Автор Тема: Новолуние и СЗ 4 декември 2021г.  (Прочетена 15556 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 4 декември 2021г.
« Отговор #30 -: Април 16, 2022, 07:56:39 pm »

Strelec, да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние и СЗ 4 декември 2021г.
« Отговор #31 -: Април 22, 2022, 05:59:11 am »
Това затъмнение попада в моя 7ми дом,сх.тригон Марс на к12,Меркурий е в точен аспект с Марса ми.На близко момиче(приятелката на сина ми),съвпад Слънце в 8ми дом.
Затъмнението е в антисия с 8*на козирог,тоест с асц. от картата.Слънцето и Луната упр.8ми и 7ми домове,партньорства , чужди пари ,сделки,кроежи.Стрелец е знак,който се свързва с чужденците,висшето образование,далечните пътувания,духовенството,храмове,по 11 дом също са консулства,посолства на чужди държави.Ще има обрати ,промени,нововъведения ,чрез натиск отвън.Луната ще направи няколко аспекта,първия с Меркурий,след това с Нептун във втори дом и накрая с Юпитер.Договори ,сделки относно енергията,мобилни оператори,интернет доставчици и всякаква алтернативна енергия ще се коментира.Заради негативният аспект с Нептун,горивата ще продължават да поскъпват,възможно е разлив на гориво,проблеми с тока,електропреносната мрежа,тец,вец.Инцидент на летище/гара.
При брат ми и сина ми квадрати слънцата.
В картата затъмнението с новолуние е в 11 дом,по който са групи,партии,коалиции и т.н.Ща се състави правителство ,Марс в 10ти,силен,Сатурн също.Юпитер във водолей,диспозитор на лунацията ще сменя знак след...5градуса,а Марс е сх.квадрат с него 2*орбис.Според мен два дни и два месеца след новолунието,ще има напрежение.
Напрежение е “меко“казано.....военен конфликт е точната дума

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 4 декември 2021г.
« Отговор #32 -: Април 22, 2022, 03:25:05 pm »

В картата затъмнението с новолуние е в 11 дом,по който са групи,партии,коалиции и т.н.Ща се състави правителство ,Марс в 10ти,силен,Сатурн също.Юпитер във водолей,диспозитор на лунацията ще сменя знак след...5градуса,а Марс е сх.квадрат с него 2*орбис.Според мен два дни и два месеца след новолунието,ще има напрежение.
Напрежение е “меко“казано.....военен конфликт е точната дума
[/quote] Марс не прави квадрат с Юпитер в рамките на знака, когато Юпитер напуска Водолей, Марс е на 11° в Стрелец
А и все пак картата тук е за София , а войната е в Украйна - в картата на това затъмнение за Киев ретро Уран е заковал IC и в сходящ квадрат със Сатурн У1 - показва бомбите и разрушенията на страната, на сградите на тяхна територия, а ретроградието показва продължителност.
Четох техни астролози, които предричат средата на май да приключи този ад, дано!