Автор Тема: ЗА и Против ваксинацията  (Прочетена 13430 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #120 -: Ноември 25, 2021, 06:35:35 pm »
И досега обществото е разделено покрай пандемията, сега остава и това...
Във всеки случай, това което казват, че децата и тийнейджърите са приносители, въобще не е вярно. Ако беше така, аз отдавна трябваше да съм се заразил и да съм пукнал, а покрай мен и много други хора. И не ми казвайте, че е просто въпрос на късмет.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #121 -: Ноември 25, 2021, 06:41:43 pm »
Kleo, да, така е, ерудираните  са аут, защото е трудно да подчиниш, асимилираш грамотни и просветени хора. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #122 -: Ноември 25, 2021, 06:52:50 pm »
Рени, нали за тесни специалисти могат само да дават мнение по определени въпроси, математици за математика, геолози за геология и т. н. Аз чаках астролози да се обосновката астрологично относно ваксините, дали са опасни, или не и дали ковид е изкуствено създаден в лаборатория.... Но явно тесните специалисти астролози не са на едно мнение по въпроса, или бъркам. Хайде, обоснове те се астрологично. И ще Ви повервам.

Сафо, не става само с вяра, иска се и мислене. Нямам компетенция по казуса ваксини затова съм преценила да се доверя на лекуващия си лекар и споделих неговото мнение. Астрологично също не съм достигнала нужната компетенция, но изразих астрологично мнение, в друга тема, колкото ми позволяват възможностите. Само астролог, който има съответната специализирана грамотност по тема ваксини, може да даде точна обосновка за тях, в периода.
Хайде, сега, ти излез на терасата си и наблюдавай звездното небе, поне две години и половина, от една и съща точка, записвай наблюденията си, и тогава ще ти се обоснова астрологично, кой кога и защо е опасен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #123 -: Ноември 25, 2021, 10:09:25 pm »
Аз мисля, че ерудирани и просветени хора има и от двете страни- за и против ваксините.
Откровено настръхвам от войнствено настроени и крайни- мнения като бустер едва ли не всяка седмица, уволнение на неваксинирани или другата крайност- зараза от самолетни пръскане и т.н.
Оказах се с много малко антитела, а преди половин месец имах дете с болни родители, с отрицателни първоначални тестове.
Факт е, че около 90% от децата се завърнаха след първоначално остро реагиране към тестването два пъти седмично.
Вижда се какво се случва и на Запад с многото ваксинирани, вече три пъти годишно трябва да се бодат, тест всеки ден- намалили са валидността на ПСР от 72 часа на 24.
Колкото и да не искам, вярвам, че нещо не е както трябва. И може би ще разберем, когато е прекалено късно и няма връщане назад. Не, че сега има.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #124 -: Ноември 26, 2021, 09:06:23 am »
https://www.dnes.bg/mish-mash/2021/01/25/bg-astrolog-ot-2016-a-shte-ima-pandemiia-shte-prodylji-2-g.477702

"През 2020 година ще има криза, която вероятно ще е пандемия. Ще има бедствие, спад в Европа и ще продължи до 2022 година.

Това заявява в началото на 2016 година астрологът с български произход и живеещ в Уругвай Борис Христов (Кристофф),В интервюто от 2016-а, в което прогнозира започването на нова пандемия през 2020-а, Борис Христов - Кристофф обявява, че тя ще е подобна на чумата, известна като Черната смърт от 1347 година.

Базира се на графика на френския астролог Анри Гушон, показваща, че такива катаклизми се случват при сближаване на големите планети. Нещата описва в книгата си "Око към 2020", за която разказва в интервюто"

http://astro-titania.com/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2/



« Последна редакция: Ноември 26, 2021, 09:24:29 am от strelicka »


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #126 -: Ноември 26, 2021, 11:08:14 am »
Когато локомотивите започнали да навлизат в САЩ, мнозина се опасявали, че жените нямало да издържат на скорост над 80км/ч.
Други пък се страхували, че човешкото тяло ще се разтопи при висока скорост. В центъра на тази разпространена в обществото паника често попадали налудничави теории за ефектите на иновациите върху жените и децата и примерът с локомотивите съвсем не е единствен. Когато в началото на 20-ти век автомобилите започнали да стават популярни, те били смятани за шумни, неуправляеми, дяволски изобретения, които жените било невъзможно да управляват сами и не трябвало да им се позволява да карат.

Спрете влака защото на някои не им понася света да се движи и Земята да се върти.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #127 -: Ноември 26, 2021, 11:19:29 am »
https://www.dnes.bg/mish-mash/2021/01/25/bg-astrolog-ot-2016-a-shte-ima-pandemiia-shte-prodylji-2-g.477702

"През 2020 година ще има криза, която вероятно ще е пандемия. Ще има бедствие, спад в Европа и ще продължи до 2022 година.

Това заявява в началото на 2016 година астрологът с български произход и живеещ в Уругвай Борис Христов (Кристофф),В интервюто от 2016-а, в което прогнозира започването на нова пандемия през 2020-а, Борис Христов - Кристофф обявява, че тя ще е подобна на чумата, известна като Черната смърт от 1347 година.

Базира се на графика на френския астролог Анри Гушон, показваща, че такива катаклизми се случват при сближаване на големите планети. Нещата описва в книгата си "Око към 2020", за която разказва в интервюто"


Този български астролог в Уругвай съм гледала преди години в едно предаване "Българите по света", тв екипа беше на гости в къщата в Уругвай, запомнила съм кокетната асмичка на двора му, но разказваше за живота си, не е правил прогнози.
Интервюто от 2016г на испански https://www.youtube.com/watch?v=UzX37majB24
Внимавайте за 2020 г. 1:33 минута на видеото ... „Направете го! Сега, ако искате да оцелеете“
3:08 минута: що се отнася за това как да живеете сега, за да посрещнете по-добре трите най-лоши години на този век (2020-2022)

Другата ти препратка е постфактум, както всички тръгнаха да анализират и търсят причини, след като короната вече беше факт, донякъде предварително я беше прогнозирал един украински астролог Константин Дараган, който се занимава с политически прогнози, макар че не говори конкретно за болест и вирус, а за икономически срив и криза.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #128 -: Ноември 26, 2021, 05:01:10 pm »
https://www.dnes.bg/mish-mash/2021/01/25/bg-astrolog-ot-2016-a-shte-ima-pandemiia-shte-prodylji-2-g.477702

"През 2020 година ще има криза, която вероятно ще е пандемия. Ще има бедствие, спад в Европа и ще продължи до 2022 година.

Това заявява в началото на 2016 година астрологът с български произход и живеещ в Уругвай Борис Христов (Кристофф),В интервюто от 2016-а, в което прогнозира започването на нова пандемия през 2020-а, Борис Христов - Кристофф обявява, че тя ще е подобна на чумата, известна като Черната смърт от 1347 година.

Базира се на графика на френския астролог Анри Гушон, показваща, че такива катаклизми се случват при сближаване на големите планети. Нещата описва в книгата си "Око към 2020", за която разказва в интервюто"

http://astro-titania.com/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2/
Стреличка,благодаря!Изчетох с интерес.Надявам се астротитания да е права за 2025г.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #129 -: Ноември 26, 2021, 06:49:43 pm »
Авторитетни издания за КОВИД 19 ------

Още необходимо ли ви е за да се осъзнаете ?

Всъщност нищо ново или интересно
Ти тези статии добре ли ги прочете/разбра?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #130 -: Ноември 26, 2021, 08:53:02 pm »
Стреличка, благодаря за линковете.
Зачетох се в статиите на Астротитания, тръпки ме побиха от една за Марс през миналото лято, което беше кошмарно за мен- по дати така хубаво е описала всичко, което ми се случи.
После ще чета още.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...