашната ваксина не работи?
Към днешна дата нищо не е категорично ясно. Пълно е с противоречива информация и с всевъзможни теории за нещата.
👉 Няма категорични данни за ефикасността, ползите и вредите от ваксините (и това е естествено, тъй като е все още кратък периодът на приложението им, както и обхватът им).
👉 Няма категорични данни за това кой какъв имунитет изгражда, за колко време и по какви причини (ваксинация/преболедуване/среща с вируса).
👉 Няма задълбочени анализи за ефективността на прилаганите мерки - маски, разстояния, локдауни и пр. Никой до момента не е показал с обективни данни как една или друга мярка се е отразила на заболеваемостта, хоспитализациите и смъртността.
НЯМА!
На това цялото нямане от населението се очаква безропотно да приема всички ограничения и задължения, които му се вменяват - за личното му здраве, за здравето на близките му, за общественото здраве, за здравето на болната ни здравна система... Ееееее, ай байгън!
Не само нашите управляващи, а целокупното световно политическо воинство се забатачи в собствените си мераци да управлява не пандемията, а хората и този тип управление започна да го опиянява, услади му се, затова сега трудно ще успеем да си върнем свободата. По-страшното е, че все по-голяма маса хора започва да свиква със ситуацията, да я приема за "новото нормално" и така умира всяка надежда за отпор. На всички ни трябва да е ясно, че каквото и правителство да имаме за в бъдеще, то обезателно ще "клекне" и ще води политиката, която се иска от него отвън.